Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник коханий хлопець, до чого сниться коханий хлопець уві сні

Навіть уві сні образ коханого хлопця супроводжується приємними емоціями. Сонник однозначно сповіщає про стабільні, практично ідеальних взаєминах закоханих, пояснюючи,, до чого сниться коханий. Найчастіше тлумачення сну залежить від вчинків обранця, його слів і емоцій в сновидінні.

Що сповіщає пан Міллер?

Психолог вважає, що нічне бачення, в якому закохані віддаються пестощів, пророкує наяву осуд з боку оточуючих. Бачити коханого хлопця уві сні в обіймах іншої дівчини, уособлює безпідставний страх сновидящей про нещирість і невірності партнера.

Наснилося, що обранець холодний до вас і відкидає ваші ласки? Сновидіння означає, що в дійсності, дорогий серцю людина не розраховує на тривалі відносини. Сонник Міллера пророкує неминуче розставання, трактуючи,, до чого сниться фотографія, на якій зображений нинішній бойфренд з іншого.

Чи не теребите минуле!

Присутність уві сні колишнього коханого хлопця, за версією сонника чаклунки Медеї, означає, підсвідому прихильність сновідіци до приснилося особі. Можливо, ви самі того не розумієте, зіставляєте особисті якості і характери нинішнього і екс-обранця.

Сучасний суміщений сонник застерігає про важку смузі сварок і негараздів з нинішнім партнером, пояснюючи,, до чого сниться п’яний колишній обранець. Особливо, якщо подібне бачення наснилося в понеділок.

Бачити колишнього коханого під ручку з іншого панянкою, віщає про готовність сплячої красуні поховати колишню любов і спогади про неї.

Настають розчарування…

Провидиця Ванга сповіщає гірке розчарування в своєму улюбленому, пояснюючи,, до чого сниться п’яний коханий хлопець. Можливо, в дійсності доведеться дізнатися невтішну інформацію про свого партнера.

Бачити подібний сюжет в понеділок або середу, сповіщає Єврейським сонником про можливість бути свідком неприємного вчинку благовірного. Якщо п’яний обранець приснився з четверга на п’ятницю і не один, а в обіймах чужої дівчини, значить, варто задуматися про щирість і вірності свого чоловіка.

Дівчатам, які розраховували на стабільні відносини з нинішнім молодим чоловіком, нічне бачення, де коханий хлопець весь час тікає і уникає спілкування з нею, уособлює несерйозне ставлення персонажа до сновидицей. Можливо, в плани ненаглядного не належать тривалі любовні взаємини з сновидящей.

Будьте розсудливі!

Нострадамус впевнений, що поява уві сні померлого коханого хлопця варто розглядати з двох позицій. З одного боку, якщо наяву похорони були недавно, сонник зіставляє нічне бачення з душевної борошном і стражданнями сновідіци.

Однак, якщо померлий приснився в середу, то, як стверджує сонник, в реальності не слід стрибати з крайності в крайність, намагаючись знайти справжню любов і забуття в чоловічих обіймах.

Не піддавайтеся страхам!

Універсальний снотолкователь, роз’яснюючи, до чого сниться, що коханий кидає вас, впевнено заявляє: ваші безпідставні страхи і ревнощі, можуть стати причиною натягнутих відносин з партнером.

Бачити, як дорогий серцю людина пішла уві сні до екс пасії, сповіщає про невпевненість в собі і страху втратити його любов.

Попереду приємні моменти

Незважаючи на тривожний сюжет, в якому коханий хлопець помер напередодні весілля — сновидіння сповіщає про сімейної ідилії і гармонії у взаєминах закоханих.

Побачити свого благовірного уві сні в костюмі, значить, як стверджує Жіночий сонник, очікуйте швидкого пропозиції руки і серця. Побачити, що молода людина плаче уві сні, значить в реальному житті, його наміри чисті і благородні. Ніжно обіймає — сповіщає про надійність і відданості персонажа.

Подробиці: трактування по днях тижня

Сонник від А до Я роз’яснює,, до чого сниться поцілунок з коханим хлопцем, грунтуючись на день тижня приснився події. Так, якщо уві сні бойфренд поцілував вас:

 • З четверга на п’ятницю — грядуть тривожні, неприємні події;
 • З п’ятниці на суботу — до несподіваного повороту справ;
 • З суботи на неділю — відчуєте ніжні, трепетні почуття;
 • З воскресіння на понеділок — ваші плани на спільне життя реалізуються.
 • Сонник коханий хлопець, до чого сниться коханий хлопець уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: