Сонник кров місячні до чого сняться кров місячні уві сні

Все по-різному ставляться до того, що бачать уві сні. Багато людей відразу ж все забувають, але деякі намагаються розшифрувати події, читаючи сонник. Лише він підкаже, чи було нічне бачення застереженням або попередженням. Для того, щоб зрозуміти,, до чого сниться кров, місячні, треба постаратися пригадати сон у всіх подробицях.

Нерідко стверджують, що бачити уві сні менструацію — це обіцяє якісь хвороби, часто пов’язані з гінекологією. Сонники стверджують, що це дуже помилкова думка, і сновидіння може мати дуже різні розшифровки.

Досить часто бачити уві сні місячну кров можуть жінки, у яких ось-ось має розпочатися менструація. До чого це сниться? Це може говорити лише напруженому психологічному стані, знервованості і хвилювання пані.

Якщо дійсно у неї почалися критичні дні, сонник радить не надто звертати увагу на таке сновидіння, вважаючи його відлунням денних тривог. Нерідко це бачать уві сні ті, хто дуже чекає настання менструації, хвилюючись про можливу і небажаної вагітності. Або навпаки, дами, які мріють завагітніти.

Пояснюється сонником і місячна кров, прівідевшіеся дівчині напередодні якогось важливого для неї події, влаштування на нову роботу, майбутнього побачення, і т. д. І лише, тільки вона сама зможе вплинути на успіх майбутнього заходу, і воно переверне і змінить її долю.

Те,, до чого сниться кров місячні, застали жінку зненацька, на очах у всіх, сонник пояснює можливістю появи подібної ситуації в реальності, не обов’язково пов’язаної з менструацією, а з будь-яким прилюдних конфузом і приниженням. І, чим болючіше буде проходити очищення організму, тим більший сором буде відчувати дама наяву.

Тим, хто уві сні побачив кров на одязі своєї подруги, родички або доброї знайомої, сонник пропонує запитати, чи не потребує та допомоги. Те, що вам привиділася чужа менструація — це знак дуже довірчих відносин. Хоча, якщо нею хтось забруднив ваш будинок, ліжко або меблі, то слід побоюватися уявних друзів і подруг, які будуть намагатися втертися до вас в довіру, а потім зрадять. Так що, слід уважніше придивлятися до своїх нових знайомих.

Взагалі, побачити уві сні кров, місячні, іншої жінки, викликають у вас огиду, страх або неприязнь — це не дуже приємне сновидіння. Воно може означати, що в реальності у вас з’явитися суперниця, або про вас можуть почати пліткувати.

До чого бачать уві сні кров місячні вагітні жінки? Це хороший знак, який обіцяє легкі пологи і те, що залишок вагітності буде протікати без ускладнень.

Якщо місячні сняться чоловікові

Буває, що і вони бачать такі сни, але, наприклад, сонник Міллера кров і місячні взагалі не поділяє на «жіночі» та «чоловічі». Він вважає це бачення символом хвороб і занепокоєння.

У випадку з чоловічими снами, сонники радять пригадати кожну їх деталь. Наприклад, якщо йому привиділася кров на прокладці або тканини, це говорить про те, що в житті він надто цікавий, і проявляє зайву зацікавленість особистим життям інших.

Сновидіння, до якому чоловік бачить жінку, у який в даний момент критичні дні, пояснюється, як попередження про значних матеріальних витратах, або навіть втрати. Часто це є, на думку сонників, підтвердженням зневажливого ставлення хлопця до даної дівчині, або про недовіру до неї в реальності.

Поганою ознакою, селищем швидке розставання, дане бачення може стати для сексуальний партнерів і подружжя. Швидше за все, почуття чоловіка згасли, і жінка його більш не цікавить. Воно часто відвідує ревнивців, хто сумнівається у вірності коханої, стверджують сонники.

Збуваються чи нічні бачення залежить від того, в який день, точніше ніч, вони вам привиділися. Щоб це опеределить, зверніться до місячним календарем.

Сонник кров місячні до чого сняться кров місячні уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: