Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник килим — до чого сниться?

Сонник Лоффа

Килим в сновидінні є уособленням сімейного щастя (чи нещастя) сплячої людини. Якщо ви бачите уві сні красивий килим, що лежить у ваших ніг, в цьому плані доля приготувала гарну частку. Ще краще, якщо вам сниться килим-літак, але тільки в тому випадку, коли він ваш і літати на цьому килимі-літаку належить теж вам. Ви будете буквально ширяти від того щастя, яке принесе у ваше життя кохана людина.

Якщо уві сні ви починаєте чистити килим, мити його або вибивати з нього накопичилася пил, значить наяву вам доведеться потрудитися для того, щоб зберегти ті щасливі відносини, які вам дісталися. Вам довелося вибивати килим або прати його в одиночку уві сні? Значить, і наяву вам доведеться відновлювати сімейну ідилію в поодинці. Зверніть увагу, наскільки брудним або курних було це виріб, і залишилося у вас відчуття уві сні, що вам вдалося відіпрати і очистити килим до кінця.

Наснилося, що зовсім чужа вашій родині людина (або зовсім незнайомий) чистить палас або килим, який належить вам — чекайте стороннього втручання у ваші особисті справи. Чи варто приймати і допускати подібні «добрі наміри», вирішувати вам, але зверніть все ж увагу на те, наскільки чистіше в результаті виявився ваш брудний килим уві сні. Наприклад, сон, в якому хтось хотів вибити пил з вашого килима, а в результаті впустив його в бруд і перемазаний остаточно, однозначно говорить про недопущення такого втручання.

Якщо ви бачите уві сні старий килим з витертими лисинами, від вашої колишньої любові не залишилося і сліду. Якщо цей килим, палас або килимову доріжку лежали уві сні у вашій оселі, чи не було позначено в сюжеті, хто більше всіх по ньому ходив? Подібне значення має і побачена уві сні моль на килимі, особливо якщо вона вже встигла завдати йому значної шкоди. Наснилося, що моль села на новий килим — ваше щастя може бути недовговічним, бо в стосунки вже закралася червоточина.

Сучасний Сонник

Килим сниться до виконання заповітних бажань. Такий же сон на вівторок говорить про те, що ви заробите грошову винагороду. Але для отримання всього цього потрібно докласти певних зусиль. Якщо на середу снилося, що ви розстеляють килим, то сон попереджає: наяву вам доведеться виконати неприємне доручення. Відмовитися від нього ви не зможете, так як це викличе на вас гнів начальства. Якщо в сновидіннях на неділю ви вибиває з паласу пил, то в дійсності ви неправильно оціните навколишнє вас обстановку і отримаєте удар нижче пояса.

Сон на четвер або понеділок зобов’язує вас бути гранично уважними, так як правильна оцінка можливостей і точний розподіл сил дозволить вам не наробити дурниць. Якщо на середу сниться, що ви звертаєте килим, значить, ваш партнер посвариться зі своїми батьками через вашої поведінки. Якщо ви вільні, то сварка з батьками відбудеться через ваших нових знайомих. Забруднений вами килим сниться до опрометчивому кроці. Щоб врятувати становище, ви будете змушені виконувати малоприємну для вас роботу.

Сімейний Сонник

Дорогі килими уві сні бачити — знак почестей, багатства і придбання власності. Бачити уві сні, що для вас стелять килим, означає, що важливі люди зацікавлені у співпраці з вами. Йти по нього уві сні — до великого успіху, слави. Купувати килим уві сні — до солідного прибутку. Продавати килими уві сні — знак змін і подорожей. Пільний, рваний, брудний килим уві сні бачити — до невдач і краху планів.

Облити килим маслом, молоком або сметаною уві сні означає отримання подарунків, зустріч з милим другом або приємне проведення часу. А іноді і всі разом. Якщо уві сні ви будете стурбовані тим, що не зможете потім почистити килим, то сон пророкує вам, що ваші побоювання або підозри марні. Накриватися килимом уві сні — знак поваги, яке виявляють вам оточуючі.

Сонник Міллера

Якщо приснився килим, це обіцяє вам отримання прибутку. Але навіть якщо ви і будете потребувати, завжди зможете розраховувати на своєчасну допомогу заможних друзів. Прогулянка по килиму обіцяє щастя і процвітання. Купівля — дуже відчутний прибуток. Наснилося продаж сниться до виникнення шансу поїхати в поїздку, яка буде одночасно і радісною, і вигідною. Для молодої жінки сон про килимах означає, що вона скоро буде власницею прекрасного будинку.

Сонник Ванги

Купувати яскравий, барвистий килим уві сні — до вдалому збігу обставин у долі. Побачити старий, пошарпаний або з’їдений міллю килим — до бідування і життєвих негараздів. Сон, де ви чистите килим, вибиваючи з нього пил попереджає, що в недалекому майбутньому сновидцу нагадають про минулі події і справах, які він хотів би забути.

Езотеричний Сонник

Бути на килимі — побудуєте новий будинок, дачу або придбаєте нову квартиру. Вибивати, витрушувати — саме час зайнятися операціями з нерухомістю та бізнесом, пов’язаним з нерухомістю. Ткати, малювати — дуже вдале підприємство, яке призведе до стабільного благополуччя.

Ісламський Сонник

Килим означає достаток засобів до існування, могутність високе положення. Килим — віщує також спокій і щастя будинку і в колі близьких людей.

Сонник Фрейда

Ступати уві сні по килиму — прагнення до комфорту і розкоші навряд чи буде реалізовано в найближчому майбутньому. А ось про здоров’я Вам турбуватися не доведеться.

Англійська Сонник

Побачити себе в приміщенні, суцільно застеленому килимами, — ваше стан дуже істотно збільшиться.

Еротичний Сонник

Якщо дівчині сниться килим, це означає, що вона вийде заміж за господаря розкішного будинку.

Китайський Сонник

Стели, розкладаєш килим або матрац — стабільність в ситуаціях.

Сонник Хассе

Килим сниться до відпочинку, спокою, комфорту і величезному достатку.

Сонник Цветкова

Купувати килим — будуть гроші; йти по ньому — прославитесь.

Сонник Мандрівника

Килим — слава; достаток; комфорт.

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: