Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник крила, до чого сниться крила уві сні

Крила уві сні уособлюють свободу, натхнення. Сонники нерідко пов’язують,, до чого сниться цей образ, з проявом любові, духовним одкровенням, удачею і везінням.

Пошкоджені крило — остерігайтеся підлості

Бачити уві сні птицю з пораненим крилом і намагатися її зловити, щоб допомогти, свідчить про безкорисливість і зайвої довірливості сплячої людини. Найближчим часом не варто сильно довіряти людям, оскільки Ваші благі пориви навколишні будуть використовувати собі на благо.

Сонник Фрейда тлумачить,, до чого сниться відірвати крила у метелика або іншого комахи, підсвідомим бажанням сплячої людини зайнятися сексом з неповнолітнім. Якщо уві сні, дівчині довелося відірвати крило птиці, значить, наяву, сновидицей усвідомлено позбавить себе і свого молодого чоловіка надії на щасливе майбутнє.

Побачити уві сні, як птиці відрізали крило або птаху без ґанків, віщує занепад сил і відсутність душевного комфорту. Уві сні голуб доторкнувся до Вас пір’ям — чекайте неймовірною удачі і везіння. Пошкоджений літаючий атрибут літака обіцяє поїздку, яка може закінчитися невдачею.

Виросли крила — не бійтеся починань

Сонник Мандрівника ототожнює виростають крила з незвичайною творчою удачею і підйомом життєвий сил. Жінці, мати уві сні білі крила незвичайної краси віщує тлумачем удачу на любовному терені. Літати на чорних крильцях — обіцяє розчарування в любові, неприйняття себе і власного «Я».

Бачити, як людина одягає чорні ангельські крильця — до появи суперника в любові або конкурента в справах. Одягає білі — до підтримки і взаєморозуміння друзів, сині — до творчого підйому.

Відчувати уві сні, як руки стають крилами, вказує сонником на правильний вибір сновидіння, який дозволить йому піднятися і досягти успіху.

Літаючі ангели — знак душевного спокою

Приснився ангел з великими білими крилами, значить, на думку нумерологічних сонника, в житті сплячої людини присутні невідомі сили, що сприяють прогресу і просуванню справ.

Сонник Ванги тлумачить,, до чого сниться темний ангел, який літає над головою близьких людей, передвістям швидкої кончини персонажа. Побачити чорного ангела символізує сумніви сновидіння з приводу правильності своїх дій. Чи не шкодуйте ні про що, прислухайтеся до свого внутрішнього голосу.

Бачити себе янголятком говорить про можливість допомогти своїм родичам і близьким людям в їх проблемах. Самостійно здійснити політ у небі — до здатності сплячої людини стати керівником, організувати і повести за собою людей.

Побачити уві сні янголят — хлопчика чи дівчинку — віщує сонником швидку любов або заміжжя.

Тварини з крилами — Вам все вдасться

Побачені ганку кажана пророкують Сонником від А до Я, нещасний випадок, ризик отримання травм і каліцтв. Крила пелікана ототожнюються сонником з скороминущим задоволенням, наслідком якого стане гірке розчарування.

Крилатий лев або його дитинча — провісник скороминущої слави і неповної радості. Бачити мурашки з крильцями, пророкує про те, що Ваші труди не пройдуть даром. Вас обов’язково оцінять і заохотять. Собака з крилами — до підтримки одного.

Те,, до чого сниться кіт, кішка або кошеня з крилами, пророкує тлумачами як недобрий знак. Існує велика ймовірність того, що Ваші недруги трохи видозмінили важливу інформацію, використавши Ваші сили на благо власного підприємства.

Крилаті міфічні істоти — символ багатства

Приснився крилатий дракон символізує владу і багатство. Подібний образ може передвіщати про впливового покровителя, набуття духовних знань і просуванню по службі.

Те,, до чого сниться єдиноріг з крилами, свідчить про неймовірну успішності сновидіння, красу і здоров’я. Фея уві сні є знаком містичного покровительства, що сприяє Вашому прогресу.

Пегас, він же крилатий кінь — покровитель творчості і натхнення. Наснилося, що кінь зачепила Вас своїм крилом, значить, за версією Езотеричного сонника, готуйтеся до осяяння, бажанням творити.

Малюнки уві сні — остерігайтеся обману

Приснився малюнок на стіні віщає про те, що трапилися обставини в реальному житті тісно пов’язані з бажаннями сновідящего. Можливо, щоб досягти бажаного, Вам потрібно розібратися в собі.

Те,, до чого сниться татуювання у вигляді метелика, говорить про містичну захисту сплячої людини від усякого зла і напасті. Наснилася татуювання у вигляді летючої миші — до недобрим думкам, бажанням нашкодити комусь із навколишніх.

Крила за сонником Міллера — віщають про почесті

Наснилося, що вони виросли у Вас за спиною, пророкує про тривогу і смертельному страху за близьку людину, що відправився в далеку подорож. Бачити уві сні курячі крильця, позначає, що сновидець з гідністю впорається з усіма напастями і проблемами, досягнувши почестей і багатства.

Стати володарем ангельських крилець, обіцяє Міллером враження, що бентежать і стурбують душу сновідящего. Можливо, це буде стосуватися звістки про благополуччя друзів або отримання спадщини від невідомих родичем.

Сонник крила, до чого сниться крила уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: