Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник кукурудза в качанах, до чого сниться кукурудза в качанах уві сні

Кукурудза в качанах уві сні часто обіцяє достаток, фінансову стабільність, успіх ділових починань, прекрасні відносини з оточуючими. Сонник лише іноді трактує цей символ як передвістя переживань, неприємностей, витрат. Зрозуміти, до чого він сниться, можна, пригадавши деталі сновидіння.

Благополуччя, прекрасні взаємини

Наснилося бачити її? Вас чекає матеріальний достаток, фінансова стабільність, успішні починання.

Кукурудза в качанах уві сні означає: у сплячого складуться чудові стосунки з родичами, знайомими, колегами. Друзі завжди готові виручити при важких обставинах, допомогти порадою.

Обережніше: можливі втрати, неприємності

Сонник стверджує: трактування бачення залежить від їх якості. Якщо вони були красивими, стиглими, повними — попереду радість, оскільки вдома і з рідними все буде благополучно. Коли ж вони виявилися незрілими, мали вади — можливі втрати, переживання, неприємності.

До чого сниться, як стебла з майже стиглої кукурудзою впали на землю і валяються під ногами? Бачення віщує невдачі, великі грошові витрати, навіть бідність.

Бачити уві сні зелену, незрілу — згідно сонником, мають бути переживання про матеріальні втрати, які можуть негативно позначитися на здоров’ї.

Успішний бізнес, хороший дохід

Якщо ж кукурудза в качанах виявилася стиглої, зерна повними, великими — попереду успіх при веденні бізнесу, прибуток, хороший дохід. Однак для цього доведеться потрудитися.

Зривати її уві сні віщує, згідно сонником, відмінний відпочинок від справ. Ви прекрасно проведете час, розслабитеся, запасетесь силами для нових звершень.

До чого сниться є кукурудзу в качанах? Представиться можливість вкласти гроші в якесь справа, яке принесе більший прибуток.

Інші інтерпретації

Наснилося є її? Сонник підказує: сновидец скоро зустріне друзів, якими дуже дорожить.

Також подібне бачення уві сні обіцяє любовні втіхи, сексуальні відносини, здатні залишити незабутні враження.

Жінці приснилося багато кукурудзи в качанах на стеблі? Сонник обіцяє появу на світ довгоочікуваних дітей — міцних і здорових.

Що робили?

Тлумачення сну враховує, що довелося робити:

 • Збирати урожай — попереду визнання, гарна нагорода за працю, добробут;
 • Красти — непередбачене надходження коштів, додатковий дохід;
 • Лущиться — до задоволення і успіху;
 • Варити для жінки — новий шанувальник;
 • Купувати відварну на пляжі — пора влаштувати собі відпочинок від роботи;
 • Їсти — розмова на неприємну тему з домочадцями.
 • Сонник Міллера: час благополуччя

  До чого сниться йти по полю і бачити золотисті достигають кукурудзяні качани? Наяву почнеться період процвітання, радості.

  Завзятістю і старанністю досягнете відмінних результатів

  Наснилося збирати кукурудзяні качани? Завдяки власному прагненню, ретельності зможете досягти багатьох переваг. Справи, над якими будете працювати, принесуть хорошу матеріальну вигоду.

  Бачити їх уві сні означає: поставлених цілей слід добиватися, не відступаючи від своїх устремлінь. Рішучість, наполегливість, працьовитість будуть винагороджені високими результатами.

  Сонник кукурудза в качанах, до чого сниться кукурудза в качанах уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: