Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник кульове поранення, до чого сниться кульове поранення уві сні

Кульове поранення уві сні часто трактується сонником як несприятливий знак. Він вказує на прийдешні труднощі, неприємності, ускладнення на рівному місці. Ознака належить до сфери як професійних, так і особистих відносин. Але іноді навіть таке бачення може нести позитивний посил. Зрозуміти, до чого воно сниться, допоможуть деталі.

Готуйтеся: попереду проблеми

Наснилося кульове поранення? Сонник пояснює: хід справи, здавався ідеальним, несподівано зупиниться. Доведеться чекати сприятливого збігу обставин, оскільки від вас нічого залежати не буде.

Такий сюжет уві сні може натякати: попереду складна життєва ситуація, яка трапиться через легковажного ставлення сновидіння до деяких сторонам свого життя. Доведеться довго шукати з неї вихід.

Крім того, кульове поранення обіцяє серйозні зміни на роботі — повідомляє сонник. Швидше за все, вони виявляться несприятливими.

Неприємності можна подолати

Коли при такому повороті подій уві сні крові не бачите — значить, потрібно діяти своїми силами, не довіряючи нікому. Коли ж приснилася велика крововтрата — знадобиться стороння допомога.

До чого сниться отримати кульове поранення при бойових діях, але благополучно вибратися з небезпечної зони? За сонником, з’явиться можливість переграти ворогів.

Бачити уві сні, як куля ранить вас, означає: навколо вирують події, а ви, самі того не бажаючи, виявилися втягнуті туди. Що ж, доведеться будувати плани, враховуючи мінливі обставини. Якщо куля пробила тіло наскрізь, але болю немає — це обіцяє радість, гарний настрій. Ви відчуєте прилив життєвої енергії, потрібно тільки правильно нею розпорядитися.

Остерігайтеся ворогів і конкурентів

Наснилася рана живота від вогнепальної зброї? Сонник попереджає про підступних вчинках, підступи ворогів. Куля в грудях, животі віщує якісь дуже серйозні проблеми від сторонніх осіб. Однак, якщо сновидец буде поводитися обачно, він зможе нейтралізувати шкоду від недругів.

До чого сниться отримати від кого-то кульове поранення в голову, живіт — конкуренти по бізнесу збираються об’єднатися, щоб нашкодити сновидцу. Слід обережно вести справи, тоді можна зменшити втрати або навіть уникнути їх. Якщо заряд свинцю потрапив уві сні в груди — чекають неабиякі душевні переживання.

Куди поранили?

Тлумачення сну враховує, куди отримано поранення:

 • В груди — несподівані і дуже погані вісті;
 • В голову — попереду невдачі через власні помилки або недогляду;
 • В руку — по сонником, наяву людини змусять поступитися частиною того, що йому дуже дорого;
 • В ногу — конфлікт з конкурентами, втрати;
 • В серці — проблеми на любовному фронті;
 • В спину — підступна зрада;
 • В плече — великі труднощі і переживання через невизначене положення.
 • До чого сниться бачити кульове поранення в руку або в ногу? Мають бути невдачі на діловому терені або чвари, пов’язані з просуванням по службі або бізнесом. В серці — сплячий, прагнучи досягти мети, може зробити серйозну, можливо, непоправної помилки.

  Значення за сонником Міллера

  Наснилося бути пораненим? Попереду несприятливий період для вашого бізнесу — почнуться проблеми. Бути пораненим, але перев’язувати собі рану уві сні означає майбутню велику удачу.

  Сонник кульове поранення, до чого сниться кульове поранення уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: