Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник кошеня — до чого сниться?

Сонник Лонго

Маленький кошеня в будинку уві сні — передвісник сліз. Багато білих пухнастих кошенят, що сидять в коробці, говорять про те, що у вас в житті починаються неприємності, пов’язані з якимось новим справою. Воно зажадає занадто великих витрат, на які ви не розраховували. Хворий кошеня сниться до перемоги здорового глузду над якоюсь небезпечною пристрастю. Наснилися кошенята і кішка з ними — хтось буде перешкоджати вам, не здавайтеся, якщо ви на правильному шляху. Мертві кошенята сняться до втрати над вами впливу якогось владного людини. Якщо мертвий кошеня сниться чоловікові, то мова йде про якийсь навіженої і корисливою особі, якій вдавалося довгий час тримати його під контролем.

Наснилося, що кішка народила кошенят — до вас повернуться колишні переживання. Вбити кошенят, які тільки що народилися — дуже сприятливий знак, який обіцяє перемогу в чомусь важливому для вас. Якщо сплячий топив кошенят в воді — йому вдасться побороти пристрасть, яка руйнівно діяла на його душу і серце. Якщо кішка в вашому сні починає народжувати кошенят на вашому ліжку, а ви її проганяєте — ви зумієте запобігти подружню зраду. Народжувати кошенят самої — для жінки такий сон віщує сімейні сварки і скандали, винуватою в яких буде виключно вона сама.

Для чоловіка народити уві сні кошеня — досить дивний, але далеко не такий вже рідкісний сон. Він вказує на деструктивні зміни в сексуальному житті сновидіння, які поки мають місце лише на підсвідомому рівні. Лякатися такого сну не варто, але є привід задуматися. Годування кошенят молоком сниться до кардинальної зміни поглядів на якусь подію або поняття. Якщо ви даєте кошенятам молоко, а вони відмовляються його пити, хоча голодні — ви безуспішно будете намагатися довести свою змінилася точку зору іншим. Вам не повірять, адже зовсім недавно ви доводили всім зовсім інше.

Кошенята і щенята сняться до нерозуміння між вами і вашими друзями. Знайти кошеня уві сні — до нерозумних витрат, особливо якщо це був білий кошеня. Шукати кошеня, який втік і не знаходити його — добрий знак. Вас захистять вищі сили. Приснився ринок або магазин, в якому продавали багато кошенят — вам будуть пропонувати гроші позики на дуже, здавалося б, вигідних умовах. Не погоджуйтеся, бо це зажене вас у фінансову пастку. Якщо жінці сниться, що кошеня застряг, а вона його врятувала — наяву хтось заступиться за її честь. Але будьте обережні, бо заступник може натякнути на подяку.

Маленький білий кошеня кусає сновидіння — для чоловіка такий сон повинен стати попередженням про те, що жінка, до якої він запалився або вже загорівся пристрастю, полює тільки за його грошима. Купати білого кошеняти уві сні — позбутися від нахлібника. Для ділової людини такий сон може означати, що він знайде розтратника власних коштів.

Сонник Лоффа

Маленькі кошенята, що з’являються в сновидіннях — образ ще більш складний, ніж дорослі кіт або кішка. З одного боку, пухнасте кошеня викликає розчулення, але з іншого — це є не що інше, як майбутня кішка або кіт, які в абсолютній більшості сонників трактуються негативно. Отже, маленький красивий кошеня — та ж нечисть, але в більш небезпечному, завуальованому під позитивні відчуття вигляді.

А тепер давайте подивимося, чи такі позитивні відчуття викликають як уві сні, так і наяву маленькі кошенята. «Такий милий, так би і з’їла!» «Такий гарненький, затискав б до смерті». Отже, ці милі тварини підсвідомо викликають у людини несподівану реакцію, бажання зробити якесь деструктивну дію. Ці суперечливі факти є предметом вивчення психологів і можуть бути перенесені в область людських сновидінь.

Однак переважна агресія — не єдине почуття, яке викликають у людини маленькі кошенята, в тому числі і уві сні. Маленький кошеня, як і інші тварини малих розмірів, виявляється, мають властивість збільшувати працездатність людини, їх вид допомагає концентрувати увагу. Можливо — це підсвідома реакція на приховану, завуальовану, погано помітну чинним свідомістю небезпека.

Кішка з кошенятами — дуже несприятливий сон. Якщо кошенята уві сні — це дрібні неприємності, то кішка — їх мати, і вона не дасть їх скривдити. Отже, кішка і кошеня — неприємність, усунути яку буде ще важче, оскільки це буде зачіпати чиїсь інтереси, і цей хтось теж буде їх відстоювати.

Сонник Фрейда

Якщо уві сні ви годуєте тварина молоком, то такий сон означає, що, незважаючи на кращі спонукання, ваші старання можуть виявитися «ведмежою послугою». Пригощати дитину грудним молоком або ж власними грудьми такий сон свідчить про те, що всі спроби оточити оточуючих своєю турботою не принесуть нічого доброго. До того ж деяких таке ваша поведінка або просто дратує, або ж люди можуть використовувати ваші вчинки проти вас. Бачити уві сні кошенят, яких ви рятуєте, говорить про те, що ви зробите благородно, не звертаючи уваги на існування давніх образ. Якщо ж ви вбиваєте тварина, значить, намагаєтеся швидко розібратися з усіма навалилися на вас проблемами.

Якщо ви знайшли кошеняти або вирішили прихистити кошенят уві сні, то ви ризикуєте накликати на себе абсолютно непотрібні обов’язки і складності. Купати кошеня уві сні, означає, що ви зможете всі свої проблемні ситуації повернути в позитивну до себе сторону. Якщо кошеня вмирає, то існуюча проблема і зовсім вирішиться сама собою. Бачити уві сні маленьких кошенят і при цьому тримати їх на руках говорить про те, що в житті вам слід тримати себе в руках і ретельно стежити за своєю поведінкою, оскільки ви можете зробити легковажні вчинки, які сильно зіпсують вашу репутацію.

Езотеричний Сонник

Кішка з кошеням сняться до прибутку. Кот і кошеня — початок нової справи. Жінці кішка з маленьким кошеням може снитися до вагітності. Сниться багато кошенят під ногами — це клопіт, неприємності, чвари. Наснилося, що свій кошеня засинає поруч з вами на ліжку — придивіться до поведінки партнера. Цілком можливо, у нього або в неї намічається адюльтер. Народження кошенят сниться до грошової набирання. Але якщо кішка народжує кошенят на ліжку — це поганий знак для сімейної пари.

Чорний кошеня на руках — майбутня печаль. Сірий — розчарування. Білі кошенята сняться до обману. Чорно-біле кошеня уві сні уособлює мінливість. Маленький кошеня — маленькі негаразди. Самій народити кошеня уві сні — до майбутніх страждань через власних дітей. Сліпі кошенята сняться до дурному вчинку. Годувати кошеня молоком — доведеться дати комусь грошей у борг.

Мертвий кошеня уві сні є хорошим передвістям, щось погане піде назавжди. Ловити кошеня уві сні — нажити собі клопоту необдуманими діями. Рятувати маленьких кошенят з води — таке сновидіння попереджає про дотримання особливої ​​обережності при підписанні ділових паперів.

Сонник Міллера

Приснився білий, надзвичайно чарівний кошеня — жінку подібний сон попереджає про небезпеку. Хтось спритно обведе її навколо пальця і ​​заманить в пастку. Однак біду і загрозу руйнування від неї відведуть розсудливість і розсудливість. Кошенята були забрудненими або строкатими і худими — значить, піддавшись чарівності блискучою мішури, вона постраждає від вчинку якогось людини. Якщо ви просто побачили кошенят, це віщує дрібні неприємності і негативні переживання. Вони стануть докучати вам до тих пір, поки вам не присниться сон, в якому ви вб’єте кошеня. Наснилися вбивають кошенят змії — в своєму гарячому бажанні завдати вам шкоди ваші недоброзичливці в кінцевому рахунку тільки зроблять собі гірше.

Сонник Нострадамуса

Знайти або побачити уві сні кошик з кошенятами, і спостерігати, як її з повагою несуть в резиденцію монарха, супроводжувану людської натовпом, віщує, що через десятиліття, владою буде наділений досить сильний, стійкий, енергійний, непередбачувано діюча людина, вчинки якого, будуть шануватися до неймовірного ступеня, а захоплення особистістю цієї людини і його ідеалізація може порівнюватися з обожнюванням. Проміжок часу, який буде періодом його правління або впливу може принести для суспільства можливість самореалізації, самозабезпечення і зміцнення ролі народу в його вплив на розвиток держави.

Сонник Ванги

Кошенята уві сні — погане передвістя. Для молодої дівчини небажано брати кошенят до себе на руки, гладити їх і плекати. В реальності вас планують залучити в чорні справи. Можливо, що ви лише прикриття або ж на вас спишуть всю провину. Так що відмовляйтеся від підозрілих пропозицій і краще не ризикуйте. Якщо ваш заробіток безпосередньо залежить від продажів, то підсильте свою пильність і починайте працювати на повну потужність. Сни з кошенятами віщують вам удари від конкурентів.

Сонник Хассе

Молодим жінкам і дівчатам пережити сновидіння, в якому у них на руках сидів кошеня — це попередження про можливість їх залучення до скоєння негідних вчинків. Пропонувати їжу або гладити — за добро отримати несправедливі неприємності; бути оточеним кошенятами — перебувати серед зрадників.

Еротичний Сонник

Якщо жінці сниться маленький пухнастий білий кошеня, це означає, що вона стане жертвою спритного обману, який приведе її в пастку. Виплутатися з неприємностей їй допоможуть розсудливість і здоровий глузд. Взагалі, кошенята сняться до неприємностей, а закоханим такий сон обіцяє сварки і суперечки.

Англійська Сонник

Грати уві сні з кошеням, який дряпався і кусався, — такий сон означає, що, на жаль, ваша кохана людина виявиться персоною злісної, дріб’язкової, недоброї. Вступивши з ним у шлюб, ви станете нещасні, вам доведеться не раз з жалем згадати про свою холостий порі.

Сучасний Сонник

Взагалі кошенята уві сні символізують дрібні неприємності і роздратування. Ця смуга невезіння триватиме до тих пір, поки ви не вб’єте уві сні кошеня.

Сімейний Сонник

Кошеня, приснився дитині, символізує незнайому дівчинку або дівчину, яка, в майбутньому, вплине на його долю і характер.

Сонник Цветкова

До несподіванок неприємного характеру; до чвар.

Сонник Мандрівника

Кошенята — дрібні неприємності і роздратування.

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: