Сонник кума, до чого сниться кума уві сні

Кума уві сні — символ досить неоднозначний, тому те,, до чого сниться хрещена мама вашої дитини, сонник радить розшифровувати виходячи з подробиць: приснився сюжету, зовнішнього вигляду і поведінки персонажа.

Що сповіщає Міллер?

Сонник Міллера застерігає про небезпеку, трактуючи,, до чого сниться кума. Особливо, якщо приснився персона — похмура і мовчазна. А ось бачити її вагітної уві сні, означає, що виконання ваших планів знаходиться на межі зриву.

Настають сімейні негаразди!

В Українському сонник, тлумачення сну про кума зіставляється з прикрими обставинами в родині. Жіночий снотолкователь роз’яснює,, до чого сниться епізод за участю куми, попереджаючи про плітки людської заздрості і підлості.

Будьте пильні!

Деніз Лінн запевняє: сам по собі образ куми, не несе в собі негативної енергетики. Тому з’являється цей персонаж уві сні, як застереження. Бачити кумасю напередодні важливої ​​події або прийняття вагомого рішення, означає, що потрібно ще все ретельно зважити, перш ніж зробити рішучий крок.

Радість і процвітання!

Сонник для всієї родини описує,, до чого сниться хрещена мама вашої дитини, провіщаючи щасливе майбутнє для власного чада. Бачити вагітну куму, сповіщає про благополуччя і процвітання сімейства сплячої персони.

Надайте підтримку!

Англійська снотолкователь, приснився образ зіставляє з необхідністю проявити турботу про родичці, підтримати її в ситуації, що неприємній ситуації.

Любов або потомство?

Холостим або розведеним людям, приснився кума сповіщає про нові стосунки, які, на жаль, будуть неміцними і закінчаться дуже сумно. Заміжнім, подібний образ говорить про появу довгоочікуваних дітей.

Подробиці: настрій, зовнішність

Сучасний суміщений сонник трактує сновидіння, виходячи з настрою і зовнішнього вигляду куми уві сні:

 • Усміхнена — показник успіхів в амурних справах і професійної діяльності;
 • Сумна — застерігає про поспішність, неправильних висновках:
 • Зла, агресивна — сповіщає про можливість поговорити по душам;
 • П’яна — говорить про негідну поведінку одного з членів сім’ї;
 • Вагітна — до реалізації давнього і перспективного проекту;
 • Оголена — сповіщає про проблеми між подружжям.
 • Налагодьте відносини з другою половинкою!

  Кума, побачена уві сні, за версією Жіночої снотолкователя, сигналізує про проблеми між подружжям. Зневага і нерозуміння подібно кам’яній стіні стоїть між сплячою персоною і її партнером. Постарайтеся якомога швидше налагодити взаємини, інакше розриву не уникнути.

  Про еротичних моментах…

  Не дивно, що Фрейд, в своєму сонник, подібне нічне бачення трактує виходячи з сексуальних уподобань сновідящего. Чоловікові сновидіння говорить про таємні бажання побувати в обіймах другої мами або наситити своє інтимне життя новими відчуттями.

  Кума в нічному баченні жінки, видає схильність сновидящей до домінування в сексі і прагнення до одностатевого кохання — вважає доктор Фрейд.

  Сонник кума, до чого сниться кума уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: