Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник коханий чоловік обіймає, до чого сниться коханий чоловік обіймає уві сні

Ваш найкращий з усіх коханий чоловік обіймає уві сні? Сонник підказує: це не тільки приємно, але також обіцяє хороші події. Попереду взаєморозуміння, щастя, можливі успіхи на роботі. Однак якщо сновидіння затьмарене негативними емоціями, його значення виявиться не настільки райдужним. Читайте докладні тлумачення, щоб зрозуміти,, до чого сниться той чи інший сюжет.

Що відчували?

Сонник радить пригадати, які емоції відчували уві сні:

 • Радість — гармонія у взаєминах;
 • Бажання зайнятися коханням — хочете весь час бути поруч з коханим;
 • Щось само собою зрозуміле, але обридлої — його увагу стомлює;
 • Байдужість — передвістя охолодження до обранця;
 • Тривога — над вашою парою нависла небезпека, можливий серйозний конфлікт.
 • Сонник Міллера: злагода, взаєморозуміння

  Наснилося, як ваш улюблений чоловік обіймає, а вас переповнює щастя? Це відмінне ознаку. Будете довго жити в злагоді.

  Неоднозначні тлумачення

  До чого сняться обійми коханого? Сонник рекомендує звернути увагу на емоції, які супроводжували бачення. Якщо це приємне заспокоєння, щастя — тлумачення сну віщує сприятливі події. Смуток або тривога? Слід готуватися до розлукам, негараздів, навіть втрат.

  Наснилося бачити, ніби єдиний, найулюбленіший чоловік обіймає? Має бути безхмарний період у відносинах, взаєморозуміння, гармонія.

  Заміжній жінці самій обіймати свою другу половинку уві сні означає: її сімейне життя насупиться труднощами. Можливо, подружжя трохи втомилися один від одного і не зможуть уникнути конфліктів.

  Попереду гармонійні відносини

  До чого сниться дівчині обіймати коханого? Сонник підказує: бачення відображає спрагу володіти ним. Молода особа відчуває глибокі щирі почуття, хоче перебувати поруч з ним.

  Бачили, як уві сні він ще й ніжно цілує? Наяву він дуже вами дорожить, докладе всіх зусиль, щоб зробити вас щасливою.

  Наснилося, ніби обранець уклав сновидицей в обійми і пристрасно цілує? Попереду безхмарне щастя. Можливо, він незабаром покличе заміж.

  Можливо розставання, потрібно помиритися

  Бачити сюжет уві сні, як коханий цілує, а спляча відчуває при цьому тугу, смуток, означає: попереду розставання. Однак не треба засмучуватися: після розлуки почуття спалахнуть яскравим вогнем.

  Наснилося, як улюблений чоловік обіймає, коли наяву ви в сварці? Ви відчуваєте себе незатишно без нього, хочете помиритися. Може, самі винні в сварці? Майте сміливість попросити вибачення. Звичайно, це нелегко, проте, якщо цього не зробити — можливий розрив, який пережити буде ще складніше.

  Має бути успіх на роботі, але також випробування

  Обніматися і відчувати уві сні себе захищеною в таких надійних обіймах — по сонником, передвістя сприятливого повороту подій, завдяки якому сновидицей доб’ється великих висот на професійній ниві.

  До чого сниться обніматися з коханим перед розлукою? Наяву почнуться серйозні перешкоди або випробування. Сновидицей повинна пам’ятати: благополучний розвиток їх відносин залежить від її вміння поступатися, знаходити компроміси і знати, коли можна наполягти на своєму, а коли — ні.

  Сонник коханий чоловік обіймає, до чого сниться коханий чоловік обіймає уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: