Сонник круглий стіл, до чого сниться круглий стіл уві сні

З давніх часів всі спірні питання, як втім, і не спірні, вирішувалися за обідньої трапезою. Особливо яскравим символом того, що переговори пройдуть успішно, був круглий стіл — предмет меблів, який не має гострих кутів. Точно так же сонники трактують і сновидіння, в яких вам наснився даний образ. Але щоб отримати більш правдиві пояснення того,, до чого сниться подібне, необхідно пригадати, який саме ви побачили уві сні стіл.

Пророцтва Міллера

Сприятливі новини та обставини, а так само приємні знайомства чекають того, хто уві сні бачив круглий стіл, накритий до обіду, віщає «гуру тлумачів» сонник Міллера. А ось, приснився порожня стільниця — символ розбіжностей.

Прибирати залишилася після їжі посуд — ознака того, що радість зміниться печаллю. А ось, обідати, не маючи під тарілками скатертини або серветок — сигнал про те, що дуже скоро вас перестануть засмучувати чужі капітали, так як ви досягнете того рівня процвітання, коли заздрити вже будуть вам.

Обідня трапеза, як символ врегулювання розбіжностей

Для тих, хто бажає зрозуміти,, до чого сниться мрія, в якій ви всією сім’єю обідаєте за круглим столом, сонники пропонують таке тлумачення сну: якщо ви з кимось посварився, то варто виступити ініціатором налагодження відносин — вас пробачать дуже швидко.

А ось, якщо бачите уві сні, що ви з сім’єю сидите з порожніми тарілками, відчуваючи почуття голоду, то це підказка: не слід вам зараз комусь щось доводити, радить Східний сонник.

Журнальний столик уві сні розповість про дружбу

Сидіти уві сні біля журнального столика, дивлячись в телевізор або в газету — ознака прагнення усамітнитися, пояснює тлумач Білого Мага.

А якщо наснилося, що ви сидите за журнальним круглим столиком і спілкуєтеся з друзями з чашкою чаю або кави, то це означає, що ви щиро раді підтримці друзів і вдячні їм за участь у вашому житті.

Стіл переговорів, або Чи вмієте ви домовлятися

Розповідаючи,, до чого сниться мрія, в якій ви ведете переговори в робочому кабінеті, сидячи за великим круглим столом, сонник Мандрівника запевняє, що велике значення має тон розмови.

Так, приснилися дружньо налаштовані «візаві», означають успішність на шляху до побудови кар’єри. А ось, гнів і агресія співрозмовників уві сні говорить про те, що ви щось робите неправильно, засмучує сонник пастора Лоффа.

А ось, бачити свій письмовий стіл круглим або овальним — ознака того, що вам необхідно проявити обачність.

З чого він зроблений

Тлумачачи,, до чого сниться круглий стіл, обов’язково зверніть увагу на те, з чого він зроблений. Матеріал може «показати» вам вас з боку, запевняють сонники. Отже:

 • Кам’яний — ви надто непохитні і тверді, станьте м’якше;
 • Дерев’яний полірований — якщо щось йде не так, ви дуже турбуєтеся;
 • З необтесаної дошки — простота і легкість — ось основні риси вашого характеру;
 • Пластиковий — ви не особливо вибагливі, пам’ятайте, це не завжди добре;
 • Зі скла і металу — вас важко збити з шляху або обдурити.
 • Сонник круглий стіл, до чого сниться круглий стіл уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: