Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник кукурудза, до чого сниться кукурудза уві сні

Жовті, щільно розташовані в качані зерна кукурудзи уві сні — завжди неоднозначний символ. Сонник часто уособлює те,, до чого сниться цей злак з прийдешніми подіями, пов’язаними з великою кількістю тісно взаємодіючих людей.

Яскравий, жовтий колір зерняток можна порівняти з дотиком сонячного світла, блиском золота, символом багатства. І правда, сонник Феломена дає саме таке тлумачення того що означає уві сні кукурудза — вас чекає поліпшення добробуту, підвищення зарплати або отримання виграшу.

Що значить якщо сниться кукурудза для народжених в осінню пору? Якщо ви побачили буквально гори цієї рослини, то незабаром у вас з’явиться безліч недоброзичливців, готових зробити все для отримання вашого багатства.

За інтерпретації Українського сонника, побачити уві сні кукурудзу — символ процвітання і прибутку. Справа, яку ви в даний момент тільки хочете почати, може принести хороший дохід, тому радимо приступати до нього негайно.

Якщо ви очищали кукурудзу в качанах, то це явне ознаку проблем в фінансовому плані за сонником Мандрівника. Причому брак коштів для існування буде пов’язана з підступами конкурентів.

До чого сниться качан кукурудзи заміжній жінці? Якщо вона тільки недавно отримала статус дружини, і побачила в сновидінні кукурудзяний стебло з безліччю плодів, то це обіцяє їй поява прекрасних чарівних діточок.

За сонником Міллера кукурудза, яку ви розбирали по зернятку уві сні віщує масу задоволень від спілкування з колом близьких друзів. Якщо ж ви спостерігали, як ця дія здійснював хтось інший, то будете радіти а успішне завершення справи вашого родича або знайомого.

Тлумачення снів про кукурудзу в залежності від деталей сновидіння

Поле кукурудзи можна розтлумачити з точки зору бізнесу. Якщо ви зібралися відкрити власну справу, то аграрний бізнес буде найвірнішим рішенням. Саме вирощування культурних рослин і розведення тварин допоможе вам різко збагатитися. Особливо сприятлива така плантація уві сні, якщо злаки вже налилися і дозріли.

Чи не занадто сприятливі прогнози дає сонник, якщо вам довелося їсти кукурудзу уві сні. Через свою марнотратства і невгамовних бажань ви можете з легкістю втратити зароблене важкою працею стан. Потрібно ставитися до грошей дбайливіше, і тоді про їх зберігання не доведеться турбуватися.

За прогнозами сонника купувати кукурудзу уві сні — символ несподіваної новини, яка надасть вам можливості для саморозвитку і відкриттів. Найсприятливіший час для здійснення задуманого.

Зерна кукурудзи завдяки їх жовтому забарвленню і округлій формі сонник часто порівнює з дзвінкою монетою. І навіть якщо зараз ваші фінансові справи залишають бажати кращого, можете не сумніватися, що позначає така картинка: завдяки активності і твердої життєвої позиції грошей стане хоч відбавляй.

Якщо в даний момент часу ви перебуваєте на роздоріжжі, не знаєте чим себе зайняти у вільний час, і життя від цього втрачає свій сенс, то,, до чого сниться збирати кукурудзу уві сні — є вирішенням усіх подібних проблем. Ви знайдете собі улюблене заняття, можна сказати — хобі, яке охопить весь вільний простір думок, і при належному старанні принесе довгоочікуваний прибуток.

До чого сниться варена кукурудза? Якщо ви самостійно її зварили, то у вашому житті з’явиться новий залицяльник, який в подальшому не тільки стане вірним супутником по життю, але і допоможе вирішити фінансові проблеми.

Приємні посиденьки з подружками обіцяє сонник молодим незаміжнім жінкам, якщо їм довелося бачити уві сні варену кукурудзу. Причому таке проведення часу буде нести не тільки приємні хвилини, але і ділові пропозицію, здатний викликати у вас інтерес.

Дуже пікантні тлумачення дає сонник того,, до чого сниться консервована кукурудза. Незабаром ваше особисте життя збагатиться сексуальними стосунками без особливих зобов’язань і романтики, сьогохвилинними миттєвостями всепоглинаючої пристрасті.

Сонник кукурудза, до чого сниться кукурудза уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: