Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник крокодил кусає, до чого сниться крокодил кусає уві сні

Сонник вважає алігатора дуже особистим символом, що втілює самого сновидіння і його найближче оточення. Те, до чого сниться, що крокодил кусає, слід розцінювати як заклик до пильності. Побачене уві сні говорить про те, що неприємностей можна очікувати як ззовні, так і від себе самого.

Попередження Міллера

Сонник Міллера вважає, що бачити алігатора уві сні — тривожний знак. Якщо рептилія ховається в воді, образ уособлює прихований конфлікт. Коли крокодил кусає, грядуть відкриті ворожі дії. Якщо сплячого вдалося пройти по хребту, наяву він переможе супротивників.

Ворог не дрімає

Тлумачачи, до чого сниться, що крокодил кусає в воді, Великий сонник попереджає, що наяву сновидцу загрожує сильний противник, який вважає за краще залишатися інкогніто. Головна небезпека полягає в тому, що його дії практично неможливо передбачити заздалегідь.

Це не єдине пояснення, до чого сниться, як невидимий в каламутній рідині крокодил кусає вас. Такий сюжет трапляється бачити в напруженому емоційному стані, що само по собі може викликати в душевної рівноваги і самопочуття.

Якщо примарилося щось подібне, снотолкователь закликає остерігатися травматизму. Після того, як довелося бачити уві сні крокодилячу атаку, бажано утримуватися від зайвих одкровень навіть з найближчими.

Утримайтеся від різких рухів

Якщо довелося бачити уві сні алігатора, який кусається, сонник волає до пильності і стриманості. Очікується слизький напружений період, коли небезпека представляє кожен, включаючи самого сновидіння.

 • Укус рептилії вказує, що ви схильні до чужого негативного впливу;
 • Тлумачачи символ, сонник пропонує не приймати близько до серця докори і несправедливість;
 • Коли уві сні плазун кусається, імпульсивний вчинок заподіє великої шкоди;
 • Наснилося, як крокодил кусає — подумайте двічі перш, ніж палити мости;
 • Кайман, який кусається, уособлює нездоровий спосіб життя.
 • Злісний дитинча

  Маленький розмір хижака не повинен вводити в оману: крокодиловий дитинча уві сні символізує не менші неприємності, ніж доросла особина. Знайомство з його зубами означає, що недоброзичливці вибирають момент, щоб застати зненацька.

  Цікаво дізнатися, до чого сниться, як маленький крокодил, який опинився під ногою у сплячого, встиг вкусити. Сонник каже, що прийдешню проблему доведеться розрулювати самостійно. Єдиним помічником буде наполегливість.

  Якщо приснився маленький, але агресивний крокодил, слід остерігатися на перший погляд невинних людей. Їх відмінна риса — настирлива послужливість, багаторазові спроби за всяку ціну втертися в довіру. Снотолкователь радить бути напоготові.

  Особиста і ділова сфера

  Сонники пропонують тлумачення сну для різних життєвих аспектів. Якщо приснилося, що кайман атакує вас, сонник Закоханих віщує зраду, розлучення, тривалий період самотності.

  Провісник Фараонів обіцяє труднощі в просуванні справи. Якщо рана, нанесена рептилією, виявилася болючою, доведеться тимчасово змиритися з обставинами, так як можливості виправити ситуацію поки немає.

  Позитивні значення

  Тлумачення, до чого сниться, як плазун нападає, іноді несуть позитивний сенс. Якщо приснилося, що кривдникові вдалося помститися, символ означає перемогу над неприємностями і труднощами.

  Якщо приснилося, як крокодил кусає, Сучасний тлумач пояснює побачене уві сні гнучкістю і ефективністю навіть в найнесприятливіших обставин.

  Якщо хижак не нападає і налаштований цілком дружелюбно, в реальності сплячий буде приємно здивований.

  Сонник крокодил кусає, до чого сниться крокодил кусає уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: