Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник коханець, до чого сниться коханець уві сні

Коханець уві сні відображає бажання сновидіння урізноманітнити яскравими фарбами і емоціями своє життя, розібратися в собі і налагодити сімейні відносини. Точний і детальний аналіз, а також співвідношення побаченого з подіями, що відбуваються в реальному житті і пошук відповідей в сонник, допоможе правильно визначитися,, до чого сниться даний образ.

Сонник Міллера, коханця уві сні заміжньої жінки, пов’язує з сексуальною незадоволеністю сновідіци і терзає бажання. Якщо дана картинка приснилася незаміжньою дівчині, значить, незабаром дівчині чекає знайомство з цікавою молодою людиною, який внесе в її життя різноманітність і нові, незвідані раніше почуття. Можливо, в майбутньому, цей хлопець може претендувати на руку і серце молодої особи.

Бачити уві сні колишнього коханця, згідно сонником Ванги, символізує незавершеність відносин, присутність тяжіння або образи до людини, який колись був улюбленим.

Заміжньої панночці, що має зв’язок на стороні, цілуватися уві сні з коханцем віщує швидке викриття сновідіци. Щоб уникнути подібного приниження, потрібно або припинити порочну зв’язок, або розповісти про все своєму чоловікові.

Якщо юній панянці довелося цілувати коханця уві сні, якого в реальному житті не існує, значить, варто придивитися до особистості приснився чоловіки. Бути може, наяву, людина відчуває велику симпатію до сновидицей. Незнайомий чоловік, в ролі коханця, свідчить про невдоволення сплячої особи свого життя, яке позначиться на взаємодії з оточуючими людьми і принесемо безліч неприємностей.

Заміжньої і сімейної жінці, яка не має в реальному житті відносин на стороні, молодий коханець є підсвідомим сигналом в нестачі любові, ласки, пристрасті і уваги з боку благовірного. Сонник радить поговорити про терзають почуттях зі своїм коханим і спробувати разом знайти рішення цього питання.

Сновидіння, в якому явний коханець з іншого, свідчить про нещирість обранця, і його корисливі мотиви в спілкуванні зі сновидящей. Секс з коханцем уві сні, вказує на терзати потяг і хіть до певного людині. Якщо уві сні інтимні стосунки були зі знайомим людиною, з яким наяву нічого не відбувалося, то, слід приділити увагу своїм близьким і зміцнити взаємини з чоловіком.

До чого сниться померлий коханець? Якщо насправді людина жива, то сновидіння свідчить про завершення незаконного союзу з приснилося персоною.

Розмовляти з коханцем, згідно сонником Хассе, пророкує щасливе подружнє життя, гармонійні взаємини з обранцем і сексуальну сумісність з чоловіком.

Нескладно здогадатися,, до чого сниться голий коханець. Подібна картинка вказує про щирість почуттів і намірів коханого. Сновидіння, в якому приснився чоловік і коханець, вказує сонником на підсвідоме порівнювання жінки обох партнерів.

Сім’я коханця

Юній особі, знаючи,, до чого сниться одружений коханець, буде легше уникнути проблем і небажаних ускладнень в майбутньому. Даний образ тлумачиться сонником як небезпека стати жертвою підступних інтриг і неприємних планів, бути обманутою людиною, який видає себе за іншого. Наяву зустрічаючись з одруженим хлопцем, образ сім’ї тлумачиться, як бажання опинитися на місці дружини, відбити і відвести чоловіка.

Побачити уві сні дружину коханця, сигналізує сонником про те, що благовірна коханої людини, здогадується про зради свого чоловіка. Бесіда з нею, підказує про те, що вона не буде вживати ніяких активних дій, щоб викрити парочку. Якщо ж уві сні сталася сварка з дружиною сексуального партнера, значить, незабаром зустрічі з коханцем будуть розкриті і оприлюднені.

Ключ до розгадки, до чого сняться діти коханця, криється в підсвідомості сновідіци. Судячи з усього, панночка відчуває докори з приводу своєї незаконної зв’язку з людиною, у якого є сімейство.

Бачити в сновидінні будинок коханця, говорить про можливість незабаром обзавестися власним сімейством і дітьми. Побувати в будинку існуючого інтимного партнера, загрожує сонником розлад і сімейні негаразди у чоловіка в реальному житті через розкриття порочної зв’язку.

Доросла дочка коханця, з якої сновідящій уві сні спокійно спілкується, символізує сонником проблеми з інтимним обранцем. Можливо, настав час поставити крапку в незаконному союзі, який не принесе в подальшому очікуваних радощів.

Сонник коханець, до чого сниться коханець уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: