Сонник кулон, до чого сниться кулон уві сні

Бачити уві сні прикраси, на думку багатьох сонників, є позитивним символом, що несе радість, багатство і процвітання. Однак, це не єдине пояснення,, до чого сниться кулон. Важливо розглядати форму, малюнок і матеріал предмета, а також дії і емоції з ним пов’язані.

Цінність прикрас

Якщо приснилося, що золотий ланцюжок з кулоном надіта на шию сторонньої людини, то сонник радить перестати втручатися в особисте життя оточуючих і з’ясовувати інтимні подробиці чужих взаємин. Бачити золотий кулончик на золотому ланцюжку у себе на шиї — великі прагнення незабаром будуть виправдані.

Є ще одне пояснення,, до чого сниться золотий ланцюг. Сонник Міллера пояснює сновидіння з позиції залежності від чогось, інтерпретуючи предмет як кайдани або зашморг. Так, кулон у вигляді серця може символізувати сліпу закоханість в людини, який має переважно меркантильні інтереси до сновидцу. Прикраса з каменем — добровільна допомога в рішенні чужих проблем.

Срібний кулон ототожнюється з приємними моментами. Деякі сонники стверджують, що срібні вироби уві сні можуть передбачати про магічні здібності сновідящего, а також бути індикатором того, що приснилося сновидіння незабаром виповниться.

Форма кулона

Те,, до чого сниться кулон з каменем, слід тлумачити в залежності від цінності самого матеріалу. Наснилося, що на підвісці закріплений звичайний камінчик — хтось хоче скористатися Вашим добродушністю, дорогоцінний матеріал говорить про щирість і відкритість людини.

Приснився кулон у вигляді серця молодий незаміжньою дівчині віщує про появу справжнього кохання. Заміжній жінці подібне бачення віщає про прийдешні приємних хвилинах, проведених наодинці з чоловіком.

Предмет в формі півмісяця, в залежності від розташування місяця на підвісці, символізує початок або кінець відносин.

Ікона на кулоні уві сні — передвісник великої радості, відмінного здоров’я і успішності. Побачити такий сюжет перед важливою справою — запорука успішного починання і закінчення підприємства.

Дві сережки замість кулона вказують на доленосну зустріч з молодим чоловіком, який цілком може стати чоловіком в майбутньому. Заміжню жінку сонники застерігають про те, що за підсумками подібного сну вона може набути друга або коханця в людині, який тривалий час перебуває в близькому оточенні.

Приємний подарунок

Якщо заміжній жінці довелося отримувати в подарунок кулон з каменем, значить, сумніви з приводу невірності чоловіка безпідставні і помилкові. Якщо виріб зі срібла — наяву повчіть те, про що давно мріяли.

Уві сні дарують золотий або срібний кулон — отримаєте несподівану допомогу у вирішенні виниклої проблеми. У певному випадку, сонники вказують на підвищення соціального статусу сплячої людини.

Дорогоцінна знахідка

Хорошим значенням володіє сновидіння, в якому довелося знайти золотий ланцюжок. Сонник Міллера, говорить про можливість матеріального або духовного збагачення.

Чоловікові знайти золотий ланцюжок уві сні обіцяє досягнення висот на трудовому поприщі. Молодим дівчатам, які зібралися заміж, такий образ свідчить про вибір відповідної партії.

Те,, до чого сниться бачення, в якому загубилася або порвалася уві сні золотий ланцюжок з кулоном, тлумачиться тлумачами як недобрий знак. Такий сюжет застерігає від необдуманих дій і агресивних проявів емоцій.

Сонник кулон, до чого сниться кулон уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: