Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник кров — до чого сниться?

Сімейний Сонник

Кров уві сні — символ життя, здоров’я, благополуччя, спорідненості, несподіванка. Кровотеча бачити уві сні — знак збитку і слабке здоров’я. Сон, в якому ви побачили, що кров йде з вашого носа, означає втрату коштів або положення в суспільстві. Кров, що ллється з рани, — знак невдалої угоди, яка доставить вам багато неприємностей і збитків. Кров на своїх руках бачити — знак небезпеки, яка загрожує вам через необережність. Кровозмішення уві сні передвіщає хворобу або хворобливе самолюбство, яке доставить вам чимало проблем. Кровоносні судини з кров’ю, що тече по ним, передвіщає благополуччя. Кров на голові означає швидке отримання стану.

Кров’ю харкати уві сні — до хвороби або приниженням. Сон, в якому ви побачили, що кров ллється з вас на підлогу, пророкує виграш в справі або отримання вигоди. Темна кров, що випливає з вас, віщує звільнення від печалей і турбот. Кровотеча з горла віщує знаменні події у вашому житті, зміцнення становища в суспільстві, багатство і достаток у домі. Особливо якщо кров яскраво-червоного кольору і не запеклася. Бездітним такий сон пророкує швидке народження дітей. Такий сон також обіцяє вам зустріч з рідною людиною, якого ви не бачили довгий час.

Погано бачити уві сні, що ви плюєте кров’ю на голу землю. Такий сон пророкує смерть близької людини або родича. Захлинутися кров’ю уві сні або плавати в ній — знак небезпеки або великого нещастя, яке трапиться з близькими людьми. Темні згустки крові уві сні — знак важкої хвороби, яка підкрадається до вас. Чим яскравіше буде кров, яку ви побачите уві сні, тим небезпечніше і болісніше буде ваша хвороба. Потік крові бачити уві сні означає важку хворобу зі смертельними наслідками через тривалий час. Чужа кров уві сні передвіщає хворобу близьких або знайомих.

Сонник Лонго

Якщо приснилися криваві сліди на землі, це сон-підказка. Він радить вам не форсувати вирішення поставлених перед вами найважливіших життєвих проблем. Краще почекайте, поки ситуація зміниться без вашого втручання. Побачити, як кров йде з рани, — це означає, що вже в найближчому майбутньому у вас в житті може утворитися дуже складна проблема. На перших порах вона видаватиметься легкою і не вимагає зусиль для вирішення, проте виявиться настільки складною, що, як з нею впоратися, не будете знати ні ви, ні інші люди, до яких ви звернетеся за допомогою. Вихід знайдеться абсолютно несподівано.

Якщо приснилися ваші спроби відіпрати з одягу сліди крові, це свідчення того, що вам властиво ігнорувати власну думку, в той час як чуже ви сприймаєте часом навіть занадто серйозно. А що, якщо ви просто лінуєтеся думати? Але ж, погодьтеся, це неправильно: так, в кінці кінців, можна розучитися жити самостійно. Тим часом навколишні, навіть якщо у них добрі наміри, не завжди знають точно, що для вас краще, а що гірше. Поки справа не зайшла занадто далеко, вчіться думати і приймати рішення самостійно.

Злизувати з чогось кров — трапиться щось неприємне, пов’язане з транспортними засобами різних видів. Сон натякає на те, що причиною події на дорозі може стати ваша власна необережність і безтурботне поведінку. Здати кров на аналіз — такий сон означає, що вам будуть докучати, забираючи багато сил і часу, якісь навалилися на вас дрібні справи, абсолютно цього не заслуговують. Однак, проаналізувавши ситуацію, ви прийдете до висновку, що в цьому тільки ваша вина. Ви регулярно відкладали справи на потім, і тепер настав час розплати.

Англійська Сонник

Наснилося, як ви спливали кров’ю, — вельми погана прикмета, що обіцяє довгу і вкрай виснажливу хворобу. Значення сну посилюється, якщо ви не зуміли зупинити кровотечу. Йшла кров з носа — захворієте, буде в небезпеці саме ваше життя. Зайнятим у торгівлі сон обіцяє паскудну торгівлю, великі матеріальні втрати. Знаходяться під судом або слідством сновидіння повідомляє, що вони ризикнуть піти на настільки великі витрати, які майже розорять. Для закоханої людини сон означає зраду обраниці і її вихід заміж за близького друга.

Крім того, сон говорить, що вас чекають довгі страждання через те, що в родині у вас запанують розбрат і розлад — на щастя, короткочасний. У підсумку в будинок повернуться щастя і спокій. Сон також попереджає про те, що на деякий час треба відкласти подорож через ризик катастрофи і аварії. Не варто починати нові справи і давати грошей в борг, щоб не розлучитися ні з грошима, ні з тим, кому ви їх давали в борг.

В цілому кров уві сні — це дуже поганий знак, що загрожує втратою близької людини, а також іншими нестатками і втратами. Збираються одружитися через якогось раптового події не зможуть здійснити свій намір і розлучаться. Забруднені кров’ю власні руки означають, що ви збираєтеся зробити згубний крок, який ставить під загрозу чиюсь долю, тому повинні одуматися.

Ісламський Сонник

Кров — це гроші, зароблені неправедним і незаконним шляхом. Якщо хто-небудь на своїй сорочці побачить кров і не знає, звідки вона, то його оболгут звідти, звідки він не знає і не чекає. Забруднити уві сні кров’ю свій одяг — до отримання «брудних» грошей. Бачити у себе уві сні кровотеча і при цьому думати, що це до користі, значить, наяву отримати якусь вигоду або користь від можновладців. Але якщо при цьому думати, що це до шкоди, значить, спочатку отримати якусь користь від правителя, але потім вона може обернутися шкодою.

Якщо ж хто побачить кров на плаття своєму і не знатиме, звідки та кров на нього потрапила, — значить його будуть у чомусь марно підозрювати. Якщо одяг не забруднений кров’ю, то його виженуть з того місця, де він зміцнився і влаштувався. Деякі вчені-тлумачі снів вважають, що бачити уві сні кров, значить, бути співучасником якогось сумнівного і грішного справи. Якщо хто побачить, що він п’є людську кров — значить, він отримає майно, заборонене шаріатом. Якщо хто побачить уві сні, що з носа його йде кров — придбає недозволене майно.

Сонник Ванги

Наснилося кров пов’язана асоціативним рядом з родинними зв’язками, конфліктами і відплатою. Якщо ви хотіли зупинити кров, хльостають або сочилася з рани, це відображення туги через смерть когось із близьких серцю людей. Кров на своєму одязі сниться до того, що вчинок близької людини буде загрожувати вашій репутації.

Якщо приснилося, що ви в процесі самооборони нанесли ворогові такий нищівний удар, що на вас бризнула кров з його рани, це сон-попередження. Якщо ви якимось чином утрутитеся в сварку, яка сталася між близькими людьми, це може обернутися для вас найсерйознішими наслідками.

Уві сні ви пили з річки холодну і смачну воду, і вона несподівано буквально на ваших очах стає густою кров’ю, яка бруднить вас з ніг до голови, — це також застереження. Ваш рід давно проклятий; життя ваших близьких і ваша власна буде нещасливою до тих пір, поки ви не звернетеся до Бога з благанням про прощення гріхів ваших предків.

Сонник Лоффа

Якщо сниться кров, то значення даного символу практично не буває позитивним. Як виняток можна назвати випадки, що стосуються прояви злості до якоїсь людини: тоді кров противника уособлює вашу повну перемогу. І все ж в більшості випадків кров — це символ виснаження (різного роду — фізичного, емоційного, фінансового), занепаду, або смертельних травм.

Ще одне пряме значення крові — це джерело життя. У цьому випадку її розцінюють як символ єднання, кровного братерства з іншою людиною. Крім того, кров може служити символом жертовності (наприклад, відданий на заклання агнець). Кров наділена глибоким сенсом для тих, хто цікавиться і займається окультизмом. В їх снах кров’ю часто малюють або пишуть, п’ють її. Згадайте, кому належала приснився вам кров, чому вона з’явилася і відчували ви при її спогляданні страх.

Сонник Міллера

Якщо вам приснилася кров на власних руках, такий сон попереджає, що якщо ви терміново не приділите належної уваги собі і станом своїх справ, то вас будуть переслідувати фатальне невезіння і суцільні невдачі. З рани текла кров, відкрилася сильна кровотеча — це до фізичного нездоров’я або занепокоєння, неуспіху в справах. Їх причиною будуть невдалі угоди, другою стороною в яких були іноземні організації. Одягу, забруднені кровотечею — провісники бажання ворогів зірвати вашу намічену успішну кар’єру. Після такого сну тільки що несподіваним чином зав’язалася дружбу слід сприймати з особливою обачністю.

Сучасний Сонник

Кров в сновидінні асоціюється з родинними зв’язками, відплатою, конфліктами. Якщо уві сні ви побачили кров на своєму одязі — це знак того, що вчинок близької людини поставить під загрозу вашу репутацію. Бачити кров на своїх руках — знак невдачі, фатального невезіння; вам слід негайно подбати про себе і свої справи. Якщо сниться, що з рани ллється кров, — можливе погіршення здоров’я або занепокоєння, неуспіх у справах, викликаний невдалими угодами з іноземними компаніями. Сон, в якому ви намагаєтеся зупинити ллється з рани кров, символізує вашу тугу за померлою близькою людиною.

Французький Сонник

Приснилося кровотеча пророкує вам вчинок, який дуже не сподобається вашим друзям. Уві сні у вас була рана, з якої текла кров, — значить, будете засмучуватися, оскільки в ваше життя увійдуть неприємності й прикрощі.

Побачити хворого на сухоти, плює кров’ю, — захворієте або перевтомився. Закривавлений чоловік, що з’явився у вашому сні, пророкує суперечки з друзями. Велика кількість крові уві сні, закривавлений одяг — це знак прийдешнього успіху; Протягом справ дуже сильно зміниться на краще.

Сонник Нострадамуса

Наснилася кров на собі — до швидкої новини від рідні. Стікати кров’ю — до самотності і смутку тимчасового характеру. Проливати чужу кров — при вирішенні досить важливої ​​проблеми проявите себе безтурботним людиною. Візьміть ініціативу в свої руки. Якщо у вашому сновидінні стікав кров’ю близький вам людина, це говорить про те, що з ним у вас розладнаються взаємини, а причиною стане ваша егоїстичність. Залита кров’ю земля сниться до конфліктів і людських жертв, суворим випробуванням.

Китайський Сонник

Б’єшся на ножах з ким-то так, що видно кров — щастя. Виступає кров на руках і на ногах — до великої удачі. Кров йде від удару мечем — віщує частування з їжею і питвом. Кров на ліжку — дружина або наложниця развратнічают. Кров на рогах у бика — передрікає досягнення трьох вищих посад в державній адміністрації. Вбиваєш людину так, що кров забруднює одяг — отримаєш матеріальний зиск, багатство.

Сонник Хассе

Побачити кров звичайну — будете веселитися; згуслу — захворієте; проливати в битві — необгрунтована поспішність призведе до неприємності; пити — добрі надії; ллється на землю — на щастя. Плавати в крові — до величезних потрясінь; кров тварин — ваші надії цілком можуть стати реальністю; бачити на інших — до хвороби в сімействі.

Еротичний Сонник

Сон, в якому кров стікає по одязі, говорить про те, що вам треба остерігатися нових друзів і шанувальників, які, можливо, замишляють проти вас щось недобре. Бачити свої руки, обагрені кров’ю, обіцяє рок, невдачі в сердечних справах.

Сонник Мандрівника

Кров — сильні емоційні хвилювання; ворожнеча; страждання; багатство; родичі втрата; життєві сили; міцна дружба і сердечність. Стікає з рани на землю — до грошей, допомога.

Сонник Менегетті

Кров — позначення рани або іншої фізичної ушкодження, який став наслідком зовнішнього або внутрішнього насильства, адже людина бачить кров виключно поза функції організму.

Езотеричний Сонник

Власна — будуть якісь проблеми з родичами. Чужа — відбудуться природні катаклізми та інші лиха, але при цьому особисто вам постраждати не доведеться.

Сонник Цветкова

Відбудеться щось непередбачене; кров з носа сниться до фінансової втрати.

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: