Сонник крупа, до чого сниться крупа уві сні

Бачити уві сні перловку, горох — до довгих і непотрібним розмовам. Традиційні сонники обіцяють сварки і тривалі розгляди всім, хто перебирав овес. Дізнатися,, до чого сниться різна крупа, можна лише детально згадавши сновидіння і ті відчуття, які ви відчули, побачивши її.

Фінансова прибуток і манка

Манна або рисова крупа, а також пшоно зазвичай сняться людям, яким незабаром належить отримати гідний гонорар за виконану роботу. Варити уві сні кашу або макарони — отримати навар від найближчої угоди. Сонники тут одностайні: чим смачніше вийшло вариво, тим більшу можна отримати оплату за свою працю.

Тлумачення сну про гречку, змішаної з рисом або інший крупою зводиться до напливу гостей. Сонники пророкують багато дрібних клопотів по дому і рутинну роботу, яка давно приїлася. Якщо наснилася в гречаній крупі моль — чекайте візит начальства або старших родичів з довгими розмовами на неприємні вам теми.

Мішки з крупою по сонником Міллера

Купувати об’ємні мішки гречки, пшона, рису — до великої кількості друзів і колег, які в будь-який момент можуть відірвати вас від справ своїми несподіваними проханнями.

Побачили вівсянку — чекайте раптового багатства. А ось перловка обіцяє сльози через кохану людину. Якщо сниться, що вийшло її розсипати, можливо, прийшла пора розлучитися з партнером і ви ще довго не зможете змиритися з таким станом справ.

Перебирати уві сні різні крупи — до нудного і звичного заняття. Пам’ятайте, якщо не будете його виконувати, можете залишитися без додаткового заробітку і благ. Ховати горох або пшоно — до пліток і таємним змов проти вас.

Дорога до успіху з кукурудзою

Після низки невдач нарешті все почне виходити з першого разу, якщо приснилася цариця полів — кукурудза. Крупа з цього злаку згідно сонником віщує успіх на всіх теренах, особливо в бізнесі.

Якщо вам довелося пересипати або збирати кукурудзяні пластівці, будьте готові до зустрічі з талановитими людьми, які по достоїнству оцінять ваші ідеї і напрацювання. Годувати уві сні птахів пшенкой або інший крупою — до власних зльотів у творчій кар’єрі.

Любовні пригоди і рис

Якщо рис сниться жінці — значить, настав час зустріти судженого і обзавестися власним любовним гніздечком. Бачити уві сні дрібну крупу, сортувати її — до теплих сімейних стосунків.

Сонники пророкують романтичну подорож тим, кому сняться різні крупи, зібрані в одному місці.

Маленькі радощі з гречкою

Дрібні успіхи і виграші будуть траплятися у тих, кому приснилася гречана крупа. Розсипати її на підлогу уві сні — означає, навчитися осягати радісні моменти в кожному життєвому миті. За сонником Цвєткова в цей період ви почнете знаходити приємне в тому, чого раніше не помічали.

Якщо присниться перебирати з небіжчиком крупу, будьте готові до зміни погоди або до того, що скоро спливе ваш давній обман. Постарайтеся згадати свої огріхи і виправити ситуацію, поки вона не вийшла з-під контролю.

Будьте обережнішими з комахами

Якщо приснилися черви, жучки, що кишать в крупах, радійте — вас чекає грошова винагорода або цінний подарунок. Сонники стверджують: чим більше черв’ячків, тим приємніше буде сюрприз.

Бачити уві сні комах не завжди добре. Іноді черви, моль свідчать про наявність прихованих захворювань. А тому, коли сниться гречана, рисова, горохова крупа з жучками, варто звернутися до лікаря.

Сонник крупа, до чого сниться крупа уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: