Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник коза — до чого сниться?

Сімейний Сонник

Кіз бачити уві сні означає клопіткий, але невигідний працю, а також, що ваші плани застопоряться через несподівані перешкод. Такий сон особливо несприятливий для тих, хто збирається одружитися, так як їм може дістатися впертий і норовливий чоловік. Зверніть увагу на колір кіз. Найсприятливіший сон — той, де ви побачите білих кіз.

Доїти козу уві сні передвіщає хворобу, яку ви наживете через свою жадібність. Пити козяче молоко уві сні означає шлюб за розрахунком, в якому ви швидко розчаруєтеся. Козій сир уві сні бачити або є — знак потреби, при якій вам доведеться рахувати кожну копійку. Зарізати козу уві сні — знак неприємностей через власну необачність. Пасуться кіз бачити уві сні — заклик бути обережним і не довірятися кому попало. Те ж саме означає і сон, в якому ви побачите, що коза збирається заколоти вас. Дивіться тлумачення: Доїти.

Сонник Міллера

Якщо уві сні біля вашого будинку бродили кози, це говорить про те, що погода буде такою, якою вона має бути в цей час року; зерно вродить просто чудово. Крім того, сон може передвіщати в майбутньому ваше обачне поведінку, яке стане причиною зростання багатства. Для жінки пити уві сні козяче молоко — це означає, що вона стане дружиною багатого людини і не буде розчарована. Побачили козеня — значить, в питаннях моралі ви забудете про педантичність. Якщо це трапиться, ви перетворитеся на джерело горя для люблячих вас близьких.

Сучасний Сонник

Якщо вам снилася коза, то сон сповіщає, що навколо вас в’ються темні сили і вам знадобиться обережність і обачність. Якщо уві сні вам попалася битливих коза і вона кидається на вас, то наяву ваша кохана людина запропонує вам відправитися в романтичну подорож. У ніч на четвер коза сниться до веселого свята, радісної події або незвичайного знайомства. Такий же сон на суботу говорить про вашу розсудливості, передбачливості, вірною самооцінці.

Сонник Фрейда

Коза — символ успіху і визнання. Бачення безлічі кіз — затишок і любов в будинку. Якщо Ви їдете верхи на козі — варто стати більш розсудливим, пліткарі можуть говорити обурливі речі за Вашою спиною.

Ісламський Сонник

Споглядання худий кози доставить Вам в найближчому майбутньому бідність, вгодовані тварина — забезпеченість. Якщо сниться козел, Вам належить спілкування з людиною недалекого розуму.

Французький Сонник

Стадо кіз сниться до отримання спадщини, удачі і благополуччя. Образ приснилося кози означає, що вас відвідає дуже ніжне, але короткочасне почуття.

Сонник Мандрівника

Примхи, легковажність настроїв знайомої жінки; коханка; мінливість долі (доп. Ідіома: «дійна коза»).

Сонник Хассе

Приснилася коза — значить, будете про щось піклуватися і займатися роботою, яка не обіцяє ніякого зиску.

Сонник Ванги

Споглядання тваринного уві сні принесе Вам зайве занепокоєння, безрезультатні заняття чим-небудь.

Китайський Сонник

Їхати на козі по вулиці — віщує багатство, прибуток.

Сонник Цветкова

Отримайте подарунок.

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: