Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник кричати — до чого сниться?

Сонник Лоффа

Кричати уві сні можна з різних причин, і при розшифровці сну важливо зрозуміти, причина це або наслідок. Можна кричати від страху, через кошмарного сновидіння, а можна кричати на тлі підвищеного нервового напруження в реальному житті — так звані озвучені емоції уві сні, підсвідомий крик про допомогу. Все це має відношення лише до того крику, який виривається у сплячої людини сам по собі, поза участю інших людей, присутніх в даному сюжеті.

Якщо кричати, плакати ви починаєте через те, що бачите уві сні щось страшне, значить в першу чергу слід розібратися з тим, що саме вам приснилося. Якби ви побачили те ж саме наяву, чи було б вам страшно? Якщо ні, значить, ми маємо справу не з причиною, а з наслідком. Спочатку людина відчуває тривогу, страх, а лише потім його підсвідоме мислення домальовує відповідну картину. Розшифровувати такий сон не має сенсу, слід зайнятися впорядкуванням власної нервової системи.

Лаятися, кричати на кого-то, кричати уві сні — все це вказує на виплеск внутрішньої агресії, стресового стану, яке, по всій видимості, ви тримаєте в собі наяву, поступаючись стримуючих чинників. В принципі, такий сон, такий стан уві сні можна вважати позитивним, бо він дає сплячому можливість емоційної розрядки. Зовсім інша справа — сновидіння, в якому хтось кричить на вас. Воно може вказувати на гнітюче наяву почуття провини, далеко не завжди виправдане (комплекс провини), а також видавати якісь реальні докори сумління за щось скоєне. Хто накричав на вас уві сні? За що? Що ви могли протиставити у відповідь на звинувачення і намагалися це зробити? Чи вважали себе винуватим?

Якщо уві сні вам довелося кричати, кликати на допомогу конкретну особу і при конкретних обставинах, значить, ця людина вам може бути вельми і вельми корисний в найближчий період життя. Якщо це просто знайомий — не нехтуйте цим знайомством. Якщо крик про допомогу уві сні був адресований комусь з найближчих людей — вам слід подумати про те, чи не занадто ви залежні в життя від цієї людини, можливо, вам не вистачає самостійності в прийнятті рішень. Кричати від болю уві сні — тривожне передвістя. Якщо у вас в сновидінні дійсно були больові відчуття, це може говорити про реальний захворюванні, сигнали про який вам подає ваша підсвідомість.

Досить часто людина не може кричати уві сні, хоча і намагається це зробити. Сновидіння, в якому ви кричите, а звуку немає, вказує на внутрішній конфлікт між волею і бажанням. Подумайте про те, наскільки правомірні і виправдані необхідністю ваші внутрішні табу, моральні заборони, оскільки це протиріччя заважає вам повноцінно жити і народжує комплекси, що провокують психічне нездоров’я. Сновидіння, в якому присутні темрява і крик про допомогу звідкись із неї, говорить про те, що ваша душа неспокійна, вам постійно здається, що ви щось десь недоробили, кому-то сказали не ті слова, кудись не встигли. Ви занадто багато на себе берете, постарайтеся жити так, як вам під силу, відпустіть від себе все, що було зроблено не так, як би вам хотілося. Значення сну посилюється, якщо це був крик дитини.

Сонник Хассе

Якщо уві сні ви чуєте окрик тривоги, але не бачите того, від кого він виходив — ви у великій небезпеці, зберіть всю свою пильність, щоб не потрапити в біду. Про загрожує вам небезпеки говорить і сон, в якому вам довелося з якоїсь причини скрикнути, злякатися. Кричати на кого то — до великих клопотів, пов’язаних з тим, на кого ви підвищували голос. Якщо кричати на людину уві сні вам довелося в ніч на вівторок, то він потребуватиме грошової допомоги. Сниться, що кричать на вас — будете прагнути до отримання сумнівних задоволень. Кричати «Допоможіть!» уві сні — передвістя зневіри, депресивного стану.

Езотеричний Сонник

Кричати від страху, горя — будете сильно радіти. Звати — люди вам допоможуть багато в чому. Кричати на матір уві сні — до необхідності просити вибачення наяву. Наснилося, що на вас кричать, погрожують розправою знайомі вам люди — отримаєте від них несподівану допомогу або підтримку. Іти в сні і кричати когось по імені — на жаль, яке може статися з цією людиною. Корчитися від болю, кричати — сон до хвороби наяву. Зверніть увагу на цю частину тіла або орган, відвідайте лікаря завчасно.

Еротичний Сонник

Якщо дівчині сниться, що вона сильно кричала на кохану людину — наяву їй доведеться просити у нього вибачення, бо в чомусь вона виявиться абсолютно не має рації. Сновидіння, в якому на неї кричить хлопець, який подобається їй і з яким вона зустрічається, вказує на безперспективність цих відносин. Для чоловіка і дружини кричати і лаятися уві сні між собою — передвістя того, що їхні почуття спалахнуть з новою силою.

Сонник Міллера

Кричати уві сні пророкує нехороші клопоти в реальності, депресивний стан від навалилися проблем. Якщо грамотно і обачно завершити важкі справи, то ситуація може змінитися в кращу сторону. Почути крик — є людина, яка допоможе в непростій ситуації. Крик звірів — до нещасного випадку у близьких людей. Конкретний крик про допомогу знайомого попереджає про його хвороби.

Сімейний Сонник

Сон попереджає про наближення неминучої небезпеки. Попередження криком — до несподіваної звістки.

Сучасний Сонник

Кричати уві сні означає, що Вашим задумам не судилося збутися через їх неправдоподібності.

Сонник Цветкова

Кричати — важкі часи, тим важче, чим голосніше і довше крик.

Сонник Мандрівника

Важкі часи чи перебільшена небезпека.

Ісламський Сонник

Кричати уві сні — до послаблення і втрати сил.

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: