Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник крокодил у воді, до чого сниться крокодил у воді уві сні

Бажано заздалегідь знати,, до чого сниться крокодил у воді. Побачене уві сні сонник вважає сигналом про те, що над сновидцем нависла загроза, про яку він поки не здогадується або недооцінює її масштаби. Події наяву часто стосуються соціальних зв’язків і матеріального становища.

Про що попереджає Міллер

В сонник Міллера крокодил у воді символізує обманщика. Якщо приснився такий символ, друзі можуть вийти з довіри, а недруги зовсім втратити страх. Найближчим часом покладайтеся лише на свої сили.

Біда не приходить одна

Якщо приснився водойма, буквально кишить хижаками, кожна особина символізує ворога або неприємність. Тлумач нагадує, що нерозумно сподіватися на допомогу ззовні або щасливий випадок.

Іноді багато алігаторів означає проблеми, які нашаровуються одна на іншу, як снігова куля. Багато крокодилів в воді ототожнюється з оточенням, де торжествує позиція сили. Пам’ятайте, з ким маєте справу.

В сонник знайдеться і позитивне тлумачення сну, в якому багато хижих рептилій. Символ означає, що жага романтичних пригод змусить покинути зону комфорту. І, як пізніше з’ясується, аж ніяк не марно.

Жіночі мрії

До чого сниться жінці крокодил у воді, розповість сонник Мандрівника. Образ, який довелося бачити уві сні, уособлює небезпечного і, в той же час, надзвичайно привабливого чоловіка. У тлумаченні не уточнюється, ким він доводиться сновидицей в реальному житті.

Коли молодій жінці трапляється бачити уві сні символ, снотолкователь пропонує бути перебірливими, знайомлячись з представниками протилежної статі.

Цікаво дізнатися,, до чого сниться вагітній жінці пірнати крокодильчик. Цікаве становище може викликати чимало пліток і неприємних розмов. Не приймайте їх близько до серця.

Від кого виходить загроза

Особливі прикмети хижака, що затаївся вказують на джерело небезпеки. Сонник допоможе вивести на чисту воду крокодила, який вам наснився.

 • Великий хижак може виявитися вашим босом, краще йому поки не потрапляти на очі;
 • Хтось із близьких став не менш небезпечний, ніж великий крокодил у воді;
 • Бачити уві сні, що кайман великий, трапляється перед зустріччю з поважною особою;
 • Маленький крокодил уві сні обіцяє знайомство з чванливим людиною;
 • Приснився крокодиловий дитинча? Недооцінювати суперників загрожує.
 • Підводний агресор

  Якщо уві сні рептилія раптово нападає із засідки, сонник вважає, що недоброзичливці ось-ось почнуть атакувати у відкриту. Те,, до чого сниться агресія з боку звіра, наяву обертається наклепом і необгрунтованими докорами.

  Коли приснилося, як кайман кусає, будьте готові до злим і принизливим жартів від тих, кого любите. Якщо довелося бачити уві сні, як алігатор нападає, досягти мети вдасться лише самостійно.

  Коли уві сні крокодил у воді кусає свого побратима, наяву вас спробують втягнути в чужій конфлікт. Сонник радить зберігати нейтралітет.

  Що приховують від вас

  Сонник Езопа роз’яснює,, до чого сниться рептилія в чистій річці. Тлумач обіцяє, що незабаром з’ясується, що собою представляють друзі насправді. Правда, не факт, що таке відкриття обрадує сплячого.

  Це не єдине пояснення,, до чого сниться символ. Якщо звір зачаївся в лагуні чистою і прозорою, не важко визначити, наскільки він сильний. Сонник Тафлісі стверджує, що у супротивника стільки ж сил.

  Коли наснилася каламутна вода з крокодилами, чаклунка Медея радить запозичити у них трохи підступності і піти на невелику поступку заради досягнення головної мети.

  Що приховуєте ви

  Популярні тлумачі вважають, що плаваючі крокодили у воді — це ви і ваші таємні помисли. Зигмунд Фрейд стверджує, що сплячий прагне домінувати у всіх життєвих сферах, незалежно від наявності реальних можливостей.

  Снотолкователь Симона Кананіта попереджає, що пливе назустріч кайман відображає несприятливе середовище. Зокрема, коло спілкування, який непогано б змінити: така компанія до добра не доведе.

  Хаотично плаваючі алігатори символізують помилки і невірні кроки.

  Сонник крокодил у воді, до чого сниться крокодил у воді уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: