Сонник кубик, до чого сниться кубик уві сні

Від появи нових ідей до зміцнення сімейних цінностей обіцяє приснився кубик, згідно трактуванням більшості сонників. Однак для того, щоб отримати конкретне тлумачення,, до чого сниться цей предмет, варто все ж розібратися з побаченими уві сні деталями: як виглядав кубик і для чого він призначався.

Кубик Рубика як символ роботи думки

Якщо вам приснилося, що ви збираєте кубик Рубіка, то це сновидіння означає посилену роботу вашого мозку навіть у той час, коли ви спите. Вас, ймовірно, мучить якесь питання, відповідь на який ви не можете знайти вже дуже давно, підказує Сучасний сонник

Бачите уві сні, що кубик Рубіка ніяк не збирається? Це означає, що вам варто почати по-новому вирішувати свою проблему, «зайшовши» з іншого боку. А якщо головоломка все ж зібралася, то це знак того, що ви знайдете вихід, причому найближчим часом.

Гральні приналежності: Від неприємностей до успіху

Тлумачення сну, в якому ви граєте в кості, кидаючи на стіл гральні кубики, може відрізнятися, в залежності від того, що саме випало. Бачите уві сні, що на гральних гранях випала цифра «6»? Це сигнал про те, що потрапили в халепу, вибратися з якої без сторонньої допомоги буде складно.

А якщо уві сні «6-ка» випала у суперника, то значить, ви потрапите в цейтнот — вам буде постійно критично не вистачати часу.

Ще момент: наснилося, що ви виграли? Вас чекає успіх! Хоча це трапиться завдяки щасливому випадку, а не вашому старанню, віщає сонник Лонго.

М’язи преса, або «Прокачайте» мозок!

Якщо вас зацікавило, до чого сняться м’язи-кубики на животі, то загляньте в Циганський сонник. Він дасть вам такі пояснення: накачані м’язи на власному животі говорять про те, що вам не завадило б приділити увагу своїй освіті. Є шанс, що вас «підсидить» розумніший колега.

Дитячі іграшки — ознака сімейних цінностей

Наснилися дитячі кубики з яскравими гранями? Це дуже хороший сигнал, який обіцяє спілкування з сім’єю і з дітьми. Але зверніть увагу на те, що саме зображено на них уві сні. Кожен конкретний малюнок вимагає окремого тлумачення, до чого він сниться. Отже, вони були:

 • З тваринами і птахами — до вилазці на природу з родиною;
 • З буквами і цифрами — вам варто приділити увагу навчанню своїх дітей;
 • Однотонні кольорові — вас чекає веселощі і багато сміху;
 • Із загальною картинкою на всіх гранях — для відчуття гармонії вам необхідно «почуття ліктя».
 • Кубики льоду — усуньте холод у відносинах

  Бачити уві сні кубики льоду в келиху з алкогольним напоєм, за версією сонника міс Хассе — ознака того, що ви не замислюєтеся про наслідок своїх слів і вчинків.

  А якщо вам примарилося, що шматочок льоду з келиха кудись випав і ви не можете його знайти, то це знак необхідності поговорити по душам з тими, кого ви образили і відштовхнули від себе, стверджує медіум Хассе.

  Сонник Міллера

  Про те, що у вашому житті може статися якесь важлива подія, підказує сонник Густава Міллера, тлумачачи,, до чого сниться кубик.

  Пригадайте, якщо уві сні це був великий куб, то і подія буде мати дуже значиму важливість. А ось маленькі пророкують дрібні радості і почуття задоволення від власних успіхів.

  Сонник кубик, до чого сниться кубик уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: