Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник коник, до чого сниться коник уві сні

До чого сниться коник? Тлумачення снів дуже різноманітно: від неприємностей, грошових витрат, проблем зі здоров’ям, до хорошого відпочинку, успіху в справах, вирішення складних проблем. Сонник вказує: треба пригадати все, що відбувалося уві сні, щоб правильно зрозуміти сенс такого символу.

Значення сновидіння

Наснилося, ніби бачили коника? Наяву ви проходите мимо якихось корисних або приємних речей. Така неуважність робить життя кілька пріснуватої. Ловити комаха — робити якісь дії для поліпшення свого становища. Сонник пророкує: вони увінчаються успіхом, якщо ви все ж спіймали його.

Поширена думка, що коник — особа, яка живе сьогоднішнім днем, не дбає про майбутнє, покладаючись на авось. Цей символ уві сні може попереджати сплячого про його життєву позицію. Сонник рекомендує: слід переглянути таке ставлення, можливо, пора задуматися про перспективи.

До чого сниться перебувати в квартирі і чути через вікно скрекіт багатьох коників — майбутні тривоги будуть, на щастя, незначними. Можна їх не побоюватися, а впевнено рухатися вперед, намагаючись досягти поставленої мети.

Шукати це комаха — наяву очікують незвичайні цікаві події, які викладуть певний урок. Сонник попереджає: уважно стежте за подіями, щоб зрозуміти, який підтекст вони несуть.

Наснилося, ніби в квартирі багато таких стрибунців? Приділіть більше уваги своєму здоров’ю, оскільки після подібного бачення є серйозна ймовірність захворіти.

Любов, стосунки

Коли уві сні кличете когось подивитися на великого красивого коника — це попередження: перегляньте свою поведінку. Оскільки ви не вмієте зберігати чужі секрети, то такому ненадійному людині навряд чи хтось захоче довіритися.

Сонник Міллера пояснює,, до чого сниться стрекотіння цієї комахи. Воно дає знати сновидцу: він занадто залежить від інших людей. Також це може бути знаменням якийсь неприємності. Коли ж уві сні хтось хворий запитує у сплячого про коників — чекають несподівані пригоди.

Також приснився коник може передвіщати порожню балаканину, плітки. Краще їх уникати, так як можете зіпсувати навіть відносини з хорошими друзями.

До чого сниться ловити цього стрибуна? Той, кого любите, буде морочити вам голову. Ретельно проаналізуйте його вчинки і зробіть висновки. Подумайте: так чи він вам потрібен, враховуючи ці факти?

Дівчину приснився зелений коник попереджає про скасування весілля, причому напередодні. Жінці, за сонником Міллера, сновидіння пророкує сварливого коханця або чоловіка.

Ділова сфера

Великий коник або сарана, стрибають уві сні по зеленій траві — очікує швидка зміна захоплень, які потребуватимуть великих витрат. Якщо ж трава була зів’ялої — виникнуть проблеми зі здоров’ям. Крім того, можливі невдачі в справах. Тому потрібно приймати зважені рішення.

До чого сниться бачити багато коників або сарани на рослинах — загроза від недоброзичливців найважливішим вашим інтересам. Можливі також грошові втрати.

Великий коник уві сні може передвіщати марну метушню. Сонник рекомендує: задумайтеся, наскільки серйозно ви сприймаєте всякі дрібниці, не відволікають вони від головної мети. Інше трактування образу: можливо, упущена якась дрібниця, несприятливо вплинула на хід ваших планів. Якщо її знайти, можна ще виправити ситуацію.

Бачити уві сні цього стрибунець, освітленого яскравим світлом сонця — сприятливий знак. Він сигналізує: незабаром сновидец зможе вирішити навіть найскладніші проблеми, причому, отримає значну вигоду.

Наснилося, ніби вбили коника? Мертве комаха, за сонником, віщує: з’явиться можливість для гарного відпочинку. Скористайтеся нею, щоб відпочити морально і фізично.

Сонник коник, до чого сниться коник уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: