Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник крапива — до чого сниться?

Сучасний Сонник

Молодій жінці, особливо незаміжньою, кропива сниться до сприятливого життєвого періоду. Якщо жінка бачить себе йде через зарості кропиви, то незабаром її чекає серйозний вибір: палкі шанувальники, немов змовившись, практично одночасно будуть пропонувати свою руку і серце. Якщо кропива сниться заміжньої дами, то сон провіщає, що у неї з’являться фінансові проблеми, а прокази і непослух дітей виводитимуть її з себе.

Сновидіння, в яких людині сниться кропива, віщують несподівано-неприємні сюрпризи. Такий же сон на вівторок або середу передбачає виникнення захворювання. Якщо уві сні вас вдарили або відшмагали кропивою, то наяву вам потрібно остерігатися брехливих звинувачень і відкритих образ. Якщо ви відчували від удару хворобливі відчуття, то вам потрібно бути напоготові, тому що вдарила вас уві сні може заподіяти вам шкоди і наяву.

Снилося, що ви виривали кропиву, — значить, проблеми останнього часу поступово підуть від вас. Якщо ви пересилити нерішучість і проявіть максимальну активність, то результат здивує не тільки вас, але і бувалих друзів. Простягаючи кимось вам кропива сниться до того, що в реальності вам необхідно буде прислухатися до порад оточуючих людей, а також приділити їм частинку своєї уваги.

Сонник Лоффа

Кропива символізує наклеп, несподіваний напад і біль. Привиділася пекуча кропива уві сні — чекайте наяву небажаного гостя. Зрізали кропиву — до неприємностей, били себе молодими кропив’яним пагонами — для пересудів за спиною, додавали в їжу — до додатку в сімействі. Якщо уві сні ви обпеклися кропивою, то в реальному житті ви будете незадоволені собою і зробите інших нещасними. Але якщо ви гуляєте по кропиві, а вона вас не обпікає, то такий сон обіцяє вам успіх. Сушили листя — до достатку від несподіваного надходження грошей.

Сонник Міллера

Сон про прогулянці посеред заростей кропиви без найменшого ризику обпектися повідомляє про вашому прийдешньому успіху і процвітання. Якщо ви все-таки обпеклися, переживете невдоволення собою, перетворите оточуючих в нещасних людей. Молодій жінці йти уві сні через зарості кропиви — це означає, що їй зроблять відразу кілька пропозицій про заміжжя. Роблячи вибір, вона переживе неспокійні передчуття. Просто побачили уві сні кропиву — ви будете потребувати, а діти ваші не відрізнятимуться послухом і зразковою поведінкою.

Англійська Сонник

Побачити зарості кропиви — до відмінного здоров’я і благополучного життя, але, якщо ви обпеклися, прийдуть неприємності і розчарування. Невдячна поведінку лицемірного друга глибоко образить, а кохана людина змінить вам і стане другою половиною іншого.

Французький Сонник

Кропив’яний опік віщує успіх, просування по кар’єрних сходах, примноження капіталу. Побачили на пагорбі зростаючу зелену кропиву — чекайте зради від близької людини. Косіть кропив’яні зарості — до вдалу покупку.

Сімейний Сонник

Бачити кропиву уві сні — знак занепокоєння через невлаштованості вашому житті і нестачу коштів. Бути уві сні поруч з кропивою і не обпектися означає вдале закінчення ризикованої справи або скандальної історії.

Ісламський Сонник

Привиділася непрохідна кропива — до здоров’я, любові, фінансового благополуччя. Обпеклися кропив’яним листям — бійтеся підступу з боку конкурентів. Варили зелений борщ — все задумане збудеться.

Еротичний Сонник

Якщо дівчині присниться, що вона йде крізь зарості кропиви, це означає, що наяву їй зроблять пропозицію багато шанувальників і вона буде зазнавати труднощів, визначаючись з вибором.

Сонник Мандрівника

Неприємна ситуація.

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: