Сонник крижана вода, до чого сниться крижана вода уві сні

Якщо побачили уві сні, що вмиваєтеся кристально прозорою крижаною водою, то можете не хвилюватися на рахунок стану свого здоров’я. Сонник обіцяє, що недуги і хвороби вас ще довго не потурбують. Хочете дізнатися всі наявні варіанти пояснення,, до чого сниться даний сюжет? Зверніться відразу до декількох джерел.

Пророцтва Мандрівника

Тонути уві сні — до проблем з нирками наяву. Постарайтеся вибрати час і заздалегідь обстежити свої нирки. Якщо доктор виявить збої в роботі цього видільної органу на ранньому етапі, то ваше лікування пройде набагато легше і ефективніше. Не завадить перевірити також всю сечі систему виділення.

Тонути в крижаній воді і так і не вибратися на берег — до важкого недугу. Приснилося — попередження, що хвороба, яка у вас вже є або розвинеться в найближчим часом, буде досить серйозною. Подивіться недугу в обличчя і не відкладаючи почніть призначене лікування.

Наснилося, що п’єте дуже холодний напій? Не сумнівайтеся в відданості своїх друзів. Вони і виручать у важку хвилину і вислухають всі негативні думки і переживання, які скупчилися в душі. Сонник Мандрівника радить відповідати вірним товаришам тією ж монетою — завжди приходити на допомогу і бути поруч в разі потреби.

Якщо сниться, що вода на очах стає льодом, за яким ви надалі ходите, то в поточні справи виникне затримка. Хтось із не добрі розташованих до вас людей стане штучно лагодити всілякі перешкоди. Чи не можете впоратися самотужки? Сонник Мандрівника рекомендує обов’язково звернутися за необхідною підтримкою до знайомих, родичів або колег.

Варіанти Сучасного сонника

Ходити уві сні по дуже тонкому льоду, значить в реальності мати ризик втратити прихильність дорогих і близьких людей. Впасти в холодну крижану воду, значить, надовго зіпсувати відносини. Щоб цього не сталося, будьте уважні до прохань рідних і стежте за тим, що говорите і що робите по відношенню до них.

Якщо приснилося, що ви плаваєте в брудній крижаній воді, то наяву зіткнетеся з усілякими труднощами, неприємностями. Тільки не варто впадати в паніку, побачивши подібний сон. Сонник рекомендує — просто проявіть більшу, ніж зазвичай, обачність і фатальних наслідків обов’язково вдасться уникнути.

Купатися в дуже холодною, але чистої крижаній воді — до нових горизонтів. Плисти уві сні і відчувати радість і насолоду — до радісних подій. Сонник переконаний, що якщо сниться подібне, то низка подій сприятливо вплине на ваше життя і змусить зовсім інакше подивитися на ті проблеми, що є в даний час.

Плисти в крижаній воді разом з другом — до спільного захоплюючого проведення часу. Якщо сниться, що купатися вам обом було дуже приємно, то і дружба триватиме ще довгі роки. Якщо купатися в крижаній воді уві сні було страшно і ви відчували холод, дружні почуття скоро згаснуть і можливо навіть назавжди.

Плавати уві сні з коханою людиною в крижаній воді — до охолодження почуттів. Сонник переконаний, що плисти і відчувати, як холод поступово змінює тепло — до нового витка в ваших взаєминах. Приснилося — знак, що наявні непорозуміння будуть забуті і повернуться колишні почуття.

Сонник крижана вода, до чого сниться крижана вода уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: