Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник кухня, до чого сниться кухня уві сні

Кухня уві сні уособлює життєву енергію людини, його творчий потенціал. У цьому приміщенні уживаються між собою всі стихії, починаючи від Духа і закінчуючи Вогнем. Як стверджують сонники, то,, до чого сниться кухонні кімната, вказує на активну або безініціативне ставлення до подій, прийдешні зміни, що без моральної та матеріальної підготовки будуть сприйняті неохоче.

Особливі прикмети

Згідно сонником Міллера, побачити уві сні кухню віщує критичне становище, яке може викликати депресію у сплячої людини. Наснилося картинка закликає Вас бути готовими до всього.

Нескладно здогадатися,, до чого сниться брудна кухонні кімната. На думку сонника Дмитра та Надії Зими, приснилося сновидіння вказує на погану підготовку або організацію якої-небудь справи. Можливо, Вам варто завчасно переглянути важливі плани, які готуються до реалізації.

У Сучасному тлумачі, брудна кухня застерігає про небезпеку стати жертвою чужого підступництва і інтриг, а Місячний сонник брудні апартаменти порівнює з душевним безладом сновідящего.

Затишні і чисті апартаменти свідчать про те, що все в житті сновидіння йде своєю чергою. Порожня кухня символізує утворився застій у справах і життя сплячої людини.

Бачити кімнату, в якій стоїть нова меблі — до величезних і радісним змін. Уві сні довелося побувати на грандіозному заході в спорудженні, одне з приміщень якого обладнано новою кухонним начинням, віщує достаток і успішну кар’єру.

Сонник Фрейда, кухню, будь це кімнатка або окрема літній будова, асоціює з жіночими статевими органами. Запущена і неохайна вона пророкує пригнічену сексуальність, чиста і доглянута — сприятливу енергетику.

Чия кухонька

Зовсім незнайома чужа кухня говорить про несподіване відкриття чиїхось задумів, в яких в подальшому Ви можете активно взяти участь. Бачити уві сні чужу сусідську кухню віщує поява злих пліток про сплячому людині.

Тлумачення Сучасного сонника,, до чого сниться доглянута і красива власна кухня жінці, вказує на те, що незабаром вона сама стане господаркою своєї долі, а життя наповниться безліччю цікавих подій.

Величезна кухня, з великою кількістю сучасних пристосувань і пристроїв, відображає сприйняття світу персонажем, як агресивного і бездушного. Ще одне значення приснився бачення — ймовірність взяти участь в заході, зробленому з розмахом або потрапити на сторінки газет.

Дії

Знаходиться уві сні в чужій літній кухні, пророкує критичну ситуацію в реальному житті, яка може стати потужним поштовхом для утворення депресії.

Міняти чи ставити нові меблі на кухні — до пліток і підступним інтриг за спиною сновидіння. Затіяти ремонт в приміщенні — щастить у всіх справах.

Готувати уві сні їжу на кухоньці передрікає початок активних дій. Настав час реалізовувати свої плани. Ще одне тлумачення,, до чого сниться подібний сюжет, мається на сонник Фрейда. Приснилося сновидіння обіцяє багаторазове переживання нездійснених любовних пригод.

Займатися прибиранням: мити вікна, піч та інше начиння обіцяє наведення порядку в думках, що незмінно приведе до ефективних дій.

Користуватися плитою на кухні відображає теплі і довірчі відносини між сновідящій і близьким оточенням. Обпектися, порізатися або ще якимось чином пошкодити себе уві сні — знак того, що в реальному часі необхідно контролювати свої слова і емоції, інакше може статися серйозний конфлікт.

Сонник кухня, до чого сниться кухня уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: