Сонник кропива, до чого сниться кропива уві сні

Кропива, якщо до неї не торкатися, цілком невинне рослина. Але, варто тільки зачепити листочок, як на шкірі виникне сильне свербіння. Пророцтва,, до чого сниться ця рослина, в основному не дуже сприятливі. Сонник передрікає невезіння, розчарування, сумніви. Але іноді побачене уві сні несе в собі позитивний сенс.

Обпектися кропивою уві сні

Якщо не пощастило уві сні обпектися кропив’яним листям, то і в реальності не слід чекати нічого хорошого. Сучасний сонник передрікає виконання вкрай неприємного завдання. Але, не слід надмірно засмучуватися, негативний період не триватиме надто довго.

Наснилося, що обпектися кропивою довелося до пухирів? У реальному житті вам не пощастить у важливій справі. Не виключено також, що знайдуться недоброзичливці, які спеціально форсують події вельми невигідним для вас чином. Мандрівник закликає бути терплячим, сильним і просто покластися на час, який, без всяких сумнівів, залікує всі рани.

Cобірать ця рослина

Збирати уві сні кропиву — до розчарування. Якщо бачите в нічних мареннях даний сюжет, то відчуєте втому від життя, цілковите небажання щось робити, приймати рішення. Сонник Езопа впевнений, таке депресивний стан не триватиме довго. Просто потрібно дати час і психологічний стан стабілізується, а тяжка хандра піде.

Наснилося, що рвали кропиву і відчули біль? Якщо сниться таке, то ви завжди будете собою задоволені, і від цього ваші близькі люди теж будуть відчувати себе нещасними. Подумайте, хіба за все своє життя ви не робили вчинків, що викликають повагу? Можливо, спогади про минулі перемоги додадуть впевненості та допоможуть по-іншому поглянути на життя.

Збирати і сушити

Молодій жінці подібне може снитися в тому випадку, якщо їй належить отримати пропозицію руки і серця відразу від декількох чоловіків. Жіночий сонник переконаний, що визначитися допоможе серце. Приснилося — знак, що саме почуття повинні відігравати вирішальну роль в процесі вибору супутника життя.

Чоловікові рвати і сушити кропиву уві сні — до побудови довгострокових планів. Чітке розуміння своїх цілей і завдань, які необхідно виконати, допоможе домогтися бажаного якомога швидше і при цьому з мінімальними втратами. Сучасний сонник пророкує радість від отримання бажаного.

Пояснення з сонника Міллера

Рвати в нічних мареннях кропиву і при цьому не відчувати жодних хворобливих відчуттів — до успішного подолання наявних зараз проблем і труднощів. Бачити подібне — добрий знак.

Якщо приснилися кошика, наповнені по вінця цієї рослинністю, то наяву чекайте шкідливого і небажаного гостя на порозі свого будинку.

Сниться, що били когось віником із кропиви? Міллер пророкує образи і душевний біль, які виникнуть через несправедливу брудного наклепу.

Якщо уві сні ви бачите, як чіпаєте кропиву і при цьому не відчуваєте зовсім ніякого болю, то внутрішньої сили і резервів вистачить для подолання безлічі важких ситуацій.

Сонник кропива, до чого сниться кропива уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: