Сонник кукурудзяне поле, до чого сниться кукурудзяне поле уві сні

Бачити кукурудзяне поле уві сні, ходити по ньому — до достатку, стабільності положення, прихильності впливових людей, суддів, старших родичів. Щоб дізнатися,, до чого сниться збирати урожай кукурудзи, відкрийте сучасні сонники і згадайте свої дії в сновидінні.

Оптимістичні прогнози сонника Мілллера

Відомий психолог в своїх працях детально говорить про те,, до чого сниться кукурудзяне поле і що воно символізує. Перш за все, він пов’язує дії уві сні з новим життєвим періодом, який принесе шикарні можливості в плані розширення бізнесу, знайомства з новими партнерами, високопоставленими людьми.

Детальніше в його сонник розглядається безліч варіантів. Отже, якщо наснилося:

 • Збирати кукурудзу — до щедрого винагороди;
 • Бродити в густих заростях — до тісного спілкування з новими знайомими;
 • Бачити зіпсовані качани — до появи недоброзичливців;
 • Рвати зелені молоді паростки — до любовного пригоди;
 • Обсипати себе золотими зернами — до несподіваного вступу грошей.
 • І знову гроші!

  Якщо приснилося, що довелося уві сні перебирати на кукурудзяному полі зерна — будьте готові до грошей, які зваляться нізвідки. Сонники вказують, що прибуток може з’явитися не тільки від трудової діяльності. Цілком імовірні випадкові виграші, раптове отримання спадщини.

  Стати багатим відразу — саме те,, до чого сниться збирати кукурудзу своїми руками. Чим більше качанів довелося перебрати, тим солідніші і вигідними будуть угоди. Такі сновидіння означають, що прийшов час поліпшення матеріального добробуту.

  Озирніться — щастя поруч

  Якщо самотній людині приснилося зовсім зелене і молоде кукурудзяне поле, значить, дні нудьги скоро залишаться позаду. Сновидіння означає поява «половинки», яка захопить всю вашу увагу. Сонники гарантують створення цілком успішного любовного тандему.

  Щоб дізнатися,, до чого сниться цариця полів, досить розуміти, що вона всіма улюблена і визнана досить давно. А тому всіх, кому довелося бродити серед зелених паростків, незабаром очікує цікаве знайомство, яке обіцяє перерости в міцні, сильні відносини.

  Шлях для творчості відкритий

  Людям мистецтва бачити вві сні я багато качанів на одній стеблині — хороший знак. Сонники Ванги, Нострадамуса тлумачення сну зводять до величезної кількості шанувальників. Найближчим часом нестачі в глядачах у вас не буде — талант оцінять по заслугам навіть найсуворіші критики.

  Якщо приснилося, що рослини ростуть густо на кукурудзяному полі, не дають вам пройти уві сні — будьте готові до популярності, великій кількості друзів, вся увага яких, відтепер буде прикута до вас і вашої творчої діяльності.

  Сонник кукурудзяне поле, до чого сниться кукурудзяне поле уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: