Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник козел — до чого сниться?

Англійська Сонник

Сон, в якому ви побачили козла, означає, що підступність і обман недругів, які з’являться на вашому життєвому шляху, змусять вас пройти через масу випробувань, проте дух ваш залишиться нескореним. Проблеми не тільки не зігнутий вас, але підуть на благо. Ви виберете щастя в несприятливих обставинах, не захотівши бути нещасним в пишноті і розкоші.

Сонник Міллера

Якщо уві сні вас бив козел, це заклик остерігатися недругів, які мріють дізнатися ваші задуми. Якщо жінка уві сні сиділа на цапа верхом, це віщує величезної шкоди її доброму імені, причиною якого стане її власну поведінку, далеке від морального і добропорядної.

Сонник Менегетті

Козел — уособлення агресивного еротизму без життєвої функції. Ще одне можливе значення — нав’язливе бажання статевого акту, яке породжене дією монітора відхилення, при якому вісцеротоніческое сприйняття (сприйняття всього тіла) не вдалося підключитися.

Еротичний Сонник

Якщо жінці сниться, що вона сидить верхи на козла, це означає, що вона зробить багато негідних вчинків, в результаті чого від неї відвернуться близькі люди. Якщо вам сниться козеня, це означає, що ви можете заподіяти горе вашому коханому.

Китайський Сонник

Символізуючи злого духа, гріх приснився козел обіцяє сплячому небувалі задоволення. Якщо ви бачите цапову пащу, то злі сили спробують вас здолати. Людина, яка боїться уві сні козла, стурбований страхами щодо своєї статевого життя.

Сімейний Сонник

Козел уві сні — суперник, ворог. Козла поганяти або їхати на ньому уві сні — передвісник того, що ваша репутація може серйозно постраждати через вашого легковажності. Козенят бачити уві сні — до дрібних неприємностей з родичами.

Ісламський Сонник

Козел в сновидінні обіцяє поліпшення матеріального становища. Вас чекає заробіток або матеріальна допомога. Якщо козел пустує і стрибає — в майбутньому чекає весілля. Осідлав уві сні козла буде осміяний людьми в реальному житті.

Французький Сонник

Побачити козла — чекайте пристрасної щасливого кохання. Виявити цапині роги, а самого тваринного так і не побачити — ваша любов буде фатальною і нічого, крім втрати доброго імені, вам не принесе.

Сучасний Сонник

Козел сниться до добробуту і фінансової стабільності. Якщо ви бачили уві сні, як ріжуть козла, то він свідчить про те, що ви позбудетеся від недоброзичливців і знайдете нових друзів.

Сонник Хассе

Побачити пасущегося козла — до зустрічі з противниками; козел з рогами — вас захочуть залякати. В цілому сон, в якому ви побачили козла, означає, що буде у вас більше щастя, ніж розуму.

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: