Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник кучері, до чого сниться кучері уві сні

Сонник вважає кучері неоднозначним символом. Те,, до чого сниться кучерява голова, є передвісником взаємної любові, величезної радості, але при цьому обману і легковажних вчинків. Лише подробиці сюжету допоможуть правильно витлумачити побачене уві сні.

Взаємна любов

Ось як сонник пояснює, до чого сняться кучері на голові, якщо сновидицей — закохана дівчина. Її кавалером стане саме той чоловік, якого вона мріє бачити в цій якості.

Якщо власниці гладкою зачіски наснилися кучері на голові, в найближчий період будуть виконуватися всі її бажання, навіть найнеймовірніші.

Подібне пояснення, до чого сняться кучері, можна знайти в сонник Міллера. Розкішна шевелюра на голові віщує несподіваний, проте, надзвичайно яскравий і красивий роман. Не виключено, що він закінчитися так само раптово, як і почався. У будь-якому випадку, казкові враження залишаться з вами назавжди.

Якщо пощастило бачити кучеряві дитячі голівки, прогноз обіцяє, що у вас дуже вдало складеться особисте життя. Самотні зустрінуть свою другу половинку, подружжя з багатим сімейним досвідом повернуть в стосунки колишню пристрасть.

Різнобарвні

Пекуча кучерява брюнетка уві сні символізує нові починання з часткою здорового авантюризму.

Руді завитки віщують везіння і удачу, можливість здійснити задумане.

Якщо приснилися каштанові кучері, тлумачення радить не брати на себе занадто багато — ноша може виявитися непосильним.

Світлий образ кучерявою блондинки попереджає про прикру помилку.

Золотисті або попелясті кучерики уві сні нагадують, як легко втратити те, що маєш, в гонитві за нездійсненним.

Хвиляста срібна укладання змусить сплячого побачити звичні речі свіжим поглядом.

Маленькі хитрощі

Якщо приснилося, що ви маєте намір робити кучері зі своїх гладких від природи волосся, снотолкователь стверджує, що думка оточуючих для вас багато значить. Ви готові змінитися, щоб органічніше влитися в колектив. Постарайтеся все ж зберегти індивідуальність, адже саме в ній цінність кожного з нас.

Коли уві сні трапляється робити кучері, сонник вважає, що в реальній дійсності сновидцу частенько доводиться мати справу з подвійною мораллю, недоговорювати і прикрашати факти.

Застереження

Вкрай небажано вирівнювати і тим паче зістригати локони. Сновидіння означає крах надій і підводні камені в, здавалося б, ретельно спланованому підприємстві.

Якщо все ж наснилося, як ви рятуєтеся уві сні від кучерявих кучерів, сонник рекомендує остерігатися шахраїв.

Тлумачачи, до чого сняться жіночі хвилясте волосся чоловікові-сновидцу, сонник радить бути розумніше. Легковажне поводження може поставити під загрозу не тільки репутацію, а й благополуччя родини.

Коли трапляється не тільки бачити спокусливі локони уві сні, але і торкатися до них, значення сновидіння підтверджується і посилюється.

Нудьгувати не доведеться

Багатьом знайома звичка вити локони або плести косички не з метою робити зачіску, а просто від нудьги або заради розваги. Снотолкователь повідомляє, що наяву належить куди більш цікаве заняття або захоплююче захоплення.

Сонник зауважує, що найчастіше вити кучері уві сні — доля легковажних і імпульсивних людей, пристрасть яких гасне так само раптово, як і спалахує.

Якщо довелося завивати кучері в нічних мріях, наяву можуть наступити серйозні зміни в житті сплячого. Передбачення не уточнює, обрадує його цей факт.

Існує ще одна цікава думка,, до чого сниться завивати кучері. Якщо приснилося щось подібне, значить, в реальній дійсності доля вже приготувала сновидцу незвичайний сюрприз.

Сонник кучері, до чого сниться кучері уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: