Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник кролиця з кроленятами, до чого сниться кролиця з кроленятами уві сні

Кролиця з кроленятами уві сні символізують не лише швидке збільшення числа домочадців, а й матеріальне благополуччя. Бачити товстих і худих малюків різних забарвлень, мастей — до успішних фінансових операцій. Якщо ж наснилося, що вони розбігаються від вас врозтіч — намагайтеся не ризикувати в найближчі тижні. Дізнатися детальніше,, до чого сниться пухнасте сімейство, можна з поширених сонників.

Сонник Міллера: популярні трактування

Істотну надбавку до зарплати обіцяє відомий психолог Густав Міллер. При цьому в його працях не зводиться тлумачення сну тільки до грошей. Виявляється, бачити кролицю з кроленятами уві сні можуть активні і комунікабельні люди. Поспішайте забрати свої дивіденди, якщо наснилося, що приплід ріс на ваших очах.

До чого сниться «вухаті» сімейство, потрібно трактувати, виходячи з подробиць:

 • Звірята розмножуються у вас на очах — до гіперсексуальності сновидіння;
 • Матуся, вигулювати потомство на галявині — до зростання дохідної частини сім’ї;
 • Малюки, що забилися в клітку або нору — до нерішучості;
 • Ледь народилися тварини — до високого врожаю, поповненню поголів’я в господарстві.
 • Приймайте тільки раціональні рішення

  Бачити активних гризунів уві сні завжди добре. Сновидіння означає, що ви сповнені енергії, сил, дозріли для початку великих проектів. Якщо приснилося, що довелося приймати пологи і вважати що з’явилися малюків, налаштуйтеся на отримання премії, незапланованої прибутку.

  А ось до чого сняться розбігаються від кролиці кроленята в різні боки, сонник Цвєткова трактує не зовсім позитивно. Намагайтеся не упустити свою вигоду, якщо уві сні так і не вдалося спіймати жодного зайченя. Швидше за все, фінанси надійдуть на короткий термін і відразу будуть витрачені на дрібнички, непотрібні речі.

  Сексу буде досить

  Сонник Фрейда наполягає на сексуальному підґрунті. Кролиця з кроленятами означають невитрачену енергію і колосальну любвеобильность. Необдумані вчинки, секс без обмежень, повна розкутість у поведінці — саме те,, до чого сниться величезна пухнаста сімейка.

  Якщо звірків довелося бачити, годувати, гладити уві сні молоду дівчину — значить, справа йде до заміжжя і довгоочікуваної вагітності. Всім іншим сучасні сонники теж пророкують збільшення складу сім’ї, впровадження в колектив нових осіб, розширення житлоплощі.

  Будьте сміливіше

  Якщо приснилося, що кролиця з кроленятами постійно ховалася, боялась вас — значить, важливий захід може зірватися. Насправді, ці тварини дуже боязкі. На підсвідомому рівні їх можуть бачити боязкі люди, не здатні приймати відповідальність за вчинки.

  Тлумачення в сонник Нострадамуса зводиться до нерішучості і сором’язливості сновидіння, які завадять успішно завершити проект. Молоді люди можуть навіть втратити дівчину, якщо виявлять невпевненість на побаченні.

  Сонник кролиця з кроленятами, до чого сниться кролиця з кроленятами уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: