Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник кроленята, до чого сниться кроленята уві сні

До чого сняться кроленята? Ці пухнасті м’які грудочки уві сні обіцяють веселе свято, благополуччя в родині, достаток, хороший прибуток. Однак в сонник можна знайти також інші тлумачення: прикрі непорозуміння, невдачі, небажані події.

Приємні зміни, достаток

До чого сняться маленькі кроленята? Сонник обіцяє: належить безліч змін, які виявляться вельми приємними.

Розводити їх і бачити маленьких пухнастиків уві сні віщує щастя сновидцу, його сім’ї. Настане період достатку, процвітання.

Різнокольорові, різношерсті маленькі кроленята вказують на участь у веселому святі. Ви прекрасно проведете час з друзями.

Вірність чоловіка для жінки, радість

Побачити їх в клітці — по сонником, дуже добрий знак. Ви, нарешті, перестанете бентежитися, подолаєте свою сором’язливість, страхи, станете більш впевненим людиною.

Якщо вони гралися на лісовій галявині, лузі — відмінне ознаку. Сюжет обіцяє: незабаром станеться якась дуже радісна подія.

До чого сняться жінці кроленята? Сонник вказує: вона матиме кілька дітей. Крім того, бачення означає: у неї вірний чоловік, він любить, поважає сновидицей і не дивиться на інших жінок. Вона для чоловіка — ідеал жіночності, хранителька вогнища.

Сімейне щастя

Бачити їх з кролицею уві сні сімейній людині часто обіцяє гармонію, розуміння не тільки у відносинах, спілкуванні, але також сексі.

Маленькі ушастики, приснилися разом з кролицею, віщують наяву благополуччя і дітонародження, тобто, збільшення сімейства.

Кроленята з кролицею обіцяють сплячому незабаром хороший грошовий дохід, як пояснює сонник. Можливо, це буде несподівана премія або прибуток від справи, про який ви встигли забути.

Попереду любов і гідна оцінка діяльності

Уві сні людині подарували кролика? Це передвістя світлої чистої любові. Навіть якщо зараз сновидец самотній, він може бути впевнений: незабаром настане щасливий життєвий період і знайдеться його друга половинка.

Наснилося, ніби кролик їсть з рук сплячого? Це означає: успішна діяльність принесе радість, благополуччя. Гідну винагороду за роботу стане хорошим стимулом для нових досягнень.

Доленосне знайомство і удача

До чого сняться дівчині пухнасті білі кроленята? Сонник обіцяє їй знайомство з цікавою молодою людиною, з яким вони створять міцну сім’ю. Для сімейної пари бачення уособлює гармонійні міцні відносини.

Тримати на руках білих кроленят уві сні — належить удача в справах, на роботі або особистому житті. Таке бачення означає: людина зможе домогтися поставленої мети, навіть коли обставини виявляться не надто сприятливими.

Якими вони були?

Тлумачення сну враховує, які кроленята наснилися:

 • Білі — вірність коханого або чоловіка;
 • Сірі — прикрі непорозуміння;
 • Чорні — небажаних подій;
 • Руді — особисте життя виявиться насиченою пригодами;
 • Багато — символ страхів сновидіння. Потрібно розібратися в собі, подолати їх.
 • Також чорні уві сні віщують невдачу. Якщо планували нову справу — треба його відкласти, щоб уникнути проблем і збитків.

  Значення за сонником Міллера

  Наснилося бачити навколо себе багато пустуючих кроленят? Ви відчуєте наяву радість, причиною якої стануть діти — ваші чи близьких родичів.

  Сонник кроленята, до чого сниться кроленята уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: