Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник крижана вода, до чого сниться крижана вода уві сні

Якщо побачили уві сні, що вмиваєтеся кристально прозорою крижаною водою, то можете не хвилюватися на рахунок стану свого здоров’я. Сонник обіцяє, що недуги і хвороби вас ще довго не потурбують. Хочете дізнатися всі наявні варіанти пояснення,, до чого сниться даний сюжет? Зверніться відразу до декількох джерел.

Пророцтва Мандрівника

Тонути уві сні — до проблем з нирками наяву. Постарайтеся вибрати час і заздалегідь обстежити свої нирки. Якщо доктор виявить збої в роботі цього видільної органу на ранньому етапі, то ваше лікування пройде набагато легше і ефективніше. Не завадить перевірити також всю сечі систему виділення.

Тонути в крижаній воді і так і не вибратися на берег — до важкого недугу. Приснилося — попередження, що хвороба, яка у вас вже є або розвинеться в найближчим часом, буде досить серйозною. Подивіться недугу в обличчя і не відкладаючи почніть призначене лікування.

Наснилося, що п’єте дуже холодний напій? Не сумнівайтеся в відданості своїх друзів. Вони і виручать у важку хвилину і вислухають всі негативні думки і переживання, які скупчилися в душі. Сонник Мандрівника радить відповідати вірним товаришам тією ж монетою — завжди приходити на допомогу і бути поруч в разі потреби.

Якщо сниться, що вода на очах стає льодом, за яким ви надалі ходите, то в поточні справи виникне затримка. Хтось із не добрі розташованих до вас людей стане штучно лагодити всілякі перешкоди. Чи не можете впоратися самотужки? Сонник Мандрівника рекомендує обов’язково звернутися за необхідною підтримкою до знайомих, родичів або колег.

Варіанти Сучасного сонника

Ходити уві сні по дуже тонкому льоду, значить в реальності мати ризик втратити прихильність дорогих і близьких людей. Впасти в холодну крижану воду, значить, надовго зіпсувати відносини. Щоб цього не сталося, будьте уважні до прохань рідних і стежте за тим, що говорите і що робите по відношенню до них.

Якщо приснилося, що ви плаваєте в брудній крижаній воді, то наяву зіткнетеся з усілякими труднощами, неприємностями. Тільки не варто впадати в паніку, побачивши подібний сон. Сонник рекомендує — просто проявіть більшу, ніж зазвичай, обачність і фатальних наслідків обов’язково вдасться уникнути.

Купатися в дуже холодною, але чистої крижаній воді — до нових горизонтів. Плисти уві сні і відчувати радість і насолоду — до радісних подій. Сонник переконаний, що якщо сниться подібне, то низка подій сприятливо вплине на ваше життя і змусить зовсім інакше подивитися на ті проблеми, що є в даний час.

Плисти в крижаній воді разом з другом — до спільного захоплюючого проведення часу. Якщо сниться, що купатися вам обом було дуже приємно, то і дружба триватиме ще довгі роки. Якщо купатися в крижаній воді уві сні було страшно і ви відчували холод, дружні почуття скоро згаснуть і можливо навіть назавжди.

Плавати уві сні з коханою людиною в крижаній воді — до охолодження почуттів. Сонник переконаний, що плисти і відчувати, як холод поступово змінює тепло — до нового витка в ваших взаєминах. Приснилося — знак, що наявні непорозуміння будуть забуті і повернуться колишні почуття.

Сонник крижана вода, до чого сниться крижана вода уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: