Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник кучеряве волосся, до чого сниться кучеряве волосся уві сні

До чого сняться кучеряве волосся? Часто сонник називає їх символом легкого флірту, пікантності, спокуси. Треба враховувати також інші обставини, що супроводжували такий знак уві сні. Важливий їх колір, довжина, густота. Відповідно до цього тлумачення сну може бути приємним або попереджуючим.

Кому наснилися?

Для молодої дівчини подібне бачення є застереженням: її можуть втягнути в непристойну інтригу, яка завдасть чималої шкоди репутації. Краще уникати сумнівних пропозицій.

Чоловікові бачити, ніби у нього кучеряве волосся, означає: наяву він ніде не зустріне відмови: ні у жінок, ні в починаннях.

Сприятливий символ

Бачити дівчинку з кучерявим волоссям — по сонником, віщує: попереду велика світла любов. Красива дівчинка з кучериками, приснилося молодій жінці, обіцяє народження дочки.

Маленька кучерява дівчинка уві сні може символізувати вашого ангела-хранителя. Постарайтеся згадати докладно, що вона вам говорила і прийняти інформацію до відома. Це стане важливою підказкою, навіть керівництвом до дії.

Сонник Міллера попереджає: зміните свою поведінку

До чого сниться чоловікові пестити, гладити жіночі кучері? Йому слід задуматися про власну поведінку. Адже можна не тільки завдати шкоди репутації, але і поставити під удар благополуччя своєї сім’ї.

Довжина локонів

Бачити уві сні у себе довге кучеряве волосся — відмінний знак, що передвіщає успішність у фінансових починаннях. Також довгі кучері у себе обіцяють благополуччя сновидцу, його дітям. Крім того, довгі локони можуть бути символом вигадливих, пишномовних думок.

Наснитися така зачіска у себе, згідно сонником, вказує: справи, які раніше йшли ні добре, ні погано, отримають новий імпульс і завершаться вдало.

А ось занадто короткі кучерики попереджають: потрібно стати бережливее, щоб уникнути бід, неприємностей.

Якого вони кольору?

Колір кучерявого волосся уві сні має першорядне значення:

 • Світлі — сновидіння очікують невдачі там, де він найменше очікує;
 • Білі — отримання втішних новин;
 • Темні — в справах залишиться якась незадоволеність;
 • Чорні — віщують сплячому любовну пастку, яка, втім, настільки спокуслива, що встояти майже неможливо;
 • Руді — сонник обіцяє: обставини несподівано складуться досить вдало, завдяки чому вдасться виконати задумане.
 • До чого сниться жінці, ніби у неї на голові одночасно світлі і темні кучері? Необхідність зробити якийсь вибір викликає великі сумніви. Слід дуже обережно вирішувати цю дилему, щоб уникнути помилки.

  Білі уві сні також є передвістям швидких поїздок, зустрічей. Чорні — флірту, любовних захоплень. А руді — любовного мінливості.

  Все складеться чудово!

  Мати гарні блискучі кучеряве волосся на голові — за сонником, означає здоров’я, силу для сплячого.

  Густі, пишні локони уві сні знаменують процвітання, багатство, щастя, вірну любов. Таке бачення обіцяє людині міцний щасливий шлюб.

  До чого сниться гарна зачіска з кучерями? Хід поточних справ, як підкреслює сонник, буде особливо вдалим. Сплутані ж, неохайні локони вказують на майбутні невдачі, заплутані обставини. А якщо наснилося розчісувати їх — впорядкуйте свої думки, справи.

  Сонник кучеряве волосся, до чого сниться кучеряве волосся уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: