Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник кросівки, до чого сниться кросівки уві сні

Спортивне взуття може приснитися в знак того, що слід прискоритися і більш енергійно втілювати плани в життя. До чого ще сняться кросівки? Сонник дасть правдиві трактування усього, що вам довелося бачити уві сні.

Як правильно тлумачити

Найпоширеніше тлумачення сну говорить про те, що кросівки сняться до дороги, легковажним відносин і розваг.

Точна розшифровка повністю залежить від того, якою була взуття. До чого можуть наснитися різні за кольором кросівки?

 • Червоні — до пристрасної любові, здоров’я і енергії.
 • Жовті — до везінню в справах і професіоналізму.
 • Занадто яскраві — до зовнішнього пафосу.
 • Чорні — до буденності.
 • Білі — до починань.
 • Все залежить від виду

  Обов’язково потрібно врахувати стан обушки, яку вам трапилося одягати уві сні. Наснилися явно чужі кросівки? Це вказує на необхідність прийняти чужу думку.

  Рвані ж стверджують, що ви не готові до труднощів, брудні обіцяють перешкоди в справах, а надто великі попереджають, що планам не судилося втілитися в життя.

  Наснилися порвані, та до того ж брудні боти? Настають важкі часи з серйозними випробуваннями. Чисті обіцяють приємну дорогу, а явно брендові і дорогі — здійснення мрії.

  Добре подумали?

  До чого сняться кросівки на ногах у жінки? Скоро їй належить повністю змінити імідж. Однак сонник рекомендує врахувати особисті відчуття.

  Якщо вам довелося міряти чоловічі кроси і вони сіли точно по нозі, то зміни принесуть задоволення.

  Наснилося, що вам довелося міряти мокасини, а вони виявилися малі? Це означає, що шлях до мети буде складним і тернистим. Якщо ж бовтаються, то потрібно добре подумати, перш ніж щось міняти.

  За сонником Міллеру

  Сонник Ванги вважає, що бачити уві сні військові черевики — до напружених відносин в сім’ї. А ось Міллер запевняє, що чоловікам одягати нові кросівки дуже навіть добре. Таке бачення обіцяє підвищення зарплати і удачу в справах.

  Знайдіть партнера!

  До чого сниться тільки один кросівок? Сонник вважає, що це вказівка ​​на те, що поодинці впоратися з завданням неможливо.

  Одягати в нічних мареннях один черевик означає, що ви бачите проблему тільки з одного боку.

  Особливе значення уві сні мають шнурки. Це вкрай негативний символ і найгірше, якщо вам доводиться їх зашнуровувати.

  Значення дій

  Щоб розібратися, до чого сняться кроси, сонник рекомендує врахувати дії уві сні. Так купувати їх для чоловіків — до пошуків роботи, для жінок — до нового кавалера.

  При цьому купувати вже ношений взуття — до дрібних неприємностей, дорогу — до різкого просуванню в справах, а дивну — до незвичайної ситуації.

  Сонник запевняє, що навіть уві сні обушка краще купувати в магазині — це гарантує підтримку друзів наяву. Якщо ж придбання зроблено на ринку, то варто побоюватися обману.

  Негативний образ

  До чого сниться бачення, в якому вам довелося довго шукати потрібну модель і купити її? Сонник гарантує виконання заповітної мрії.

  Якщо ж не вдалося знайти і купити те, що потрібно, то забудьте про свої плани. До речі, уві сні дарувати свої кросівки погано. Це гарантує втрати і неприємності.

  Чекайте змін!

  Окремо сонник пропонує розглянути сновидіння, в якому вам трапилося втратити кросівки. Це негативний знак, що пророкує збитки і розлуку.

  Якщо вам довелося втратити реальну обушка, то розійдеться з коханим. Ще гірше якщо сталася крадіжка взуття. Це явне вказівку, що близької людини буквально «поведуть».

  Якщо уві сні вам трапиться втратити свої кросівки, то будьте готові наяву до закидів.

  Однак і в такому баченні є позитивна сторона. Якщо втратити вам довелося неабияк поношені кроси, то чекайте змін на краще.

  Сонник кросівки, до чого сниться кросівки уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: