Сонник крейда, до чого сниться крейда уві сні

Мел уві сні трактується неоднозначно. У вагітних він асоціюється з дефіцитом кальцію, у нужденних — з брудною роботою, у багатьох — зі школою. Просто дивно, наскільки глибоко впроваджується в пам’ять образ себе-дитини, з хвилюванням очікує оцінки вчителя. І всі ці переживання химерно сплітаються в сновидінні. Тільки з сонником можна розібратися, до чого це сниться.

Сонник Міллера про крейді

Психолог Міллер у своєму сонник розглядає появу крейди уві сні в різних сценаріях. Писати на дошці будь-якого кольору, крім чорного, пророкує суспільне визнання, а на чорній, що нагадує шкільну — невезіння. Якщо людина бачила себе в крейді, його чекає розчарування, спроба набіло особа видає марні спроби жінки завести шанувальника.

Успіх і невдачі

Бачити уві сні шматочок крейди в руках — добра ознака, людину чекає успіх. Можлива матеріальна вигода, прибуток. Величезні гори вапняку, по езотеричних сонником, інтерпретуються, як гніт невирішених проблем. Людина на межі важкої депресії, йому необхідно пройти нелегкий шлях випробувань, духовного очищення.

Якщо людині приснилося, ніби їсть крейду, він отримає підвищення по службі. Сонник Майя стверджує, що можна прискорити призначення, якщо носити шматочок крейди в кишені.

Писати і фарбувати

До чого сниться, ніби інша людина пише на дошці: це дає надію на отримання тимчасового переваги, яким треба встигнути скористатися. Самому писати на дошці крейдою часто означає порожні турботи, непотрібні зусилля. Є думка, що малювати уві сні крейдою — до обману. Сонники радять не тільки стати менш довірливим, але і про всяк випадок накришити його біля вікна і двері — це повинно захистити від шахраїв.

Не так важливий крейда, як то, на чому їм малюють. Малювати на асфальті класики або бачити себе у шкільної дошки з крейдою в руках — знаки, що пророкують зустріч після довгої розлуки зі шкільним другом або отримання від нього вісточки.

До чого сняться клопоти, пов’язані з побілкою? Колоти шматки крейди — відображення тих непереборних перешкод, які перегородили шлях до мети. Розводити його для побілки — знак, що мають бути зміни в інтимному житті. Наснилося займатися побілкою уві сні відображає бажання приховати щось: у сновидіння є непривабливі таємниці. Бачити, як крейдою білить інша людина, означає, що він хоче приховати від сновидіння щось ганебне.

Про здоров’я

Є інший погляд на те,, до чого сниться малювати на асфальті — сновидец потрапить в такі обставини, що мимоволі стане прихильником здорового способу життя.

Якщо приснилося їсти крейду, згідно сонником Здоров’я, організм таким чином сигналізує про брак кальцію в організмі. Це нерідко бачать уві сні вагітні. Природно, в реальному житті слід не їсти крейду, а звернутися до лікаря.

Про кохання

Креслити крейдою уві сні на стіні або асфальті пророкує розставання з коханою людиною. Наснилося забруднити руки — знак розчарування в партнері. Розчиняти крейда в воді означає, що у сновідіци з’явиться новий шанувальник. До чого сниться прати написані цифри — в особистому житті скоєно стільки помилок, що людина мучиться питанням, як все виправити.

Сонник крейда, до чого сниться крейда уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: