Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник кутя, до чого сниться кутя уві сні

До чого сниться кутя? З однаковою ймовірністю ви потрапите на похорон або заслужите благополучне життя. Сонник детально проаналізує сновідних образ і підкаже, що означає побачене уві сні.

Довіра або розлад?

Наснилося, що ви особисто готували кутю? В реалі чекайте достатку, благополуччя і довірчих відносин зі своєю половинкою. Якщо ж сновідних каша вийшла несмачною, то, навпаки, у відносинах настає розлад.

До чого сниться, якщо довелось частувати оточуючих смачною стравою? Сонник пророкує нові, вельми приємні знайомства.

Добре бачити кутю хворому сновидцу. Цей сюжет обіцяє швидке одужання. Для здорового це, навпаки, ознака погіршення самопочуття. Літнім сновидцем солодка кашка обіцяє печаль і тугу, а молодим — ймовірну весілля.

Хто сновідел?

До чого сниться кутя? Готувати її уві сні для жінки означає, що на неї наваляться клопоти і турботи. Чоловікові сонник обіцяє сімейні неприємності.

Якщо подібний сюжет привидівся діловій людині, то він ризикує невдало вкласти гроші або довіритися ненадійному партнерові.

Молодий дівчині кутя може приснитися в знак незапланованої вагітності. Якщо сновідійное страву виявилося гірким або позбавленим смаку, то родичам знадобляться великі гроші щоб відкупитися від неприємностей.

Ви здивуєтеся!

Що значить, якщо уві сні довелося їсти поминальну кутю? Сонник вважає, що ви зробите поганий вчинок і будете довго переживати.

Є цю кашу всією сім’єю або з одним — до близького примирення після тривалої суперечки. Жінці образ обіцяє виконання бажання, а чоловікові приємне здивування від незвичайного поведінки дами серця.

Якщо в ночі їсти кутю довелося не вам, а іншому персонажу, то наяву доведеться взяти активну участь в справах друга або знайомого людини.

Розшифровка особливостей

Щоб чітко зрозуміти,, до чого сниться кутя, сонник радить згадати, з якої крупи вона була приготовлена, і які мала добавки.

 • Рисова — несподівана звістка, яке відверне від поточних справ.
 • Пшенична — довірчі відносини з оточуючими.
 • З медом — багатство, щастя.
 • З варенням — сюрприз, розвага.
 • З цукерками — неждані гості.
 • З родзинками — знадобиться допомога родичів.
 • Приснилася дуже густа і в’язка каша? Вона символізує неприємності і невизначеність майбутнього. Ідеальне за всіма параметрами блюдо — добрий знак. Він означає, що вас чекають хороші події.

  Думка Міллера

  Уві сні трапилося бачити поминальну кутю? Снотолкователь Міллера вважає, що вам уготовані розчарування в справі, на яке ви покладали великі надії.

  Чого хочете?

  Взагалі, ця страва уві сні закликає до спокою, терпіння, милосердя. Однак подальше тлумачення сну сонник радить робити з урахуванням заходу, для якого воно приготоване.

  Так різдвяна кашка обіцяє кардинальні, але строго позитивні зміни. Вона ж символізує в ночі бажання об’єднатися з близькими.

  Обережніше!

  Наснилося, як скуштували кутю на поминках? Сонник вважає, що ви зробили дуже серйозний промах, і це негативно відіб’ється на поточних справах.

  Довелось бачити поминки з традиційним частуванням? Ваші плани полетять під укіс. Але якщо уві сні по дивної причини ви були веселі, то отримаєте необхідну допомогу в потрібний момент.

  Сонник кутя, до чого сниться кутя уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: