Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник книга — до чого сниться?

Сонник Ванги

Книга в сновидіннях означає мудрість, знання, дар передбачення. Побачити величезні заставлені книгами полиці, серед безлічі яких ви ніяк не можете знайти собі відповідну, — такий сон говорить про те, що вам складно зробити вибір свого життєвого шляху. Тримати в руках книгу і читати написи на незнайомому для вас мовою — це до відкриття прихованих досі здібностей.

Наснилася книга, в якій були порвані сторінки, — значить, рішення, яке вам належить прийняти, буде настільки необачним і непродуманим, що всі ваші задуми виявляться зірваними. Отримати в подарунок книгу — це ознака вашої мудрості і далекоглядності. Цілком ймовірно, що ви самі не здогадуєтеся про свій дар. Тримати старовинну книгу про магію — такий сон говорить про вашу гріховність і майбутньому падінні, а також про те, що ви керуєтеся егоїзмом.

Ісламський Сонник

Книга уві сні — це ознака сили і могутності. Інший раз вона вказує на дружелюбного і цікавого співрозмовника. Книга в руках маленького хлопчика — до радісного звістки, а в руках дівчинки або дівчини — до ще більшого радісному звістці. Тримати в руці відому, почесну книгу, значить, придбати велику силу, а тримати закриту, невідому книгу — до близьку кончину. Писати книгу — віщує придбання чогось порицаемого релігією. Рвати книгу — до позбавлення від смутку і всього поганого, і до досягнення блага і добра.

Англійська Сонник

Сни, в яких є книги, вважаються добрими, оскільки після них в житті з’являється гармонія. Для заміжньої жінки приснилися полиці з книгами — це обіцянка їй сина, якому належить досягти великих інтелектуальних висот і зробити своє ім’я відомим. Для дівчини такий сон означає, що у неї буде вчений чоловік. Читати книгу — сон до вашої майбутньої слави. Закрити і відкласти нецікаву книгу — готуйтеся до неприємних зустрічей і складним обов’язків. Прийняти книгу в дар — в серце постукає довгоочікувана любов.

Сонник Міллера

Розглядати або читати — шана, повага, багатство. Для авторів — бачити, що їхні твори йдуть в друк — перш ніж книга побачить світ, буде багато неприємностей. Намагатися виявить прихований сенс текстів вчених авторів — почесті, нагороди за довгу працю. Бачити читають дітей — каже про гармонію і гарну поведінку молоді. Старовинні книги — остерігайтеся зла в будь-якій формі.

Сонник Менегетті

Сон про книгу є символічним позначенням, яке надає форму якомусь стереотипу, категоричній редукції «над-я», зафіксованої в поведінці. Це відображення теоретичного обґрунтування матриці в поточні події, що не дають людині можливості здійснити становлення — прогресивне або функціональне.

Езотеричний Сонник

Читати книгу — сон до духовного зростання, піднесення. Гортати — будете вчитися, отримувати знання; абітурієнтам Сон про вступ до вузу. Взяти, знайти, вкрасти — до вас потраплять дуже важливі відомості; можете зробити відкриття, стати творцем вчення. Рвати або втрачати — ваші труди будуть оцінені по заслугах.

Сонник Цветкова

Бачити книгу — познайомитеся з кимось; дивитися на неї — вас чекає участь в якомусь гарному справі; читати — отримаєте раптові вести; гортати, рвати — щось буде віддане вами забуттю; багато книг — у вас буде багато справ; горіла уві сні — втратите друга.

Сонник Хассе

Якщо уві сні ви бачили, читали або купували книгу, це говорить про характер вашого майбутнього життя — світлого, радісного, свідомої. Можете стати автором якогось відкриття, досягнувши в науці чималих успіхів.

Сучасний Сонник

У сновидінні цей символ означає мудрість, знання, передбачення. Читання або вивчення книг уві сні віщує гідні прагнення і заняття, спроможність, шана і повага з боку оточуючих.

Французький Сонник

Побачити книги — отримаєте прибуток; вірогідні різноманітні веселі події.

Китайський Сонник

Книга лежить на столі — нове призначення, підвищення по службі.

Сонник Мандрівника

Нова людина в оточенні (знайомство); нову справу, заняття.

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: