Сонник кров на одязі, до чого сниться кров на одязі уві сні

До чого сниться кров на одязі? Цей образ уві сні асоціюється з конфліктами, родинними зв’язками і навіть відплатою. Але іноді може вказувати на отримання прибутку і значні зміни. Сонник допоможе знайти вірне тлумачення, враховуючи різні деталі бачення.

Не втручайтеся!

Уві сні проявилося одне невелике пляма? Якщо ви поняття не маєте, звідки воно взялося, то в реальному світі станете жертвою помилкових підозр.

Наснилося досить велика пляма? Близька людина або родич зробить вкрай необережний вчинок, ніж кине тінь на вашу досі бездоганну репутацію.

Якщо ж в мріях на плаття з’явилося не одне пляма, а багато, то сонник не радить втручатися в скандали близьких. Це лише додасть вам клопоту, але не вирішить їхніх проблем.

Винні?

До чого сняться криваві відмітини на білій одежі? Це означає, що гряде глобальна життєва катастрофа, від якої вам не вдасться врятуватися.

Уві сні кровушки відбилась на білому одязі? Сонник пророкує отримання багатства або як мінімум непоганий прибуток.

Бачити кров на чужій одязі — дещо гірше. Це ознака того, що ви випробуєте відчуття провини перед іншою людиною або займете у нього велику суму.

Попередження Міллера

До чого сниться повністю закривавлена ​​тканину? Сонник вважає, що ваші вороги зроблять підступний хід, який може перешкодити кар’єрі.

Не довіряйте!

Якщо наснилася закривавлена ​​одежина, то не варто безоглядно довіряти новим знайомим і улесливим шанувальникам. Вони явно замислили щось недобре.

Якщо ж довелося сновідеть, що уві сні кімната буквально залита кровищей, а всюди лежить закривавлений одяг, то це вірна ознака того, що в роду з’явиться дитинка, який в майбутньому його прославить.

Вид крові

Для кращого розуміння образу сонник рекомендує згадати, який саме була кров на одязі. Від цього багато в чому залежить остаточне тлумачення сну.

 • Чистий, багато — гроші, вигода.
 • Яскраво-червона — здоров’я.
 • Темна — хвороба.
 • Яскрава, темна — смерть близької.
 • Світла, немов розбавлена ​​- догляд далеких родичів.
 • Своя — проблеми з домашніми, близькими родичами.
 • Якщо ж приснилася чужа кров на одязі, то станеться якась катастрофа, яка особисто вас не зачепить, але принесе чимало переживань.

  Міркуйте!

  До чого сниться менструальна кровушки? Для жінки уві сні це знамення здійснення вкрай неприємного вчинку.

  Іноді бачити менструальні відмітини — до приїзду рідних або друзів, це також знамення дивних подій, що мають відношення до сім’ї.

  Наснилася менструальна кров? Сонник впевнений, що настав час для внутрішнього розвитку. Хоч трохи відмовитися від звичних проблем і розберіться в собі.

  Хвороба або прибуток?

  Наснилися місячні? Жінці кров на одязі може привидітися перед хворобою далекого родича.

  Чоловікові бачити місячні своєї дами або дружини — означає, що вона також захворіє і недуга буде пов’язаний з рясною крововтратою.

  Крім того сонник вважає, що місячні уві сні попереджають про щасливе повороті подій і прибутку.

  Чи не вигадуйте!

  До чого сниться, що довелося змивати або застіривать кров на одязі? Сонник пророкує швидке побачення з рідними.

  Якщо уві сні ви марно намагалися змивати кров, то не варто серйозно довіряти тому, що говорять оточуючі. Надмірна помисливість і озирання на чужу думку тільки ускладнює вам життя.

  Сонник кров на одязі, до чого сниться кров на одязі уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: