Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник коханка — до чого сниться?

Сонник Лоффа

Якщо вам приснилася коханка, варто задуматися про те, чи всі так гладко у вашому особистому житті, чи задовольняють вас ваші стосунки зі своєю реальною подругою. До речі, цілком можливо, що саме вашу другу половинку не влаштовують ваші відносини, а тому якщо вам все подобається, варто поговорити з нею відверто — цілком ймовірно, що дізнаєтеся про себе багато нового. Бачити уві сні коханку одруженому людині — такий сон означає, що ви відчуваєте себе некомфортно в вашій родині, може бути, відчуваєте себе незатребуваним, відчуваєте, що вас не поважають і не цінують.

Якщо вам наснився сон, в якому ви зустрічаєтеся зі своєю коханкою і отримуєте дуже яскраві і насичені емоції від цих зустрічей, задумайтеся про те, що в реальності ваші захоплення можуть привести до поганих наслідків, і навіть — катастрофічним, якщо ви не зумієте вчасно зупинитися. Варто визначитися, хто або що для вас більш пріоритетно, дружина або захоплення (коханка, комп’ютер, машина, азартні ігри і так далі). Якщо жінці сниться, що вона уві сні є коханкою одруженого чоловіка, то такий сон говорить про великий, але нереалізованої мрії, про виконання якої ви вже навіть і не замислюєтеся.

Сонник Міллера

Побачити себе коханкою — такий сон говорить жінці, що у неї є якась потаємна мрія, яка поки залишається нездійсненої. Бути коханкою знайомого, з яким в житті не було сексуальних відносин, — сон до розладу в сімейному житті. Якщо жінці наснилося, що вона наложниця, то вона зазнає приниження через власного непристойної поведінки. Якщо приснився жінці чоловік в суспільстві коханки, це говорить про те, що у нього насправді є якась важлива таємниця. А можливо, у нього з’явилися якісь таємні думки про свою дружину.

Для чоловіка бачити уві сні, що він в суспільстві коханки, віщує загрозу публічної ганьби, який затьмарить його істинний характер і стан справ. Якщо чоловік бачить уві сні, що його коханка невірна йому — це означає зіткнення, яке відбудеться наяву з давніми ворогами. В результаті цього на нього чекають втрати.

Сонник Хассе

Якщо уві сні ви почули, хтось приніс вам новина, що у чоловіка є коханка — є сенс подивитися на свої стосунки з пристрастю, можливо, ваш сімейний корабель не дуже стійкий. Побачити чоловіка з коханкою уві сні своїми очима — знак того, що ваша ревнощі безпідставна. Якщо в сновидінні ви зійшлися втрьох (чоловік, ви і коханка чоловіка) і ви з нею ругаетесь — в реальному житті ви ведете себе неприпустимо, постійно переводячи чоловіка своїми ревнощами. Розмова з коханкою чоловіка віч-на-віч сниться до того, що розсудливість все ж візьме верх над ревнощами і вашими почуттями. Бити коханку чоловіка — до незадоволення, незадоволеності.

Сучасний Сонник

Якщо сновидцу приснилася коханка, якої немає насправді, це означає нерозуміння і відчуження в стосунках з дружиною або коханої, усвідомлення власної незатребуваності. Якщо в сновидінні близькість з коханкою викликає у вас задоволення, це попередження про те, що відносини з нею можуть зашкодити вашій реальному сімейному житті.

Сонник Фрейда

Ваш коханка в сновидінні — символізує ваш комплекс провини і прагнення до зміни ситуації. Але цим зміною може стати поява нового партнера. Коханка вашого сексуального партнера в сновидінні — заспокоює вашу совість, так як ви теж не без гріха, і говорить про вашу підвищеної ревнивості.

Сімейний Сонник

Жінка, яка побачила себе в ролі наложниці — сама себе принизить непристойним поведінкою. Чоловік, який побачив уві сні себе з коханкою — може піддатися публічному ганьби. Невірність коханки — сниться до зіткнення з давніми ворогами. Дивіться тлумачення: Зрада, Обман.

Ісламський Сонник

Здійснювати уві сні перелюб з коханкою, або мати з нею будь-які відносини — сплячий шукає земної, красивого життя. Спостерігати, як хтось займається перелюбством з коханкою — передвістя зла, шкоди, спокуси й випробування.

Еротичний Сонник

Якщо чоловік бачить уві сні себе з коханкою, йому слід побоюватися ганьби, який торкнеться його сім’ю і відверне від нього кохану. Якщо жінці сниться, що вона чиясь коханка, її поведінку викличе презирство оточуючих.

Англійська Сонник

Якщо наснилася коханка, це до багатьох нещасть. Є велика ймовірність скотитися, деградувати, втратити позитивний імідж і своє обличчя, що стане для вас джерелом величезних страждань.

Сонник Мандрівника

Для чоловіка коханка уві сні — стан справ в залежності від характеру відносин і її виду.

Французький Сонник

Приснився коханець або коханка — на превелику радість.

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: