Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник крадіжка, до чого сниться крадіжка уві сні

Якщо уві сні ви бачите крадіжку, поставтеся до цього предзнаменованию серйозно. Сонник радить пригадати, хто саме в ваших нічних мріях виконував роль злодія і що за предмет був викрадений. Від цього безпосередньо залежить пояснення,, до чого сниться злодійство.

Бути стороннім спостерігачем

Якщо уві сні ви бачите крадіжку або грабіжників, то протягом наступного дня проявіть незрозумілу безхарактерність, яка спричинить за собою цілий ряд дрібних невдач.

Якщо приснилося, що в скоєнні крадіжки звинувачують стороннього, значить, наяву ви поспішно засудите ні в чому не винного людини. Сучасний сонник повідомляє, що якщо вам приснилася великомасштабна крадіжка, то найближчим часом бійтеся стати банкрутом.

Опис,, до чого сниться крадіжка, дає і сімейний тлумач. Сімейний сонник вважає, що подібний сюжет віщує втрати в реальному житті.

Часто сни, в яких людина бачить грабіжників, пророкують дрібні, але все ж неприємні проблеми в житті.

Якщо вам приснилися люди, які крадуть чужі речі, значить, в найближчому майбутньому очікують невдачі.

Сонник Лоффа вважає, що побачити в нічних мареннях всіх, хто скоїв крадіжку — до гарних новин. Адже в такому випадку в реальному житті ви зможете пізнати винуватців будь-якого події.

Звинувачуватися в крадіжці

Сновидіння, в якому вас звинувачують в крадіжці, означає, що будь-яке прикре непорозуміння різко завадить в задуманому справі. Днем ви будете дуже переживати через це, але до вечора вдасться з особливою честю вийти з будь-якого скрутного становища.

Самому красти

В сонник Тафлісі є роз’яснення того, що значить самому здійснювати крадіжку. Незаконне привласнення уві сні будь-якого чужого майна наяву обіцяє велике горе. Якщо приснилося, що крадіжку робите ви, то необдумані вчинки послужать головною причиною всіх прийдешніх невдач. Подібні сни віщують торговцям різке падіння цін на самі різні товари іноземного виробництва.

Якщо ж в нічних мареннях ви або хто-небудь зробить незначну крадіжку, то Східний сонник передрікає отримання прибутку.

Універсальної сонник попереджає, що крадіжка хліба, їжі або речей — на жаль. Найчастіше в реальному житті це проявлятися в ситуаціях, де людина не знаходить вибору.

Сон, в якому ви вкрали дрібну, малозначиму (викинуту, нікому не потрібну) річ вважається передвісником того, що зовсім скоро вам в будь-якій справі допоможе Бог. У підсумку ви отримаєте гарний прибуток, можливо, придбаєте річ, про яку давно мріяли, але не могли собі дозволити.

Сюжет про крадіжку речей у багатьох людей відображає заздрість, яка з’являється до всіх, хто живе краще вас. Якщо приснилося, що ви крадете найнеобхідніші для існування речі, то це віщує бідність. Можливо, такий сон веде до майбутньої втрати людиною всього свого майна.

З’являтися потерпілим

Якщо сниться, що грабують вас, то весь наступний день піде нанівець, жодне розпочате справа не буде доведена до кінця.

Сонник Міллера повідомляє, що якщо у вас вкрали величезну суму грошей за межами свого будинку — це знак, що наближається до вас і вашої сім’ї небезпеки, а, значить, найближчим часом ви повинні обмірковувати всі свої дії і бути більш уважним у всіх справах.

Наснилося, що крадуть кошти з дому під час вашої відсутності? Побачене є передвісником великих неприємностей, які виникнуть в результаті недбалості.

До чого сниться крадіжка, розтлумачує і Девід Лоффа. Якщо ви в своєму сні виступаєте в ролі жертви, то можливо в майбутньому подолає страх або втратите щось дуже вартісне. Такі сновидіння формують у людини почуття занепокоєння.

Думки різних сонників

Нічні бачення про крадіжки, кишенькових грабежах, крадіжках, дрібному шахрайстві, а також сюжети, де ви самі берете те, що вам не належить, наяву означають, що ви комусь заздрите і хочете мати те, що належить їм.

В інтерпретації таких снів важливо зрозуміти, що саме крадете і у кого. Якщо сниться, що ви кого-то шантажуєте або хтось намагається шантажувати вас, то це вказує на емоційний шантаж, який має місце в житті, з метою підпорядкувати своїй волі або отримати бажане.

Сонник крадіжка, до чого сниться крадіжка уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: