Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник кішка — до чого сниться?

Сонник Міллера

Наснилося кішка є вісницею прийдешньої невдачі, яка, однак, обійде вас стороною, якщо уві сні ви вб’єте тварину або, як мінімум, виженете подалі від себе. Кішка кидалася на вас — з’являться в житті вороги. Щоб очорнити ваше ім’я і забрати майно, вони підуть на все. Однак, прогнавши тварина, ви зумієте подолати величезні перепони, і доля ваша і репутація будуть на належному рівні.

Для молодої жінки бачити, що вона тримала на руках кішку або кошеня, — це говорить, що вона буде учасницею якихось непристойних справ. Якщо кішка подряпала, такий сон розповідає, що недруги поклали око на вашу прибуток, отриманий від угоди, в яку ви вклали багато — в усіх сенсах. І треба сказати, ворожий задум вдасться: щонайменше, частина прибутку вони у вас віднімуть.

Побачити уві сні кішку і змію дружелюбно настроєних один до одного — такий сон означає, що скоро почнеться запекла боротьба. Сон розповідає, що ви контактуєте з ворогом, щоб використовувати його і дізнатися якусь таємницю, яка, як ви вважаєте, має відношення до вас. Ви отримаєте від нього відомості, але, не маючи певності в істинності, самі відмовитесь від них, так як боїтеся, що спливуть подробиці вашого інтимного життя і стануть об’єктом для пересудів.

Сімейний Сонник

Кішка уві сні — дріб’язкова неприємність на службі або проблеми з дружиною. Чорна кішка — небезпека. Постарайтеся не ризикувати без необхідності, якщо чорна кішка приснилася вам в ніч з понеділка на вівторок. Якщо ж ви побачите такий сон в ніч з п’ятниці на суботу, — доля прихильна до вас, незабаром ви отримаєте несподівано велику суму грошей. Чорна або біла кішка, що переходить дорогу, віщує близький крах планів і надій. Але не вірте в сон, якщо побачите на тваринному бантик або нашийник. Це порожній сон, сон-обманка. Кішка, спокійно лежить на килимку, — можете розслабитися, ваші недоброзичливці на час зачаїлися. Кішка, вистрибнула з кущів, вискалена, нападаюча, — не чекайте нічого доброго.

Ісламський Сонник

Кішка — це слуга, а ще сказано, що це злодій з середовища домочадців. Деякі вчені вважають, що бачити домашню кішку уві сні-ознака радості, спокою і відпочинку в майбутньому році. Інші стверджують, що побачена уві сні кішка — символ жіночого зради. Дика кішка або кіт уві сні — знак невдачі і втоми. Якщо хто побачить, що його подряпала кішка, це — до занепокоєння і хвороби. Куниця уві сні має таке ж значення.

Езотеричний Сонник

Кішка — уособлення облесливого людини. Сон, в якому чужа кішка йде по вашій квартирі і перетворюється на людину, передвіщає появу противника і пов’язані з ним серйозні неприємності. Якщо уві сні ви побачили мертву кішку, значить, лже-друзі бажають вам смерті, і, можливо, чинять проти вас магічну роботу. Чорна кішка сниться або до обману, або на нещастя.

Еротичний Сонник

Якщо присниться кішка худа і обдерта, це означає, що кохана людина потребує вашої допомоги. Якщо вам сниться, що ви чуєте котячий вереск, це означає, що ваш недруг прикинеться закоханим, щоб нашкодити вам. Якщо дівчині присниться, що вона тримає в руках кішку, це означає, що її залучать до негідні справи, які загрожують її репутації.

Сонник Ванги

Гнатися за кішкою — зустріти на своєму життєвому шляху дуже самозакоханий особина. Можливо Вас переповнить почуття ревнощів до своєї другої половини, якщо Вам приснилося, що кішка Вас подряпала або навіть покусала. Бачити як кішка зловила миша — стати свідком конфлікту, бійки. Чорна кішка уві сні — чекайте підступу і хитрості з боку ворога.

Французький Сонник

Сновидіння, в якому з’являється кішка, виступає передвісником різного роду негараздів. Біла кішка сниться до того, що змінить близький друг. Чорна кішка — до зради жінкою. Перетворення в кішку дружини є попередженням, що вона поведе себе легковажно.

Сонник Лоффа

Кішка є символом інтуїції людини. Якщо вам приснилася кішка — прислухайтеся до своєї інтуїції, і вона допоможе вам уникнути складних ситуацій. Сновидіння з кішками можуть бути ознакою того, що сплячий бажає пізнати окультні науки або навчитися чаклунства.

Сонник Мандрівника

Кішка — знак невдачі. Подряпала, вкусила хвороба; чорна зло, ворог, нещастя; біла підступна коханка; неприємність з хорошим кінцем. Гладити кішку відводити біду, внутрішньо з нею миритися.

Сонник Лонго

Варто остерігатися обману, зради. Для хлопця приснився кішка попереджає про важкий характер обраниці.

Сонник Фрейда

Бити кішку — Ви схильні до садизму, грубості. Кішка поранила Вас — бажання підкорятися, схильність до мазохізму.

Сонник Цветкова

Попереду сльози, зради; чорна — символ вашого явного ворог; біла — таємного підступного ворога.

Китайський Сонник

Кішка ловить миша — віщує великий прибуток, багатство.

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: