Сонник кум, до чого сниться кум уві сні

Кум уві сні віщує приємну зустріч, прихід гостей, сприятливий перебіг справ. Але іноді цей образ, по сонником, обіцяє конфлікти, негаразди, помилки або попереджає про необхідність більш серйозного сприйняття складнощів. Правильне тлумачення, до чого він сниться, допоможуть скласти інші деталі.

Не забувайте спілкуватися з близькими

Сновидіння обіцяє: з’явиться можливість наяву зустрітися з ним і приємно поспілкуватися по душах.

Чоловік сам опинився в ролі кума? Сплячий стане брати активну участь в житті своїх друзів або родичів. Може бути, їм знадобиться допомога або порада.

Бачити кума уві сні означає: проведете приємно час з близькими людьми, друзями. Це вказівка: в рутині повсякденності треба знаходити час на своїх близьких.

Можливі конфлікти, спірні питання

До чого сниться цілуватися з кумом? Сонник повідомляє: чоловікові бачення віщує сварку, конфлікт. Постарайтеся не доводити справу до ворожнечі — все ж ви не чужі.

Жінці приснилося цілуватися з ним не по-родинному, а всерйоз? Обережніше: можна припуститися помилки, про яку потім будете сильно шкодувати.

Сваритися з хресним своєї дитини уві сні — вирішуватиме між собою спірне питання або просто сперечатися через чогось. Від ваших вчинків, поведінки залежить розвиток ситуації і взаємин з ним — каже сонник.

Серйозніше ставлення до проблем

Бачити голого кума уві сні означає: потрапите незабаром в незручну ситуацію і не будете знати, як з неї вийти. Не панікуйте — ви все подолаєте.

Наснилося побачити його на вулиці голого? Тлумачення сну наступне: можливі неприємності, причиною яких може стати він.

Якщо він чимось стурбований — почнуться ускладнення. Проблеми, що виникають треба сприймати серйозніше: легковажне ставлення спровокує сумні наслідки.

Хороші чи недобрі вісті

До чого сниться смерть кума, який наяву живий? Не треба хвилюватися — сонник заспокоює: йому належить довге життя і міцне здоров’я.

Бачили його похорон уві сні при ясній погоді? Якщо він хворий — незабаром видужає, якщо здоровий — буде щасливий.

Наснилося, ніби похорон проходили при похмурій, дощовій погоді? Отримайте від кума недобрі новини.

Яким він був?

Пригадайте, яким він здався в сновидінні:

 • Веселий — справи підуть добре;
 • Похмурий — попереду складності в сімейному житті;
 • П’яний — можливий конфлікт через нестриманості емоцій;
 • Сердитий — ви зробили помилку, яку потрібно якнайшвидше виправити;
 • Засмучений чимось — ви можете прийняти невірне рішення, краще обдумайте все ще раз.
 • Сонник Міллера: прийдуть гості

  До чого сниться кум? Наяву належить приймати гостей. До вас прийдуть найближчі люди, з якими вам комфортно.

  Попереду серйозні зміни

  Померлий хресний ваших дітей, згідно сонником, віщує кардинальні життєві зміни. Можливо, покійний застерігає від необачних дій, вказуючи, чого не можна робити.

  Наяву у вас кумів немає, але уві сні з’явився кум? Неодружених чекають зміни їхнього особистого життя. Сімейних — розбрати, негаразди.

  Наснилося побачити його сімейним людям? Сонник повідомляє: попереду народження дитини. Неодружених сновидіння попереджає про слабкості майбутнього шлюбу.

  Сонник кум, до чого сниться кум уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: