Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник крабові палички, до чого сниться крабові палички уві сні

Мало кого здивуєш в наш час делікатесом з краба, а вже приснилися крабові палички і поготів не викличуть питань, крім одного:, до чого сниться ця страва. Заглянувши в різні сонники, можна відшукати кілька тлумачень цього образу, тому, щоб не помилитися з трактуванням, для початку пригадайте всі побачені уві сні подробиці, і тільки потім приступайте до розшифровки сюжету.

Пророцтва Густава Міллера

Якщо вам приснилися краби або продукти з їх м’яса, то це означає, що у вас є проблеми, вирішення яких не можна відкладати «на потім». Ще врахуйте такий факт, що врегулювання складних питань зажадає від вас кмітливості і здорового глузду, підказує сонник Міллера.

Для закоханих крабові палички уві сні можуть означати тривалий період притирання один до одного. Цілком ймовірно, що вони будуть сваритися і розходитися, але, врешті-решт, все ж миритися з недоліками своїх партнерів.

Їсти палички, або Вас чекає період «боротьби»

Згідно сонником Езопа, є уві сні крабове м’ясо у вигляді паличок або шматочків — символ перемоги над упертістю друга або родича. Якщо уві сні ви відчували, що палички, які ви жували, були дуже жорсткими, то будьте готові до того, що ваше протистояння триватиме довго.

А ось Сучасний сонник, тлумачачи,, до чого сниться поїдання крабових паличок, звертає увагу на необхідність посилити самоконтроль. Ви занадто багато собі дозволяєте останнім часом, це може привести до проблем, підказує тлумач сновидінь.

Готувати їжу: Від допомоги друзів до нових знайомств

Інше тлумачення сну пропонують сонники, розшифровуючи,, до чого сниться приготування салату або інших страв із застосуванням крабових паличок.

Наснилося, що ви ріжете м’ясо морських членистоногих на шматочки, додаючи його в салат? Можете бути впевненим в тому, що друзі допоможуть вам впоратися з будь-якою труднощами, розділивши ваші обов’язки і проблеми між собою.

Бачите, як ви варите суп з крабів? Вас чекає захоплююче проведення часу в компанії цікавих співрозмовників, знайомство з якими відбудеться в самий найближчий час, радує Італійський сонник.

Зіпсований продукт як символ неприємностей

Пояснити, що обіцяють зіпсовані крабові палички, приснився, береться сонник Лонго. Якщо ви бачите, як перегризаєте пакет з простроченим або протухлих продуктом і відчуваєте різкий неприємний запах, то це ознака того, що ви почуєте неприємні розмови про себе.

А ось взяти в рот шматочок тухлого м’ясця ракоподібних і відчути гіркоту — сигнал про те, що ви самі «грішите» наговорами. Врахуйте, що пусті балачки з «перемиванням кісточок» і поширення завідомо неправдивих чуток — це різні речі, і наслідки від пліток можуть бути дуже сумними.

Бачити уві сні інші маніпуляції

Розшифровуючи, до чого сняться крабові палички, варто пригадати все, що ви з ними справами уві сні. Ось, наприклад, які трактування пропонують тлумачі деяким з ваших дій:

 • Розморожувати — до примирення з недругами;
 • Купувати — отримаєте несподівана звістка;
 • Робити самому — у вас «відкриються» нові таланти;
 • Пригощати когось — до закладу нових зв’язків;
 • Годувати ними собак або кішок — допомагаючи іншим, не забувайте про особисту вигоду.
 • Сонник крабові палички, до чого сниться крабові палички уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: