Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник кухня — до чого сниться?

Сонник Лоффа

Кухня — це особливе місце в нашому будинку, можна сказати, її емоційний центр. Як кухня в нашому реальному житті дає нам їжу для життя, так і в сновидінні образ цього приміщення дає нам їжу для розуму. Якщо в сновидінні ми опиняємося на власній кухні, а який-небудь інший значущий сюжет відсутній, значить, назріла необхідність розібратися у власних почуттях. Якщо уві сні ми проводимо ремонт кухні, значить, наяву наш світогляд, ставлення до життя, погляди на якісь речі вимагають коректування. Готувати на кухні щось новеньке, екзотичне — таке сновидіння вказує на необхідність пошуку інших шляхів в досягненні цілей або просто поживи для роздумів.

Як виглядала в вашому сновидінні власна кухня? Чи була вона захаращена непотрібними речами або неприбраними зі столу залишками їжі? В даному випадку це відображає вашу дріб’язковість, зайнятість і заклопотаність непотрібними справами. В якому стані перебував кухонний інвентар? Уві сні він відображає ті способи самовираження і ті канали пізнання, які ви використовуєте в своєму реальному житті. Якщо вам приснилася чужа кухня, це говорить про те, що оточуючі люди надмірно навантажують вашу психіку своїми емоціями, ви не вмієте абстрагуватися від цього.

Нова кухня без інвентарю та ознак того, що тут готують і приймають їжу, сниться до нестачі душевного тепла, приватних відносин, інтимності, приємних емоцій. Стара кухня уві сні — це обитель нашої підсвідомості, яке зберігає навіть те, що давно вийшло з ужитку в нашому житті. Брудна кухня — вказівка ​​на неохайність душі сновидіння, але якщо він починає в сновидінні цю кухню мити — він знаходиться на шляху розуміння важливості процесу очищення душі. Пожежа на кухні символізує уві сні величезну сум’яття наших почуттів, коли руйнуються давні підвалини, ламаються стереотипи і абсолютно незрозуміло поки, як жити далі.

Сонник Фрейда

Кухня, так само як і кімната — є жіночим символом. Але на відміну від кімнати все ситуації, розгортаються на кухні — відносяться до області сексуальних уявлень і фантазій. Якщо ви готуєте їжу на кухні — ви любите багаторазово переживати нездійснені любовні пригоди. Якщо ви їсте на кухні — ви мрієте про ідеального партнера. Застілля на кухні — символізує мрії про пошуки вишуканих любовних розваг.

Сонник Міллера

Якщо наснилася кухня, такий сон попереджає вас про те, що, переживши якусь критичну життєву ситуацію, ви ризикуєте отримати депресію, яка, на щастя, буде не дуже серйозною. Крім того, сон є попередженням про те, що ви повинні бути готовими до всього. Якщо жінці наснилося чистота і порядок у власній кухні, значить, вона стане улюбленицею пані Удачі.

Сімейний Сонник

Добре влаштована кухня уві сні передвіщає благополуччя в домі, сімейне згоду. Обдерта, невлаштованість кухня, навпаки, пророкує нужду, негаразди, неприємності, невдачі, плітки. Розмова про кухню уві сні пророкує авантюри, пригоди, таємну змову або таємну зустріч для закоханих.

Сонник Мандрівника

Символізує господиню будинку, дружину, піклування; образ, що відображає «творчу» і ділову кухню (стан справ), а також приготовлені сімейні ситуації, відносини. Також асоціюється з пекельною кухнею (пеклом) і покаранням за проступки і пороки. Красива, нова — заміжжя для жінки.

Ісламський Сонник

Чистий простора і прибрана кухня уві сні — це Ваша охайна і порядна дружина, і навпаки. Якщо Ви відчули, що в побаченої кухні стоїть неприємний запах, — то остерігайтеся того що дружина спробує Вами маніпулювати. Кров на кухні уві сні — до жіночої хвороби.

Сучасний Сонник

Перебувати уві сні на кухні означає, що ви опинитеся в ситуації, яка викличе у вас прикрість. Такий сон попереджає про необхідність бути готовим до всього. Якщо жінка бачить уві сні чистоту і порядок на своїй кухні — це знак прихильності долі до неї.

Китайський Сонник

Бути на кухні — багатство і кар’єра. Готувати на кухні їжу в ступі, так як немає котла — втратите дружину. З кухні вилітають язики вогню — віщує термінова справа. Чиниш або будуєш вогнище в кухні — велике щастя, успіх.

Езотеричний Сонник

Наснилося кухня віщує клопоти по дому. Чистий — вони будуть приємними. Брудна — що не викликають позитивних емоцій, обридлими.

Сонник Цветкова

Побачити кухню чисту — це до прибутку; брудну — сон до досади і отсутствую взаємності у почуттях.

Еротичний Сонник

Якщо дівчині сниться, що на кухні у неї чисто прибрано, це віщує їй щастя в любові.

Сонник Хассе

Знаходилися уві сні в кухні — значить, життя вашої родини буде благополучною.

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: