Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник коханка, до чого сниться коханка уві сні

Сонник вважає, що коханка, що з’явилася уві сні, вважається одним з найбільш неоднозначних і емоційно забарвлених символів. Те,, до чого сниться цей міфічний або існуючий в дійсності образ, так чи інакше пов’язане з забороненими бажаннями, страхами і побоюваннями сплячого.

Вкрай рідко сюжет слід сприймати буквально і підозрювати чоловіка в невірності. Набагато частіше коханка в нічних мріях відкриває таємниці підсвідомості самої сновидицей. Тлумачення допомагають розшифрувати ці знаки.

Чаклунка Медея пояснює,, до чого сниться зрада. Як правило, подібні бачення уві сні пов’язані з нестачею яскравих вражень наяву. Якщо попало застати свою другу половину з коханкою в невідповідний момент, в реальності доведеться розпрощатися з надією на те, що проблема нагальна вирішиться сама собою. Будьте готові зустріти труднощі у всеозброєнні.

Якщо жінці уві сні довелося дізнатися про наявність суперниці, сонник радить проявити пильність — надто вже висока ймовірність всіляких катастроф: пожеж, нещасних випадків і, власне, догляду улюбленого до іншої.

Свита робить королеву

Якщо приснилося, що у чоловіка або хлопця з’явилася подруга на стороні, Сучасний сонник вважає побачене уві сні перевертнем. В реальній дійсності відносини виконані радості любові, гармонії і вірності. Проблема часто криється в самооцінці сновідіци: в глибині душі вона не впевнена, що гідна щастя.

Як не дивно, об’єктом ревнощів може стати не тільки коханий, але і батько. Коханка в даному випадку уособлює відчуження і байдужість з боку батька, які чимало засмучують і наводять на роздуми.

Тлумачення того,, до чого сниться коханка начальника, вимагає окремої розмови. Цілком ймовірно, сновидец любить мріяти про глобальне, забуваючи про поточні справи.

Любовні трикутники

Якщо жінці довелося уві сні бути в ролі коханки, в дійсності висока ймовірність опинитися, м’яко кажучи, не на висоті. Зараз негідну поведінку може не зійти з рук.

Якщо чоловікові приснилося, що дружина дізналася про існування коханки, слід бути готовим до протистояння. Давня ворожнеча знову нагадає про себе.

Особливі прикмети коханки

Існує кілька тлумачень,, до чого сниться вагітна коханка. Одне з них попереджає про отримання поганих звісток, на щастя, не з особистого фронту. У той же час, сонник вважає, що незабаром вас несподівано відвідає геніальна ідея.

Якщо жінці приснилася гола суперниця, побачене відображає нинішній емоційний фон самої сновідіци, ступінь достатку життям і собою. Якщо аналогічний образ з’явився уві сні чоловікові, сонник вважає, що зовнішній вигляд приснилося, привабливий або не дуже, відповідає положенню справ на роботі.

До чого сниться колишня коханка, підкаже її психологічний портрет. Головні герої сновидіння — певні риси характеру, притаманні даній персони. Досить імовірно, що саме ці якості можуть знову стати каменем спотикання в існуючих відносинах або ж, навпаки, їх дуже бракує.

Конструктивний діалог

Дізнавшись про існування коханки, законна дружина нерідко відчуває бажання поговорити з нею «по душах». Сонник застерігає від неприємних розмов навіть уві сні: від них одні неприємності, скандали і сварки з довготривалими наслідками.

Сонник Хассе вважає, що коли чоловікові трапляється уві сні розмовляти і тим паче складатися в близьких відносинах з коханкою, якої не існує в реальності, отже, в сімейному житті сплячого не все гладко.

Бійка з коханкою

Сонник не рекомендує бити і тим більше бити розлучницю навіть уві сні. Якщо приснилося щось подібне, це означає, що висока ймовірність сварки, конфлікту в родині аж до розлучення.

Згідно з іншим тлумаченням, битися з суперницею, за умови, що вдалося перемогти її — в цілому сприятливий знак. Правда, попереду у сновідіци нелегке випробування, знадобляться амбіції і воля до перемоги в повному обсязі, щоб пройти його.

Побити і навіть вбити свою коханку в сновидінні здатний і чоловік. Сонник пояснює такий драматичний сюжет спрагою безмежного володіння і влади над іншою людиною, тягою до заборонених зв’язків.

Сонник коханка, до чого сниться коханка уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: