Все про сновидіння на SONNYK.COM.UA

Сонник крила, до чого сниться крила уві сні

Крила уві сні уособлюють свободу, натхнення. Сонники нерідко пов’язують,, до чого сниться цей образ, з проявом любові, духовним одкровенням, удачею і везінням.

Пошкоджені крило — остерігайтеся підлості

Бачити уві сні птицю з пораненим крилом і намагатися її зловити, щоб допомогти, свідчить про безкорисливість і зайвої довірливості сплячої людини. Найближчим часом не варто сильно довіряти людям, оскільки Ваші благі пориви навколишні будуть використовувати собі на благо.

Сонник Фрейда тлумачить,, до чого сниться відірвати крила у метелика або іншого комахи, підсвідомим бажанням сплячої людини зайнятися сексом з неповнолітнім. Якщо уві сні, дівчині довелося відірвати крило птиці, значить, наяву, сновидицей усвідомлено позбавить себе і свого молодого чоловіка надії на щасливе майбутнє.

Побачити уві сні, як птиці відрізали крило або птаху без ґанків, віщує занепад сил і відсутність душевного комфорту. Уві сні голуб доторкнувся до Вас пір’ям — чекайте неймовірною удачі і везіння. Пошкоджений літаючий атрибут літака обіцяє поїздку, яка може закінчитися невдачею.

Виросли крила — не бійтеся починань

Сонник Мандрівника ототожнює виростають крила з незвичайною творчою удачею і підйомом життєвий сил. Жінці, мати уві сні білі крила незвичайної краси віщує тлумачем удачу на любовному терені. Літати на чорних крильцях — обіцяє розчарування в любові, неприйняття себе і власного «Я».Бачити, як людина одягає чорні ангельські крильця — до появи суперника в любові або конкурента в справах. Одягає білі — до підтримки і взаєморозуміння друзів, сині — до творчого підйому.

Відчувати уві сні, як руки стають крилами, вказує сонником на правильний вибір сновидіння, який дозволить йому піднятися і досягти успіху.

Літаючі ангели — знак душевного спокою

Приснився ангел з великими білими крилами, значить, на думку нумерологічних сонника, в житті сплячої людини присутні невідомі сили, що сприяють прогресу і просуванню справ.

Сонник Ванги тлумачить,, до чого сниться темний ангел, який літає над головою близьких людей, передвістям швидкої кончини персонажа. Побачити чорного ангела символізує сумніви сновидіння з приводу правильності своїх дій. Чи не шкодуйте ні про що, прислухайтеся до свого внутрішнього голосу.

Бачити себе янголятком говорить про можливість допомогти своїм родичам і близьким людям в їх проблемах. Самостійно здійснити політ у небі — до здатності сплячої людини стати керівником, організувати і повести за собою людей.

Побачити уві сні янголят — хлопчика чи дівчинку — віщує сонником швидку любов або заміжжя.

Тварини з крилами — Вам все вдасться

Побачені ганку кажана пророкують Сонником від А до Я, нещасний випадок, ризик отримання травм і каліцтв. Крила пелікана ототожнюються сонником з скороминущим задоволенням, наслідком якого стане гірке розчарування.

Крилатий лев або його дитинча — провісник скороминущої слави і неповної радості. Бачити мурашки з крильцями, пророкує про те, що Ваші труди не пройдуть даром. Вас обов’язково оцінять і заохотять. Собака з крилами — до підтримки одного.

Те,, до чого сниться кіт, кішка або кошеня з крилами, пророкує тлумачами як недобрий знак. Існує велика ймовірність того, що Ваші недруги трохи видозмінили важливу інформацію, використавши Ваші сили на благо власного підприємства.

Крилаті міфічні істоти — символ багатства

Приснився крилатий дракон символізує владу і багатство. Подібний образ може передвіщати про впливового покровителя, набуття духовних знань і просуванню по службі.

Те,, до чого сниться єдиноріг з крилами, свідчить про неймовірну успішності сновидіння, красу і здоров’я. Фея уві сні є знаком містичного покровительства, що сприяє Вашому прогресу.

Пегас, він же крилатий кінь — покровитель творчості і натхнення. Наснилося, що кінь зачепила Вас своїм крилом, значить, за версією Езотеричного сонника, готуйтеся до осяяння, бажанням творити.

Малюнки уві сні — остерігайтеся обману

Приснився малюнок на стіні віщає про те, що трапилися обставини в реальному житті тісно пов’язані з бажаннями сновідящего. Можливо, щоб досягти бажаного, Вам потрібно розібратися в собі.

Те,, до чого сниться татуювання у вигляді метелика, говорить про містичну захисту сплячої людини від усякого зла і напасті. Наснилася татуювання у вигляді летючої миші — до недобрим думкам, бажанням нашкодити комусь із навколишніх.

Крила за сонником Міллера — віщають про почесті

Наснилося, що вони виросли у Вас за спиною, пророкує про тривогу і смертельному страху за близьку людину, що відправився в далеку подорож. Бачити уві сні курячі крильця, позначає, що сновидець з гідністю впорається з усіма напастями і проблемами, досягнувши почестей і багатства.

Стати володарем ангельських крилець, обіцяє Міллером враження, що бентежать і стурбують душу сновідящего. Можливо, це буде стосуватися звістки про благополуччя друзів або отримання спадщини від невідомих родичем.

Сонник крила, до чого сниться крила уві сні


Зараз ви знаходитесь тут:


Схожі записи: