Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник кава — до чого сниться?

Сонник Міллера

Якщо в сновидінні ви пили каву, це говорить про те, що ваше одруження, м’яко кажучи, не викличе захоплення у друзів. Для сімейних людей сон означає, що вони будуть частенько лаятися зі своїми другими половинами. Готувати каву — до невдачі в справах. Подавати — до втрат. Купівля сниться до того, що вам вдасться без найменших проблем зберегти своє добре ім’я або довіру оточуючих. Якщо уві сні бачила кави або виробляла з ним будь-які дії молода жінка, це пророкує їй, що, забувши про обережне поводження, вона ризикує стати об’єктом для бурхливого обговорення громадськості.

Обсмажувати каву — молода жінка після такого сну уникне підстерігає її зла, щасливо вийшовши заміж за іноземця. Наснилася кавова гуща — значить, має бути боротьба з несприятливими обставинами і напастями, яка закінчиться успішно. Обсмажену каву служить застереженням від недобрих намірів незнайомців. Якщо приснився зелену каву, це заклик до обережності: вам загрожують дуже серйозні підступи лютих ворогів, якщо ви, звичайно, не дослухається цього сну як попередження.

Сучасний Сонник

Купувати каву в пакетиках — до важких часів, вам доведеться економити гроші і кошти. Пити каву в пакетику — зазнавати труднощів для досягнення власних цілей. Кава несмачний і дешевий — остерігайтеся злодіїв і шахраїв у власному будинку, не відкривайте двері незнайомцям. Кава смачний і дорогий — до зустрічі зі старими знайомими після довгої розлуки. Кава з молоком — чекайте в гості незвичайного людини, який буде вам дуже корисний. Дивитися на пакетик і прочитати напис на ньому — хороший знак, який говорить про досягнення поставленої мети. Сон приснився молодій особі — до флірту з незнайомцем, якщо жінці — до пліток і брудним розмов про її особисте життя.

Сімейний Сонник

Пити його уві сні — до приємної, дружній бесіді, в якій ви зможете відкрити співрозмовнику свої сумніви. Пригощати інших кави — знак довірчих відносин. Обсмажувати уві сні зерна кави означає, що ви знайдете гідний вихід з делікатного становища. Кавова гуща уві сні означає сумніви і недовіру. Бачити уві сні зелені зерна кави — знак міцних уз, яким загрожують підступи ворогів. Запах кави уві сні віщує приємні новини. Чути в сні, як мелють каву, — знак отримання тривожних звісток. Вдало продавати уві сні кави в розлив означає прибуткову справу.

Еротичний Сонник

Якщо вам сниться, що ви п’єте цей напій, що бадьорить, це означає, що ваш шлюб викличе невдоволення і несхвалення друзів. Подружжю такий сон обіцяє часті сварки і незгоди. Якщо дівчині сниться кави, незалежно від того, п’є вона його або варить, це застерігає її від необачних вчинків і нерозбірливості у зв’язках. Її вчинки будуть обговорювати всі знайомі і друзі. Якщо їй сниться, що вона обсмажує каву, це віщує порятунок від неприємностей завдяки вигідному шлюбові з іноземцем.

Англійська Сонник

Спробувати кава — такий сон означає, що все в вашій долі буде складатися як не можна краще. Людина, яка страждає від самотності, після сну зустрінеться з люблячим, відданим надійним партнером.

Езотеричний Сонник

Пити або готувати — будете займатися інтелектуальною працею, спілкуватися з інтелігентними людьми. Вирощувати — чекають представницькі обов’язки, які стануть для вас непосильною ношею.

Сонник Хассе

Кава сниться до серцевої, теплою бесіді в інтимній обстановці. Пити — будеш на прийомі, підсмажувати зерна — візит, готувати — домашні вигоди, молоти — тривога, купувати — витрати на гостей.

Сонник Менегетті

Капучино (кава з молоком) вказує на позитивну можливість дружніх або сексуальних відносин.

Сонник Мандрівника

Кава, какао — занепокоєння; удача.

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: