Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник ключ — до чого сниться?

Сонник Нострадамуса

Якщо приснився ключ, це говорить про те, що ви шукаєте способи вирішити якусь проблему, хочете скористатися найбільш легким з них. Відчиняти двері — такий сон розповідає, що в прийдешньому у всіх областях знань будуть здійснені найбільші відкриття. Може бути, це буде машина часу. Для сновидіння сон обіцяє скрутну ситуацію, з якої він буде прагнути знайти вихід.

Знайти ключ — вас чекають великі справи. З великою часткою ймовірності вас очікує стрімке кар’єрне зростання, який зробить можливим для вашої родини тривалий благоденство. Є ймовірність знайомства з людиною, яка стане причиною того, що ваше життя зміниться на краще.

Зламати ключ — коли-небудь жителі Землі одержать страшне повідомлення про космічної аварії, найімовірніше, з космічною станцією. Побачити цілу в’язку — доля надасть вам шанси відвідати велику кількість країн, причому це буде не так вже й нескоро. У подорожах ви добре проведете час, дізнаєтеся багато нового і цікавого.

Два ключа віщують несподіваний поворот подій. Втратити ключ — потрапите в незручне становище. Хтось віддавав свої ключі вам — в складному становищі, в якому ви опинитеся, хтось допоможе вам, коли ви цього навіть не будете очікувати. Образ старця з ключами на поясі означає, що людство перебуває на порозі важких випробувань.

Приснився золотий ключ — будуть винагороджені по заслугах всі ваші праці по осягнення пошуку істини. Якщо ви шукали ключі від власного житла, це означає, що вас долають проблеми особистого характеру, і зараз ви зайняті пошуком її вирішення.

Сонник Лоффа

Ключі уособлюють собою могутність і владу. Якщо ключі уві сні були втрачені, це символізує втрату контролю над станом речей, позбавлення доступу до чого-небудь, неможливість отримати для виконання наявної завдання щось важливе, нездатність знайти підхід до людей або доступ до важливої ​​інформації. Знаходження втраченого ключа говорить про прагнення утвердитися в ситуації, що склалася, відчути свою можливість змінити її на краще.

Цікавий сон про знаходження ключа, до якого сновидец раніше не мав ні найменшого відношення. Він може не зуміти знайти йому прямого застосування і при цьому розуміти, що цей ключ дуже важливий. Сон може служити вказівкою на ваші спроби розкрити власний потенціал в собі самих або ж у взаєминах з оточуючими. Згадайте, хто був поруч з вами, коли ви знайшли ключ? Кому ви повідомили новину про знахідку? Значення сновидіння буде розшифровуватися в залежності від відповідей.

Сонник Міллера

Бачити уві сні ключі — означає непередбачені зміни. Якщо уві сні Ви загубили ключі — неприємні події наяву й засмутив вас. Знайти ключі — знак того, що Вас чекає сімейний мир і пожвавлення в справах. Зіпсовані ключі віщують розлуку, причиною якої стане смерть або ревнощі.

Якщо молода жінка уві сні втратила застібку з ювелірної прикраси — це обіцяє їй сварку з коханою людиною і занепокоєння через це. Якщо вона побачить не замкнені на ключ двері — вона заведе нового покірного шанувальника. Якщо вона бачить уві сні, що закриває двері на ключ, вона вийде заміж, а якщо бачить, що втратила ключ, то можливо, що вона зашкодить своїй репутації своєю нездатністю мислити і діяти розсудливо.

Еротичний Сонник

Якщо уві сні ви бачите зламані ключі, вам доведеться розлучитися з вашою любов’ю через дурну ревнощів. Сон, в якому ви втрачаєте ключ від ювелірної прикраси, обіцяє вам неприємності і сварку з коханим. Якщо вам приснилося, що ви відкриваєте двері своїм ключем, то незабаром чекайте нового шанувальника. Доля про вас не забуває! А якщо ви закриваєте двері свої ключем, то будьте впевнені, що дуже скоро в ці двері буде на законних підставах входити ще одна людина — ваш чоловік. Однак не варто віддавати нікому ключі уві сні, інакше своїми дурними розмовами ви сама собі заважаєте і пройдете повз власного щастя.

Сімейний Сонник

Коли сниться ключ — до прийдешніх змін; Зіпсовані ключі — розставання з близьким через ревнощі; Втрата ключів — до неприємних подій; Втрата застібки до прикраси — ссора з коханою людиною; Знайти ключ — удача в справах і сімейне благополуччя; Якщо уві сні жінка відмикає двері своїм ключем — до нових романтичних стосунків; Замкнути двері ключем — знак успішного заміжжя; Якщо жінка віддає свій ключ означає, своїми порожніми розмовами завдасть своєї репутації шкоду.

Англійська Сонник

Втрата ключа сниться до розчарувань і незадоволення. Передача власного ключа іншій особі — такий сон віщує шлюб. Знайти або отримати — сон означає, що у вас народиться дитина. Кілька ключів сняться до багатства як слідству процвітаючою торгової і комерційної діяльності.

Езотеричний Сонник

Побачити — відкриєте, знайдете для себе щось нове. Користуватися, повертати — почнете нову справу, яке буде добре просуватися. Дорогоцінний, золотий — сон до рідкісної удачі на вашому шляху; є ймовірність, що вона буде пов’язана з вашої громадською діяльністю.

Сучасний Сонник

Ключ часто сниться до непередбачених змін. Якщо уві сні ви загубили ключі — чекайте неприємних подій наяву. Знайти ключі — знак того, що вас чекають світ в родині і пожвавлення в справах. Зламаний ключ віщує розлуку, причиною якої стане ревнощі або смерть.

Сонник Ванги

Добре, дружина домовита, вигідна угода; знайти — таємницю відкриєш, лиходія знайдеш, виграш, весілля (дівчатам); втратити — смерть близьких, переживання, острог; тримати в руках — будеш усім заправляти і про все знати, робота (безробітному).

Сонник Мандрівника

Знайти правильне рішення, вихід із скрутного становища; доступ до таємниці, пізнання; чоловічий еротичний символ. Закрити двері на ключ — заміжжя для жінки. Багато ключів прибуток. Золотий виконання таємного бажання.

Сонник Цветкова

Побачити уві сні ключ — це відповідь на щось, підказка рішення. Втрата ключів — домашні сварки і негаразди. Знайти ключі означає позбавлення від навислих проблем. Відчиняти двері ключем — накликати на себе підозру.

Сонник Фрейда

Бачити уві сні ключ — до знайомства з представником протилежної статі, яке, однак, загрожує обернутися неприємностями і навіть скандалом.

Сонник Хассе

Побачити ключ — укладіть вигідну угоду; втратити — втратите свободу, майно або влада; відшукати — до вигод і переваг.

Сонник Менегетті

Уособлення помилкового рішення, помилкової впевненості в чомусь. Відкриває виключно посередництво стереотипу.

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: