Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник кролик, до чого сниться кролик уві сні

Символ енергії, життєвих ресурсів, плодючості, хтивості, саме тому зображення цього звіра часто використовували в пікантних сценах. Та й розхожа приказка «плодяться, як кролики» ясно говорить про виникаючі у людей асоціаціях. Сновидінню, що знаходиться в шлюбі, побачити уві сні кролика — до взаєморозуміння з партнером, гармонії в сексуальних відносинах, благополуччя і процвітання. Сонник також обіцяє зміни або абсолютно несподівані, вражаючі повороти долі. До чого ще сниться це «Боже створіння» розказано нижче.

Універсальний тлумач

Щасливим знаком вважається побачений уві сні білий кролик. Універсальний сонник вважає, що цей сюжет є це передвістям успіхів у діловій сфері, достатку, вигідних угод, вірності і відданості в особистому житті.

Якщо жінці наснилося пухнасте біле тварина, яке вона до того ж обіймає, гладить, цілує, то незабаром у неї відбудеться зустріч з справжнім коханням.

Бачити уві сні чорного представника сімейства Зайцевих — недобрий ознака. Підприємців Універсальний сонник попереджає про високі фінансові ризики і збитки, прикрощі, несправедливості, сильному ударі по самолюбству сновидіння. Наяву слід остерігатися лукавих, лицемірних людей, не поспішати вкладати свої заощадження. Велика ймовірність травм, аварій, нещасних випадків.

Якщо сниться кролик з незвичайним забарвленням хутра, наприклад, рожевим або блакитним, цей сюжет є застереженням від неправильного вчинку, який незабаром людина може зробити через поспішність, з наївності або дурості.

Сучасний сонник

Якщо уві сні звір загнаний в кут, то в реальності від сновидіння чекає допомоги один, якого серйозно зачепили, образили. Довговухий гризун, що перетинає дорогу в сонному баченні, пророкує нещастя. Крім того, заєць сниться до провального діалогу з керівником, після якого у начальства погіршитися думку про співробітника.

Асоціації, пов’язані з кроликами, зазвичай зводяться до їх здатності швидко розмножуватися, і тому вони часто стають символом сексуальності. У звірків дуже м’яка шерсть, вони неагресивні і тому можуть символізувати якогось конкретного людини або того, хто може виявитися «жертовним кроликом» на вівтарі чужої слави.

Сучасний сонник стверджує, що кролики можуть вказувати на людину, яка в житті є пасивним ідеалістом. Або ж, як домашня тварина, в наших сновидіннях може відображати бажання відчувати на собі чиюсь турботу і ласку.

Приснився кролик також може бути символом самопожертви і жертвою зради, а також того болю, яку можуть відчувати найніжніші аспекти вашого «я» під час важких випробувань в реальному житті.

Думка Хассе і Лінн

На питання,, до чого сниться кролик, у Деніз Лінн є кілька відповідей. По-перше, це невелика тварина асоціюється з боягузтвом. Можливо, сон натякає на те, що пора поглянути страху в очі, перестати тікати і побороти тривоги і фобії.

По-друге, нитка тлумачення веде до внутрішньої м’якості сплячого, його надмірної сором’язливості, прагненню до самопожертви. По-третє, приснилися гризуни символізують неконтрольований поривчастий біг, метання, втрату орієнтації, тоді сон — це рада зупинитися, віддихатися і почати рух до конкретної мети.

Сонник Хассе передрікає неприємності від помилкових друзів. А ось є кролятину уві сні — до забезпеченості, успіху, щастя.

Пророцтва циган і Майя

Тлумач сновидінь Майя вважає, що добре, якщо уві сні звір їсть — це знамення прийдешнього поповнення в родині. А ось приснився сплячий кролик обіцяє розрив зв’язку або розлучення.

Цигани також мають пояснення,, до чого сниться кролик. Циганський сонник вважає, що сидить мовчазний боягуз — шанс примножити свій добробут, а клітка з численними звірками — значний приріст багатства. При цьому приснився чорне хутро пророкує суттєві витрати, а білий — отримання спадщини.

Різні пояснення

У всі віки кролик виступав уособленням відродження, лагідності, життєвої мудрості, спритності, хитрості, довголіття, спритності. Сонник Езопа вважає, що кролик обіцяє стрімкі позитивні зміни життєвої ситуації.

Опис,, до чого сниться кролик, є і у Менегетті. Сонник Менегетті стверджує, що примарилося під час нічного відпочинку кролик — сигнал про початок періоду депресії, застою, спаду активності.

Якщо уві сні ви полюєте на кроликів, то, можливо, в реальності хтось критикує або нападає на вас, відкрив полювання і намагається загнати. Подібні сновидіння можуть відображати бажання домінувати серед оточуючих.

Якщо сниться кроляча нора, то це вказує на спроби дослідити свій внутрішній світ, вступити в контакт зі своєю підсвідомістю. Або ж приснилося вказує на таємне бажання знову опинитися в утробі матері. Може бути, ви намагаєтеся звільнитися від проблем шляхом відходу в себе?

Сонник кролик, до чого сниться кролик уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: