Сонник красива дівчина, до чого сниться красива дівчина уві сні

Як говорили класики, «Палка жінка — мрія поета!» А красива дівчина — мрія чоловіка, відповідаємо ми. Побачити уві сні фатальну красуню бажають багато хлопців. Але чи задумуються вони, до чого вона сниться? Чи не несе в собі краса приховану загрозу? Давайте не будемо гадати та вгадувати, а просто заглянемо в сонник. Тільки перед цим необхідно згадати, як вела себе красуня, і чим ви з нею займалися.

Короткі тлумачення

Для особливо забудькуватих і нетерплячих людей існують тлумачення, що пояснюють значення сновидіння буквально в двох словах. Ставтеся до таких? Тоді вам сюди! Ось, до чого сниться красива дівчина:

 • Познайомиться з нею — до приємного сюрпризу.
 • Цілуватися уві сні з незнайомою красунею — хтось вас обдурить.
 • Займатися сексом з красунею — вам мало уваги приділяють близькі.
 • Розмовляти ні про що, просто базікати — до хорошого настрою.
 • Спілкування з симпатичною дівчиною на важливу тему — якщо ви спробуєте, то досягти успіху вам буде легко.
 • Сонник Густава Міллера

  За авторитетної думки сонника Міллера, красива дівчина означає домашні радості. Якщо ви хочете зрозуміти,, до чого сниться красива дівчина захворіла і блідою, то відповідь отримаєте такий: хтось із членів сім’ї захворіє. Хлопцеві наснилося, що він — симпатична дівчинка? До психічних розладів, але тільки якщо він не пов’язаний з творчою діяльністю. Для обдарованого талантами юнаки подібне бачення означає акторську кар’єру.

  «Дозвольте представитися…» або Пригода, захоплення, потяг…

  Хорошим знаком є ​​знайомство уві сні з молодою і дуже красивою дівчиною. Того, хто хоче дізнатися,, до чого сниться подібне, порадує весела пригода. А якщо ви бачите знайомство з дівчиною в чорній сукні, то веселощі буде заплановано на ніч.

  Наснилося, що вас попало закохатися в дуже молоду дівчину? Перспективи, які на вас обрушаться, можуть здатися злегка наївними, але насправді це не так, підказує сонник Цвєткова. Закохається уві сні в дуже симпатичну дівчинку з синіми очима і світлим волоссям — в реальності ви захопитеся чимось новим для себе, що доставить вам непередавані відчуття захоплення.

  Інтимна близькість, як символ браку уваги

  Досить пікантні тлумачення сну, в якому ви бачите свій секс з красивою дівчиною. Наснилося, що під час сексу ви намагаєтеся цілувати свою партнерку?. Інтимна близькість уві сні говорить про нестачу жіночої ласки, а цілувати кого-то — це до обману. З чого випливає, що такі мрії свідчать про проблеми з протилежною статтю в реальності. Причому це стосується не тільки сильної статі, якщо таке бачення присниться жінці, воно передбачає те ж саме.

  Для чоловіка, який хоче розібратися, до чого сниться, що він мріє цілувати красиву дівчину, Циганський сонник приготував свою відповідь: ви занадто багато думаєте і будуєте плани, жінкам подобаються рішучі чоловіки, а не фантазери.

  Бачите уві сні у себе в ліжку багато сексуальних партнерок? Перестаньте перебирати, вам не щастить у коханні через те, що занадто вимогливі до обраницям. Багато оголених дівчат, за версією сонника Фрейда, пророкують проблеми з потенцією.

  Приємна співрозмовниця — знак успіху і везіння

  Обіймати уві сні подругу — до вдалого старту нового справи, пророкує сонник міс Хассе. Красива дівчина вас обіймає — ви зустрінете однодумців, які допоможуть втілити в життя ваші, здавалося б, божевільні ідеї. Наснилося, що обіймаєте незнайомку — пощастить там, де ніколи не щастило. Ризикніть, і ви не пошкодуєте, переконує Місячний сонник.

  Сонник красива дівчина, до чого сниться красива дівчина уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: