Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник кріт, до чого сниться кріт уві сні

Якщо уві сні ви побачили крота, не поспішайте забувати цього персонажа. Його вигляд, дії та інші деталі при правильній розшифровці проллють світло на ваше оточення і найближче майбутнє. А сонник допоможе розібратися,, до чого сниться цей підземний звір.

Загальні розшифровки

Тлумачення снів про цього землекопа необхідно починати з загальних трактувань. Якщо приснився кріт, знайте, у вас з’явився таємний ворог, який видає себе за вірного друга або шанувальника. На це вказує і тварина, вилазила з нори, яка з’явилася в самому невідповідному місці.

Сонник також стверджує, що бачити крота безпосередньо на людині — до серйозного захворювання. У будь-якому випадку поява цієї тварини вказує на те, що слід негайно подбати про свою безпеку. Особливо, якщо в нічних мареннях він риє землю.

Особисті відчуття

Знаючи загальні розшифровки, не складно визначити, до чого сниться, що кріт лізе в будинок. Зовсім скоро вас і вашу родину наздожене чреда великих проблем, починаючи від хвороб і закінчуючи сварками з сусідами і домочадцями.

Особливої ​​негативу сонник рекомендує очікувати, якщо наснилося, що гризун вкусив сновидіння. Якщо навіть уві сні ви відчули біль, то всі труднощі будуть пов’язані з великими переживаннями. Якщо звір вас укусив, а ви навіть цього не помітили, значить неприємності будуть носити не настільки плачевними.

Взагалі, саме особисті відчуття уві сні дають можливість остаточно зрозуміти,, до чого сниться сон. І нехай кріт риє землю і вперто лізе в будинок, якщо в сновидінні вам приємно і добре, то все копальні ворогів в результаті виявляться марними.

Внутрішній світ

Крім того сонник вважає, що цей персонаж уві сні символізує самого сновидіння, його поведінка і думки. Приснився кріт постійно риє численні ями? У реальному світі ви явно зайняті виконанням марною, нудною і монотонною роботи. Бути може настав час змінити її?

Ще одне тлумачення сонника пов’язано зі звичним існуванням самого звірка. А значить, він уособлює глибинні процеси відбуваються в душі. Так поранений землекоп може приснитися в знак переживань, мертвий — до внутрішнього спустошення і печалі, а активний і веселий — відповідно до постійних пошуків і оптимізму.

Вороги активізувалися

До речі, сонник вважає, що якщо уві сні ви просто бачили крота здалеку, то наяву ви швидше стурбовані якимись спогадами і думками, що порушують спокій. Досить відкинути нав’язливі ідеї і все налагодиться.

Якщо ж ця тварина настирливо лізе в будинок, то саме час придивитися до найближчим друзям. Ймовірно, від них виходить якась небезпека.

Наснилося, що звір невтомно риє землю? Тлумачити таке бачення можна буквально. Недоброзичливці ведуть активну підривну роботу практично у вас на очах, прикриваючись благими намірами.

До прибутку і багатства

Але невже, все, до чого сниться кріт, несе негатив? На це питання сонник готовий запропонувати і більш позитивне тлумачення. Наприклад, бачити уві сні пораненого крота — дуже добре.

Це означає, що всі небезпеки раптово припиняться. Приблизно таке ж значення має сновидіння, в якому кріт був мертвий. Більш того, якщо вам вдасться особисто зловити його, витягнути з нори і навіть вбити, то чекайте прибутку і великого багатства.

Сонник кріт, до чого сниться кріт уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: