Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник крадіжка — до чого сниться?

Сонник Лоффа

Будь-, кому доводилося бути жертвою крадіжки, пройшов через почуття образи і приниження. Ще в дитинстві ми дізнаємося, що брати іграшки інших дітей — це Табу. А якщо іграшку відібрали в нас, ми ображені в своїх почуттях. Акти крадіжки, прояви підлості сняться досить часто. Розшифровка таких сновидінь залежить від того, яку роль ви в них виконували — злодія чи його жертви.

Якщо ви були злодієм і когось обікрали, то наяву могли відчувати брак ресурсів, існування несправедливості в розподілі благ. Якщо, наприклад, сниться, що ви крадете хліб, їжу, речі першої необхідності, щоб вижити в обстановці сну, значить, уві сні ви жебрак. Наяву це може знаходити відображення в поведінці, яке ізолює вас від оточуючих, або полишає у вас почуття неможливості вибору. Якщо уві сні ви обікрали знайомих, це може говорити про те, що ви вважаєте їх рівень життя краще вашого, але при цьому вони цього не заслужили, на вашу думку.

Наснилося, що вас обікрали, — такий сон говорить про можливе страху або втрати. Список підозрюваних посприяє уточненню ситуацію в подальшому. Якщо у вас вкрали речі, для вас мають основоположне значення, то дана матеріальна втрата стає джерелом неспокою. Якщо ж зниклі предмети досить другорядні і підозрюваний вам більше доріг, ніж те, що він вкрав, то є ймовірність, що ви відчуваєте, як хтось, хто вам відомий, обманює вас або зневажає ваші права. Важливо враховувати самі речі і їх роль у вашому житті. Їх символіка може бути вказівкою на життєву сферу, в якій порушуються певні межі. Це посприяє вирішенню проблеми, яка стосується відновлення своїх позицій.

Сонник Міллера

Якщо Вам сниться крадіжка або грабіжники, які вчиняють крадіжку — це означає Вашу безхарактерність і прийдешні невдачі. Сон, в якому Вас звинувачують у скоєнні крадіжки, означає, що прикре непорозуміння перешкодить Вам в якійсь справі і Ви будете важко переживати через це, але в кінцевому рахунку несподівано опинитеся в честі. Якщо в крадіжці звинуватять когось іншого — значить, в житті Ви з необачно поспішністю засудите невинного.

Сімейний Сонник

Сон про крадіжку гарний тільки для тих, хто задумав шахрайство. Іншим такий сон пророкує невдачі в справах і пов’язану з цією справою небезпека. Чим дорожче вкрадена річ, тим більша небезпека вам загрожує. Бути викритим у крадіжці уві сні — знак прикрих перешкод у справах. Самому звинувачувати інших в крадіжці уві сні означає, що вам слід бути обережніше в своїх судженнях, щоб не розгубити друзів. Дивіться тлумачення: Красти.

Сонник Ванги

Якщо гроші були вкрадені у вас — чекайте неприємності в сім’ї і на роботі. Якщо ж ви самі вкрали гроші, то це знак небезпеки, яка нависла над вами. Рада — стежте уважно за своєю поведінкою, ретельно продумувати всі свої дії в найближчим часом.

Езотеричний Сонник

Якщо Ви уві сні зловили злодія на гарячому, бачення вказує на присутність в Вас сили на подолання неприємностей і подолання ворогів. Якщо Ви — спійманий злодій — приготуйтеся до невдачі в професійній сфері і ускладнення відносин з близькими Вам людьми.

Еротичний Сонник

Якщо уві сні вас звинувачують в крадіжці, це означає, що ви посваритеся з коханим через непорозуміння. Якщо в крадіжці звинувачують іншу людину, це означає, що ви занадто поспішно звинуватити кохану людину в вчинок, якого він не скоював.

Французький Сонник

Якщо уві сні у вас вкрали щось, що не має для вас великого значення, це означає, що Бог любить вас і подасть вам свою допомогу.

Сонник Цветкова

Красти — до збитку; у вас вкрали — до весілля.

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: