Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник кружляти, до чого сниться кружляти уві сні

Людям, яким уві сні довелося кружляти в танці, сонник обіцяє радість і безтурботні веселощі. Те,, до чого сниться крутитися навколо себе, віщує поява ситуації, в якій доведеться проявити кмітливість і спритність.

Що віщує Міллер?

Сновидіння, в якому вам довелося кружляти в танці, згідно тлумаченням Міллера, говорить про наближення сильних позитивних емоцій. Дівчині, танцювати уві сні з чоловіком, означає приємну зустріч наяву, несподіване знайомство.

Поспішайте жити!

Людям, які уві сні довелося кататися на каруселі, Сучасний суміщений сонник радить не витрачати часу на дрібниці і непотрібні турботи. Поки ви загрузли в минулому, життя мчить повз вас з неймовірною швидкістю.

Медея, тлумачачи,, до чого сниться кружляти в повітрі, нагадує про швидкоплинність часу, яке спляча персона проводить в мріях. Ваші ідеї та мрії так і залишаться нереалізованими, якщо ви не докладете зусиль до їх здійснення.

Наснилося, що довелося кружляти в снігу тримаючись за руки? Значить, настав час для позитивних емоцій і душевного відпочинку.

Подробиці…

Сонник для стерви, пояснюючи,, до чого сниться кружляти в танці, сповіщає про важку працю, який принесе не вигоду, а моральне задоволення. Так, танцювати:

 • Вальс — говорить про можливість зав’язати романтичні відносини;
 • Танго — віщує тривалу і пристрасну інтимний зв’язок наяву;
 • На самоті — віщає про вдале закінчення розпочатого підприємства;
 • В натовпі — обіцяє самотність;
 • В парі — сповіщає про віддаленість людини, в якому ви потребуєте.
 • Будьте обережні!

  Сновидіння, в якому крутиться голова, за версією сонника чаклунки Медеї, попереджає про втрати, руйнування взаємин з другою половинкою. Незаміжнім дівчатам приснився епізод пророкує знайомство з чарівним хлопцем, здатним розбити серце сновидицей.

  Тих, у кого крутитися голова уві сні, Ванга попереджає про підступи ворогів, які спробують відвернути сновидіння від головних справ. Бачити сновидіння діловим людям, говорить про можливе втручання конкурентів в бізнес сновидіння.

  Про сердечних справах…

  Нескладно здогадатися,, до чого сниться дівчині, кружляти у вальсі з чоловіком. Як стверджує сонник Закоханих, приснилося нічне бачення сповіщає про приємну зустріч з молодим чоловіком, яка може перерости в любовну прихильність.

  Швидке весілля пророкує жіночий сонник тим панянкам, яким довелося танцювати з чоловіком в білій весільній сукні. Заміжній жінці, бачити себе у весільній сукні в обіймах незнайомця уві сні, означає, що гряде помітне поліпшення взаємин з чоловіком.

  Досить сприятливим вважається сюжет, в якому чоловік кружляє вас на руках уві сні, який віщає про повну ідилії і гармонії між подружжям, а також обіцяє можливість провести позаплановий медовий місяць.

  Інтимні моменти

  Фрейд тлумачення сну, в якому доводилося крутитися навколо себе, ототожнює з статевим актом, що має в житті сновідящего велике значення. Доктор радить навчитися прислухатися до партнера.

  Наснилося, що кружляли так, що сильно закрутилася голова? Значить, на думку сонника Фрейда, вам слід уникати аморальних вчинків. Молодий панночці бачити, як крутиться її коханий — до ризику бути обманутою партнером.

  Сонник кружляти, до чого сниться кружляти уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: